سوالات ژنتیک انسانی سال 92

bitoo

New member
سوالات اول سلولي مولكولي هم همش در مورد مطالغه سلولي بود ! اينا مريضن به خدا !!!

kian

New member
سلام به همه!!! و آرزوی موفقیت!!!
حالا که مهنام خانوم زحمت کشیدن سوالات رو اسکن کردن و تاپیک گزاشتن!!!
دوستان لطف کنن اگه جواب سوالات رو پیدا کردن!! با ذکر منبع و ص و سطر!!! بزارن تا سایر دوستان هم بتونن استفاده کنن..

sara11

New member
سلام دوستان خوبی؟؟؟؟؟

میگم نمره ژنتیک چطوری حسایب میکنند و بنظرتون با ژنتیک 19 درست و 12 غلط

زیست سلولی 10 درست و 7 غلط

بیوشیمی 13 درست و 7 غلط

زبان هم زدم ولی کلید نیست بدونم کدام درسته لطفا بگید نمره چند میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:65d6a5d6s:

negar62

New member
سلام. مرسی مهنام جون . واقعأ زحمت کشیدی و حتمأ بچه ها استفاده می کنن . :(40):

kian

New member
سلام به همه دوستان گل!!!
با توجه به اعلام کلید اولیه دوستان گرامی برای هماهنگی در ارسال اشکالات کلی لطفا!!! با توجه به اینکه امسال از طرف admin تاپیک خاصی برای این منظور اجرا نشده به تاپیک آدرس زیر که یکی از دوستان گل انجمن باز کردن مراجعه نمایید!!!
..
http://olumpezeshki.ir/forum/thread7269.html

Gene20

New member
بچه ها من امسال یه از رضا زاده خریدم به اسم سلولی مولکولی دکتر عبادی بود اما بعدها متوجه شدم این مال یکی از قبولی های ژنتیک شهید بهشتی 91 (خانم ندا منصوری)بود که این بسیار اعصاب خورد کن با جملات بی سروته نامفهوم . خیلی غلط غلوط و درهم بود افتضاح بود. خیلی هم بی محتوا . من پایه خوبی نداشتم بعدها فهمیدم که این چقدر تهی و بی ارزش بوده است .خواهش می کنم موقع خرید جزوات خیلی دقت کنید اشتباه منوتکرار نکنید این روزها بازار وکتاب داغه تو این گرونی ها مواظب باشید کسی شماروبه اشتباه نندازه. چون خودم خیلی ضررکردم جدا از زیان مالی درس سلولی ومولکولی ام خیلی ضربه خورد

بالا