سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

zy zy

New member
Ana و zy zy. عزیز،ازتون ممنونم،مرسی که بهم روحیه میدین...الهی موفق باشین
:thanks:
عزیزم اینجا ما یه گروه 3 نفره ایم بایدم به همدیگه روحیه بدیم ، بقیه دوستان یا اینقد غرق درسا شدن که وقتشو ندارن انجمن بیان یا اینکه بیخیال شدن
منکه هرشب میام این طرفا همینکه می بینم کسی هست که همراهیم کنه روحیه میگیرم:a2d3:

shapur68

New member
بچه های کنکوری خدا قوت
اینکه می بینیم هوای همو دارین خوشحالم منو یاد دوران کنکور خودم میندازه که من بودم و میخک و کارشناس. میخاسم بتون بگم بچه ها قبولی خیلی راحته حتی راحت تر از اونی که تصور کنین من خودم از دی شروع کردم و به خاطر امتحاناتو و این چیزا تقریبا تا اواسط بهمن محکم نمی خوندم این موضوع باعث شد فک کنم که عقبم و خیلی امیدی به قبولی تو دانشگاه دولتی نداشتم برا همین شل و ول می خوندم حتی یادمه بیوشیمی تا عید به نصفم نرسیدم تو خود عیدنوروزم خیلی نخوندم خلاصه سرتون درد نیارم اونطور که باید و شاید نخوندم ولی رتبم شد 54 یعنی فقط 9 نفر تا دولتی فاصله داشتم. من اگر بیوشیمیو 10تا15درصد یعنی 5تا تست بیشتر زده بودم الان دولتی قبول شده بودم. چیزی که مهمه پیوسته خوندنه من هرروز درس می خوندم ولی نه زیاد روزی 4تا 5ساعت این آخریا رسوندمش به 7ساعت. پس به هیچ وجه نا امید نباشین از حالا خیلی وقت دارین مبادا دلسرد بشین. شده روزی 2 ساعتم بخونین ولی درسو رها نکنین. برا زبان بیخودی خودتون زحمت ندین یه کتاب زبان نشردیباجو بخرین و تستای سال قبلو کارکنین. سوالی چیزی داشتین من درخدمتم:rose:

atlantic_86

New member
عزیزم اینجا ما یه گروه 3 نفره ایم بایدم به همدیگه روحیه بدیم ، بقیه دوستان یا اینقد غرق درسا شدن که وقتشو ندارن انجمن بیان یا اینکه بیخیال شدن
منکه هرشب میام این طرفا همینکه می بینم کسی هست که همراهیم کنه روحیه میگیرم:a2d3:

گروه 3 نفری زدین نامردا :New (6):

پس منم میخوام گروه یک نفری بزنم :auizz3ffy9vla57584x
رنک 1 هم از از آن ماست :motat:

baharran

New member
بچه های کنکوری خدا قوت
اینکه می بینیم هوای همو دارین خوشحالم منو یاد دوران کنکور خودم میندازه که من بودم و میخک و کارشناس. میخاسم بتون بگم بچه ها قبولی خیلی راحته حتی راحت تر از اونی که تصور کنین من خودم از دی شروع کردم و به خاطر امتحاناتو و این چیزا تقریبا تا اواسط بهمن محکم نمی خوندم این موضوع باعث شد فک کنم که عقبم و خیلی امیدی به قبولی تو دانشگاه دولتی نداشتم برا همین شل و ول می خوندم حتی یادمه بیوشیمی تا عید به نصفم نرسیدم تو خود عیدنوروزم خیلی نخوندم خلاصه سرتون درد نیارم اونطور که باید و شاید نخوندم ولی رتبم شد 54 یعنی فقط 9 نفر تا دولتی فاصله داشتم. من اگر بیوشیمیو 10تا15درصد یعنی 5تا تست بیشتر زده بودم الان دولتی قبول شده بودم. چیزی که مهمه پیوسته خوندنه من هرروز درس می خوندم ولی نه زیاد روزی 4تا 5ساعت این آخریا رسوندمش به 7ساعت. پس به هیچ وجه نا امید نباشین از حالا خیلی وقت دارین مبادا دلسرد بشین. شده روزی 2 ساعتم بخونین ولی درسو رها نکنین. برا زبان بیخودی خودتون زحمت ندین یه کتاب زبان نشردیباجو بخرین و تستای سال قبلو کارکنین. سوالی چیزی داشتین من درخدمتم:rose:

از کجا رتبه اخرین نفر دولتی رو فهمیدید؟؟من شنیدم رتبه اخرین نفر 52 بوده!؟

سلام بچه ها .منم تصمیم دارم واسه سم بخونم .تازه شروع کردم .بیوشیمی و از لنینجر میخونم الانم فصل 3 هستم . زبان هم 504 ، درس 1 و تموم کردم .ایشالله فردا فصل 2 رو میخونم
امیدوارم بتونم باهاتون همراه بشم. صبحها که اداره ام.تا میرسم خونه و نهار و استراحت 4-4.5 . .....از همه مهم تر پسرم ......
توکل به خدا
سعی میکنم مرتب و مداوم بخونم

zy zy

New member
گروه 3 نفری زدین نامردا :New (6):

