سال دیگه کیا قبولن؟

nakhl

New member
هوررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااا:thanks:داننشگاه تهران قبولیدم

behzad007

Member
عاغا من میخوام که قبول شم
واسه این نمیگم حتما قبولم چون سال پیش گفته بودم و قبول نشدم:black_eyed:

konjkave

New member
منم آرزو دارم دانشگاه تهران قبول شم امسال نشد :sad:ولی سال دیگه قطعا میشه اصن بچه های بیو خودشون رتبه 2 به بعد حساب کنن چون رتبه یک فقط مال خودمه:auizz3ffy9vla57584x(ماشالا اعتماد به سقف دارید؟)

به امید خدا و با تلاش و اعتماد بنفس و مبارزه با افکار منفی و................................(فاکتورها زیاده نمیگم به بزرگی خودتون ببخشید)
من هم قبول می شوم دانشگاه شهید بهشتی و برای قبولی همتون دعا می کنم

- - - Updated - - -

به امید خدا و با تلاش و اعتماد بنفس و مبارزه با افکار منفی و................................(فاکتورها زیاده نمیگم به بزرگی خودتون ببخشید)
من هم قبول می شوم دانشگاه شهید بهشتی و برای قبولی همتون دعا می کنم

ROJO

New member
منم آرزو دارم دانشگاه تهران قبول شم امسال نشد :sad:ولی سال دیگه قطعا میشه اصن بچه های بیو خودشون رتبه 2 به بعد حساب کنن چون رتبه یک فقط مال خودمه:auizz3ffy9vla57584x(ماشالا اعتماد به سقف دارید؟)

خرابش کردی با اون جمله ی توی پرانتز:mad_majidonline:

maryam92

New member
اگه خدا بخاد منم امسال قبول میشم چون دارم همه ی تلاشم رو میکنم علیرغم وقت کمی که دارم

obstetrician88

New member
من واقعا تمام تلاشمو خواهم کردم ...................بقول چشمک منم دارم روی افکار منفیم کار میکنم هرچند بعضی وقتا بد جور بهم غلبه میکنه.................ولی سعی میکنم سعی میکنم افمکارمو عوض کنم.........................و واقعا دلم میخاد سال دیگه جز قبولی های 93 باشم..........................
هرگاه میگم میشم میگم نه..منو غرور گرفته که اینو میگم.........یعنی همیشه استرس از این چیزها تو وجودم بوده و هست....................یک ذره نمیگم حق داری به خودت اینجور بگی تا اعتماد به نفست خواه ناخواه بالا بره...........

اگر همینقدری که خیلی وقتها افکار منفی داشتم همون قدر به قول آشل عزیزم افکار مثبت به خرج میدادم خیلی جاها موفق تر بودم...........ولی نمیدانم چرا

ولی امیدوارم که خدا به تلاشه همه بچهای انجمن و همه و همه نگاه کنه و به آرزوی منم نیم نگاهی بندازه سال دیگه حتما از بهترین دانشگاهها قبول بشم
الهی آمین

royaaaaa

New member
باسلام به همه
میدونم بده که تازه عزممو تو اخرای اذر جزم کردم واسه ارشد ولی انشالله مامایی جایی جز تبریز قبولم انشالله

zenith0098

New member
به امید خدا ایشالا منم سال دیگه دانشجو میشم اونم اونجایی ک دوس دارم

mahsa 70

New member
منم ایشالا پزشکی تهران قبول میشم بگین ایشالاااااااااااااا خخخخخخخخخخخخ

pasteur

New member
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
انشاالله که همه به خواسته هاتون برسید و هر چه صلاحتونه پیش بیاد(منم تو جمع شما)
و من با توکل بر خدا قبولم(اولویت اول انیستیتو پاستور)

leylii

New member
وقتی میبینم این قد انگیزتون بالاست امیدواریم 1000برابر میشه آفرین بچه ها آفرین با پشتکار بخونین حتما قبول می شین ..منم که ترم اولم ولی با کمک یکی از بچه ها منابع رو تهیه کردم و دارم می خونم برا دکتری ان شالا آبان 94 کنکوره دکتری ست ان شالا هممون قبول می شیم ....همه بچه های ارشد .اونایی که دکتری می دن ..نوتر...ایمونو...دکتر..وهر کی امتحان می ده سال دیگه ان شالا همشون با رتبه های برتر و تک رقمی قبول می شن و مایه ی افتخار ماها می شن ..بگو آمیییننن :thanks::thanks:

بالا