::: سوالات و اشکالات کاربران از سیستم انجمن و امکانات

admin

Active member
پرسنل مدیریت
کسانیکه هنگام کار با انجمن با مشکل مواجه می شوند درا ین تاپیک اطلاع دهند

waria

New member
ادمین اگه قسمت جست و جو رو فعال کنید خیلی خوب میشه...

aohm

New member
منم... يعني همه رو دوباره بگم؟؟
تيتر مشكلات:عدم وجود دكمه هاي تنضيمات و صفحه پيشرفته،عدم فعال بودن گزينه هاي فونت،اجراي شكلك ووو....

reza.n

New member
تيتر مشكلات:عدم وجود دكمه هاي تنضيمات و صفحه پيشرفته،عدم فعال بودن گزينه هاي فونت،اجراي شكلك ووو....
مرور گرت چیه؟من مشکل اجرا نشدن شکلکو داشتم با اپراو.ولی تو فایرفاکس خوبه

karshenasgh

New member

از فایر فاکس استفاده کنین. چون به نظر من هم مرورگرهای دیگه این سایت رو خوب باز نمیکنن. من خودم وقتی با اپرا یا اینترنت اکسپلرر این سایت رو باز میکنم خوب باز نمیشه و مشکل دار میشه.

aohm

New member
مرسي بچه ها
مال من گوگل كروم هست
تا چند روز پبش مشكلي نبود.نميدونم چي شد يهو!!

mandana99

New member
سلام ادمین

ادمین خیلی عجیبه
600020_scratch_one-s_head.gif
لینک اصلی سایت علوم پزشکی اینبار برایم ایراد پیدا کرده است و صفحه اول سایت برایم باز نمیشه!

وقتی لینک سایت را باز میکنم یک صفحه قرمز با این پیام میاد reported attack page!

مرسی که وقت برای حل مشکلاتمان میگذاری

karshenasgh

New member
سلام ادمین

ادمین خیلی عجیبه
لینک اصلی سایت علوم پزشکی اینبار برایم ایراد پیدا کرده است و صفحه اول سایت برایم باز نمیشه!

منم الان امتحان کردم همین طور که شما گفتی بود. پس ظاهراً این فقط مشکل شما نیست، حتماً یه اشکالی تو سایت به وجود اومده که رفع خواهد شد ...

waria

New member
من نمیتونم صفحه ی 36 تاپیک جملات حکیمانه رو ببینم.هرچی روش کلیک میکنم بازم صفحه ی 35 باز میشه...چرا؟:sad:فکر کنم فقط مال من اینطوریه...
lousyputer.gif

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام ادمین

ادمین خیلی عجیبه

سلام از امروز مشکل حل شد اگر حل نشده بهم پ خ بدید

kian

New member
منم دیگه نمیتون با فنت بزرگتتتتتتتتتتتتتتر!! بنویسم یا کلا نقل قول برم یا ویرایش کنم!!! اثثثثثثثثثثثثن یه وضهیه که فقط میشه ریز نوشت رفت !!! تازه روباه کوچولو و موزیلا رو هم تست کردم!! با اکسپلوررررررررر...

najma

New member
چت باکس عمدا برداشته شده ؟

آپلود کردن فایل برای آلبوم ها خیلی مشکله و دائم ارور میده که حجم فایل زیاده . در صورتی که بارها حجم رو کم کردم ....

shenya

New member

منم دقیقا این مشکلو دارم بخش تنظیمات مثه فونت ،اندازه هر کاری میکنم درست نمیشه .

shenya

New member
آقای دکتر من یه مشکل دیگم دارم نمیتونم لایک بزنم تو این مدت فقط تونستم 5تا لایک بزنم :smiliess (7):اگه لطف کنید این مشکلو برطرف کنید ممنون میشم .

admin

Active member
پرسنل مدیریت
کسانیکه این مشکل نوشتن با فونت و عدم لایک زدن رو دارند
رمزشون رو برام پ خ کنند(منظور از پ خ: پیغام خصوصی نه پخ!!!)

بالا