سایتی واسه خرید کتابهای وزارت بهداشت

khojasteh88

New member
سلام دوستان
من شهرستانیم کتابای ارشد وزارت بهداشت روانشناسی اینجا پیدا نمیشه دوتا شهرستان دیگه هم نزدیک شهرمون رفتم اونجا هم گیرم نیومد
از دوستان اگه کسی اطلاع داره از چه سایتی میشه اینترنتی خرید بهم معرفی کنه
ممنون
:riz304::riz304:

bahram-68

New member
سلاممممممممممممممممممممم
بنظرم یه بار برید تهران و کل کتابایی که نیاز دارید رو بخرید
بدون هیچ دردسری

milad_f67

New member
سلام دوست عزيز اگر ميدوني كتاب هاي مورد نظرت چي هست با يه سرچ كوچولو انتشاراتش رو پيدا كن و از طريق انترنتي از خود انتشارات بخر هم تخفيف خوبي ميدن هم تا تهران نمياي مثلا براي كتاب هاي زبان سايت انتشارات جنگل هست كه تا 30 درصد هم خريد اينترنتي رو تخفيف ميده :ahi5slcgm04mi8jqqkl

mahnam

New member
آره با میلاد موافقم
بهتره اگه می دونی اسم کتابتو، سرچ کنی و از انتشارات خودش بخری ، من اینجوری کتاب زیاد خریدم
اما بعضی سایت ها مثل booksite.ir هم هر کتابی سفارش بدین براتون می فرستن البته هزینه ی بیشتری از کل هزینه ی کتاب و پست ازتون می گیرن

hanas68

New member
سلام من بعضی از کتابامو حضوری نخریدم، به ب کتابفروشی زنگیدم و برام فرستاد ، ب نظر من ب هر سایتی اعتماد نکنین، من شماره کتابفروشی راد رو دارم بهتون میدم، خیلیم اطمینانی هستش: 02166979485 ، اینم شماره موبایلشه، آقای بهرامی :09126968305 . امیدوارم بهتون کمکی کرده باشم. البته کتابفروشی تو تهران.

شفق بانو

New member
سلام
منم همین طور با کتابفروشی( تهران هستش) تماس گرفتم همه ی کتابامو واسم پست کرد.. هزینه اش 20تومن بیشتر نشد .. 4روزه دستم رسید

نمیدونم درسته شماره بدم یا تبلیغ میشه
. به هر حال شماره خواستین من هستم .

khojasteh88

New member
مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
از راهنمایی همتون ممنونم دوستان

بالا