پس منم میخوام گروه یک نفری بزنم :auizz3ffy9vla57584x
رنک 1 هم از از آن ماست :motat:
سلام
آخه شماها کم پیدایین ماهم مجبور شدیم گروه 3 نفری تشکیل بدیم ، تکروی نکن آتلانتیک:smilies-azardl (113

zy zy

New member
سلام بچه ها .منم تصمیم دارم واسه سم بخونم .تازه شروع کردم .بیوشیمی و از لنینجر میخونم الانم فصل 3 هستم . زبان هم 504 ، درس 1 و تموم کردم .ایشالله فردا فصل 2 رو میخونم
امیدوارم بتونم باهاتون همراه بشم. صبحها که اداره ام.تا میرسم خونه و نهار و استراحت 4-4.5 . .....از همه مهم تر پسرم ......
توکل به خدا
سعی میکنم مرتب و مداوم بخونم
سلام عاطفه جان
به جمع ما خوش اومدی، موفق باشی:rose:

zy zy

New member
بچه های کنکوری خدا قوت
سلام ، مرسی از راهنمایی و انگیزه دادنتون
من یه سوال دارم ، این ظرفیت تربیت مدرس مال همون ازمون ارشد بهمن ماهه ؟ یعنی آزمونش جداست؟

آخرین ویرایش:

Ana67

New member
سلااام .بچه ها خوش اومدین.گروهمون بزرگتر شد:rose:
شاپور جان بخاطر راهنمایی و دلگرمیت مرسی.

zy zy

New member
گزارش: فیزیولوژی غشا،عصب و عضله(چکیده گایتون)
زبان متن 1 سال 91-90
بیوشیمی فصل بیولوژی مولکولی تموم
شیمی نرسیدم بخونم (مهمون داشتیم)!!

Ana67

New member
من قسمتایی که خوندم رو مرور میکنم.
همه درسا ر خوب میخونم ولی واسه شیمی زود خسته میشم و نمیخونمش.:dadad4:

shapur68

New member
سلام ، مرسی از راهنمایی و انگیزه دادنتون
من یه سوال دارم ، این ظرفیت تربیت مدرس مال همون ازمون ارشد بهمن ماهه ؟ یعنی آزمونش جداست؟

نه، از سال 91 تربیت مدرسم از طریق کنکور وزارت بهداشت پذیرش داره

mw.ashel

New member
MagicMan-MArtesh.jpg

سلام به همگی .خدا قوت . من امروز فقط 1 درس از 504 با لغاتش و خوندم و 20 صفحه از لنینجر
نمیدونم با این سرعت کم به جایی خواهم رسید یا نه؟

zy zy

New member
من قسمتایی که خوندم رو مرور میکنم.
همه درسا ر خوب میخونم ولی واسه شیمی زود خسته میشم و نمیخونمش.:dadad4:
عزیزم منم دقیقا با شیمی مشکل دارم ولی نمیشه ازش گذشت ضریبش 2 ه ، من همیشه بعضی مسائل و فرمولاشو فاکتور میگیرم:dadad4:

atlantic_86

New member
سلام
آخه شماها کم پیدایین ماهم مجبور شدیم گروه 3 نفری تشکیل بدیم ، تکروی نکن آتلانتیک:smilies-azardl (113

chashm manam az in be baed miam :1dco2x0p1lilzhfpg1t
man akhe hanuz shorue nakardam ke bekham takravi konam

az ye sarbaz che entezari darin akhe
nemidunam be melat khedmat konam ya dars bekhunam be jamee:whistle:

zy zy

New member
سلام به همگی .خدا قوت . من امروز فقط 1 درس از 504 با لغاتش و خوندم و 20 صفحه از لنینجر
نمیدونم با این سرعت کم به جایی خواهم رسید یا نه؟
سلام ، واسه شروع خوبه ولی هرروز باید بیشتر وقت بذارین ، البته بهتون حق میدم شرایط شما با من نوعی فرق داره ، من کل وقتم آزاده، نه سر کار میرم نه بچه دارم نه بابای بچه!!! ولی بهرحال خواستن توانستن است
موفق باشید

zy zy

New member
chashm manam az in be baed miam :1dco2x0p1lilzhfpg1t
man akhe hanuz shorue nakardam ke bekham takravi konam

az ye sarbaz che entezari darin akhe
nemidunam be melat khedmat konam ya dars bekhunam be jamee:whistle:
تو میتوووونی آتلانتیک! هم به ملت و نظام مقدس خدمت کن هم درس بخون خداهم کمکت میکنه:a2d3:

zy zy

New member
سلام به همگی
اوضاع درسا چطوره کسی گزارش نمیده ها؟
من: فیزیو بخش قلب - بیوشیمی گلوگز خون و... - شیمی تعادل های شیمیایی رو خوندم جلد اول مورتیمر تموم (ولی اون خوندنی که خووووندن باشه نبود) :wacsmiley:
زبان هم متنای سال 91-90

zy zy

New member
راستی بچه ها دوس دارم بدونم هرکدوم مال چه شهری هستین و کجا درس خوندین ؟ اگه دوس داشتین ج بدین
من از کرمانشاه ، کارشناسیم علوم پزشکی ساری بودم

بالا