سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

mw.ashel

New member
%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA.jpg

گلبرگ

New member
بیوشیمی کتاب آقای دکتر احسانی کافیه.روان و شیوا که کاملا مطالب رو یاد میگیری.اصلا نیازی نیست دورتو با کتابهای دیگه شلوغ کنی.تست بیوشیمی هم گنجینه تستهای بیوشیمی خوبه.بیوشیمی فقط 2 تا نزده داشتم.فکر میکردم % بیوشیمی ام بالاتر باشه.
زبان لغات ضروری تافل و تستهای سالهای پیش به شرطی که از دیکشنری تک زبانه استفاده کنی معنی لغات رو فارسی ننویسی .معنی انگلیسی + یه جمله کوتاه.
راستش زیست دانشگاه آزاد تخصصی بود واقعا سخت بود.
اینکه چرا سراسری قبول نشدم.سراسری رشته دیگه ای شرکت کرده بودم.که قسمتم نبود.
اگر کمکی ازم ساخته است با کمال میل در خدمتم.
دوست خوبم از راهنماییهای صادقانه ت ممنونم.....عزیزم از کی شروع کردی؟آخه من خیلی استرس دارم همش میترسم وقت کم بیارم..بیوشیمی خیییییییلی حجمش زیاده و خلاصه مشکل اصلیم با بیوشیمیه...یعنی اگه سراسری سم شرکت میکردین تهران قبول میشدین با این رتبه؟

آخرین ویرایش:

noorolhoda

New member
دوست خوبم از راهنماییهای صادقانه ت ممنونم.....عزیزم از کی شروع کردی؟آخه من خیلی استرس دارم همش میترسم وقت کم بیارم..بیوشیمی خیییییییلی حجمش زیاده و خلاصه مشکل اصلیم با بیوشیمیه...یعنی اگه سراسری سم شرکت میکردین تهران قبول میشدین با این رتبه؟
راستش من خیلی دوست داشتم بیوشیمی قبول بشم.انقدر بیوشیمی خونده بودم که درس خوندن کنکورم شده بود شب کنکور! من سال 87 سم شناسی تربیت مدرس قبول شدم و ناشکری کردم نرفتم .زندگی ام شده بود بیوشیمی.بیوشیمی ساده است اگر باهاش دوست بشی.چطوری؟متابولیسمها رو با مداد رنگی روی کاغذ برای خودت بنویس دیگه یادت نمیره.کتاب دکتر احسانی هم که واقعا عالیه.روان و شیوا.من اگر خونه امونو دزد نزده بود فکرم سر جلسه سر جاش بودحالم بد نمیشد رتبه خوبی در رشته بیوشیمی میاوردم.قسمته دیگه....الان هم راضی ام دانشگاه نزدیکه.تهران بودنم کلی ارزش داره چون امکان تحصیل در شهرستان رو نداشتم.انشاالله شما هم قبول میشی.بیوشیمی رو از همین الان بخونی وقت کم نمیاری.فقط کافیه اراده کنی.

آخرین ویرایش:

گلبرگ

New member
راستش من خیلی دوست داشتم بیوشیمی قبول بشم.انقدر بیوشیمی خونده بودم که درس خوندن کنکورم شده بود شب کنکور! من سال 87 سم شناسی تربیت مدرس قبول شدم و ناشکری کردم نرفتم .زندگی ام شده بود بیوشیمی.بیوشیمی ساده است اگر باهاش دوست بشی.چطوری؟متابولیسمها رو با مداد رنگی روی کاغذ برای خودت بنویس دیگه یادت نمیره.کتاب دکتر احسانی هم که واقعا عالیه.روان و شیوا.من اگر خونه امونو دزد نزده بود فکرم سر جلسه سر جاش بودحالم بد نمیشد رتبه خوبی در رشته بیوشیمی میاوردم.قسمته دیگه....الان هم راضی ام دانشگاه نزدیکه.تهران بودنم کلی ارزش داره چون امکان تحصیل در شهرستان رو نداشتم.انشاالله شما هم قبول میشی.بیوشیمی رو از همین الان بخونی وقت کم نمیاری.فقط کافیه اراده کنی.
ای وای عزیزم......چه اتفاق بدی واست افتاده،اما اینو بدون دوست خوبم حتما یه صلاحی تو کار بوده که بیوشیمی قبول نشدی...سم هم خیلی خوبه ....اگه من واست گذشتمو تعریف کنم اشکت در میاد..
من سال 82 که کنکور سراسری شرکت کردم رتبم شد 855 منطقه 3....اون سالا عشق پزشکی بودم و دارو..از 100 تا انتخابم 42 بیشتر نزدم،که 32 تاش پزشکی ها و دارو بودن..بعد تغذیه ها و فیزیوتراپی زدم و یه زیست میکروبیولوژی...تصمیم داشتم اگه همینارو قبول نشدم سال بعد شرکت کنم...اما نمیدونم چی شد ..چی شد که من تحت تاثیر حرف برادر و پسرعموم قرار گرفتم ، اونا گفتن مدیریت بزن الان بهترین آینده رو مدیریت داره و این حرفا..........
منم زیست و پاک کردم!!! و دقیقا بعد از فیزیوتراپی مدیریت بهداشت درمان دانشگاه ایران و انتخاب کردم و بعدشم چندتا مدیریت دیگه تهران...که همون اولین مدیریت و قبول شدم
هرروز و هر شب کارم گریه بود ..میرفتم سازمان سنجش و التماس میکردم محرومیت منو بردارین ( آخه روزانه قبول شده بودم و از کنکور 83 محروم بودم ) ..تا اینکه آذرماه که زمان ثبت نامه بهم اجازه دادن و با

