سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار

mahsaa

New member
منم روز پرستار رو به همه پرستارای گل و دلسوز تبریک میگم
امیدوارم ک همیشه موفق باشین :rose::rose:

leylii

New member
حضورت اشارتی ست زینب گونه،‌

شاید دردمندی به دستان تو دخیل بسته باشد

روزتان مبارک، دستانتان شفا بخش:riz304::riz304:

.

@parisa

New member
آنگاه كه هنگام تعويض پانسمان بوي گند در فضا ميپيچد همه حتي ملائك هم در ميروند و تو ميماني چون كه تو پرستاري!!! (روزت مبارک)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

Hossein2468

New member
پرستاری ، روح زلال محبت است در کالبد دل سوزان پاک دل
روز پرستار مبارک . . .

maxin

Well-known member
سلام تبریک ب همه.:thanks:
ب دوستان پرستارم تبریک میگم.:rose:

@parisa

New member
به من پیام دادن که معلومه دل پری از رشتتون دارید که اینجوری میگین ولی کاش به جای توصیف های شاعرانه و زیبا از رشته ما در روز پرستار کمی از واقعیت های این شغل رو معرفی می کردند!
بازم عید رو به همتون تبریک میگم!

• Like

21Tir

New member
به من پیام دادن که معلومه دل پری از رشتتون دارید که اینجوری میگین ولی کاش به جای توصیف های شاعرانه و زیبا از رشته ما در روز پرستار کمی از واقعیت های این شغل رو معرفی می کردند!
بازم عید رو به همتون تبریک میگم!
:13:
صبح رفتم تو بورد نوشتم روز پرستار مبارک ... یکی ازهمراه مریضا عقلشو به کار انداخت (خدا خیرش بده) اومد گفت خانوم پرستار روزت مبارک(خستگی یه سال از تنمون در رفت)

پزشک آنکال اومد ویزیت و رفت اصلا یادش نبود...

به شوهرم میگم امروز چ روزیه؟؟؟ میگه چ بدونم؟؟؟ لابد روز درختکاری!!!!:(50):
بعد برمیگرده میگه میدونماااا ولی خداییش شغله تو داری؟؟؟ نکنه تبریکم میخوای بگم؟؟؟ لابد دانشجو هم هستی؟؟؟!!!

مدیر داخلی بیمارستانم صبح اومده تو بخش(دست خالی) میگه روزتون مبارک،،، گفتیم ای بابا نه گلی ن سنبلی ن ، چ مبارکی؟؟؟ میگه اجرتونو از خدا بخواین،بعد رفت...
باااازز عصر اومده میگه اااااااا تو عصرم هستی؟؟؟؟ میگم پ ن پ اجرمو از خدا خواستم واستادم تو صف هنوز نوبتم نشده ...

آهااا نگهبانم ده باراز صبح اومد تو بخشو رفت،آخر شیفت اومده میگه راستی روزتون مبارکککک .... گفتم الان یادتون افتاد؟؟؟ میگه آخه دیدم تو بخش اداری دارن چک پول پونصد هزاری میذارن تو پاکت (سکوووووت)
ماها دهنامون باااااز....هیچی دیگه یهو زد زیر خنده از بخش رفت بیرون....
خدایا مگه ما چه گناهی کردیم؟؟؟؟؟

ممنون از همتون ب خاطر تبریکات خالصانه تون...

آخرین ویرایش:
  • Like
بالا