گلبرگ

New member
از همون آذر شروع کردم و رتبم اون سال شد 1076..5 تا دارو زدم فقط و شروع کردم واسه کنکور 84..دیگه حس و حال درس و نداشتم و رتبم باز هم بدتر شد 1500...اولین انتخابمو زدم گیاهپزشکی تهران (که محل تحصیلش پاکدشت بود ،دانشکده ابوریحان ) به این خاطر که میخواستم نزدیک باشه و شب برگردم خونه.محل زندگیم ورامینه و نیم ساعته میرسیدم دانشگاه..

گلبرگ

New member
الان 4 سال از فارغ التحصیلیم میگذره و هنوز سودای درس و یه رشته خوب تو سرمه..ببخشید خیلی سرت و درد آوردم:riz513: واسم دعا کن دوست خوبم..یه دختر 4 ساله هم دارم و شرایطم یه کمی سخته:riz304:

Ana67

New member
سلام بچه ها
گلبرگ جان انشاالله قبولی.منم امسال محروم بودم.ازاد قبول شدم ولی نرفتم.خیلییییی سال سختی بوووود
پشیمونم هستم ک ازاد ر نرفتم
ولی امسال همه قبوولیم.فکر گذشته ر نکنیم:thumbsupsmileyanim::smilies-azardl (113

noorolhoda

New member
الان 4 سال از فارغ التحصیلیم میگذره و هنوز سودای درس و یه رشته خوب تو سرمه..ببخشید خیلی سرت و درد آوردم:riz513: واسم دعا کن دوست خوبم..یه دختر 4 ساله هم دارم و شرایطم یه کمی سخته:riz304:
دوست خوبم بیوشیمی رو خوب بخون.مطمئن باش با رتبه عالی یه دانشگاه خوب قبول میشی.:heart:

sky

New member
سلام .من بیوشیمیم ضعیفه ولی شیمیم خوبه .امیدی هست؟

zy zy

New member
سلام به همگی
مث اینکه اینجا همه گذشته شون اونی بوده که نباید میبود، منم مث شماهام، فکر به سال 86 و کنکور و انتخاب رشته مزخرفم عذابم میده :sadsmiley:
ولی دیگه کاریش نمیشه کرد فقط باید به آینده امیدوار بود که بهتر رقم بخوره ان شاء الله

zy zy

New member
این تعطیلات هیچی نخوندم ، کلا خونه نبودم !
امروز:
بیوشیمی هورمون ها رو مرور کردم
فیزیو تنفس تموم
شیمی نافلزات گروه va تموم
زبان سال 87-86

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها .خدا رو شکر که همه خوبین . بالاخره طلسم شکسته شد و من از دیشب دوباره شروع به درس خوندن کردم .این 2 هفته تو راه و بیراه بیمارستان بودم خیلی 2 هفته بدی رو پشت سر گذاشتم .بازم خدا رو شکر که همه چی عاقبت به خیر بود.
3 فصل اول شیمی مورتیمر و خوندم اما هنوز مسائل پایان فصل مونده.
ضروریات هم یه 10 صفحه ای بیشتر نخوندم
با این حرکت لاک پشتی من عمرا که به نتیجه برسم.

zy zy

New member
سلام بچه ها نیستین؟!
گزارش :
بیوشیمی سلول ها بافتها و اعضاء
فیزیو دستگاه عصبی رو شروع کردم
شیمی بالاخره نافلزات تموم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
زبان سال 88 تربیت مدرس رو خوندم

آخرین ویرایش:

Ana67

New member
سلام بچه ها
این هفته ازمون دارم.کلا مرور میکنم
شیمیییییی:j58r36j3gcr4suxymup:1dco2x0p1lilzhfpg1t

zy zy

New member
همه کس را صدا زدم الا خدا ...
هیچکس جوابم را نداد... به جز خدا

zy zy

New member
خسته نباشین
مث اینکه همگی سخت مشغول :smilies-azardl (181:smilies-azardl (181
گزارش:
بیوشیمی مایعات بدن
فیزیو دستگاه عصبی ( بینایی)
شیمی فلزات و متالورژی
زبان سال 89-88

zy zy

New member
بچه شما زبان لزگی رو به روش خودش ( تهیه فلش کارت ) میخونین؟
من امروز گرفتمش از هفته بعد شروع میکنم به خوندنش

Ana67

New member
بچه شما زبان لزگی رو به روش خودش ( تهیه فلش کارت ) میخونین؟
من امروز گرفتمش از هفته بعد شروع میکنم به خوندنش

سلام.من کتابشو گرفتم.تو تابستون لغات مهمشو نوشتم.مرورش میکنم و متناشم میخونم

بالا