زیست شناسی سلولی مولکولی (کلیه گرایش ها) کارشناسی

به نظر شما بهترین رشته زیست شناسی سلولی مولکولی کدام اس

• مجموع رای دهندگان
    0

f@askari

New member
سلام منم میکروب خوندم ورودی 85 بودم.فعالیت تو این رشته سخته!من پشیمونم!

Mohammad gh

New member
سلام به مشتاقان سلولی
والا این رشته برای بازار کار خیلی جالب نیست اما برای دانشمند شدن عالیه!!!!!!
من سلولی دانشگاه تهران خوندم البته با گرایش میکروب
همکلاسی هام اونایی که با عشق وعلاقه به این رشته اومدن الان به ترتیب تو دانشگاههای تکزاس شیکاگو لندن و فرانسه (البته 4نفرشون خارج ایراننن)واسه ارشد هم سلولی میخونن اونایی هم که ایران موندن برنده المپیاد وتک رقمی ارشدن وتو تربیت مدرس وتهران درس میخونن!!!!!!!!
بقیه کلاس که شامل من هم میشه یا پشت کنکوریم یا بدنبال کار اما احساس میکنم بی هدفیم
خوبه که یه هدف گنده داشته باشی والبته توش اینده وزندگی وکارهم ببینی
با ارزوی موفقیت

باور کنید ارزوی خیلی از علوم پایه ای ها هست که رشته ی شمارو بخونن تو دانشگاه تهران
البته خب کارشناسی واقعا در ایران فایده نداره و شما اگه ادامه بدید قطعا موفق تر خواهید بود

والا ما هیچ نظری نداریم

:25r30wi::25r30wi:

kian

New member
سلام دوست عزیز!!
اینکه این تاپیک رو تو گرایش سلولی!! باز کردی خیلی خوبه اما به بقیه کلیت سل و مولکولی هم مثل گرایش خودت بیوشیمی یه سر بزن!!! متسفانه این تاپیک خیلی کم مراجعه است!! البته من خودم هم لیسانس سل&مولکول دارم اما ترجیح دادم ارشد ژن پزشکی ادامه بدم دلیلش رو هم خودت کم کمک تو علوم پیش بری میفهمی باید بری سمت بهداشت تا بتونی تو جامعه پزشک سالار ما بتونی خودت رو ثابت کنی!!
شما رو کمک من و بچه های گرایش ژنتیک هم میتونی حساب باز کنیین!!!
موفق و پیروز باشین..

Immunity

Well-known member
سلام دوستان من دنبال ژنتیک برای کنکور وزارت علوم میگردم با یخورده جستجو ومقایسه باین نتیجه رسیدم که ژنتیک نخبگان نسبتا میتونه بدرد بخور باشه....
لطفا هر کدوم از دوستان این جزورو داره و استفاده نمیکنه من حاضر به خریداری این هستم......ایمیلم
daneshjoo21@yahoo

ms.sharar

New member
من که دیگه دارم افسردگی میگیرم هر گرایشی رو هم بخوای یری میگن نیا ما خودمون کار نداریم

Maryam.A

Well-known member
شما ادامه تحصیل بدید خدا خودش به کسی که تلاش کنه کمک میکنه
توکلتون به خدا باشه
اینقد از ناامیدی بدم میاد
شماها فردا میخواید بچه بزرگ کنید
باید به اونا محکم بودنو یاد بدید بد خودتون اینطورید!

Dexter2009

New member
دوستان...یه سوال داشتم ...یه کتاب خوب و روون یا ج ز .وه ی خوب برای زیست سلولی و ملکولی بهم معرفی می کنید .

love virology

New member
دروود البرتس برای سلولی خوبه من دارمش با شکل خیلی خوبه ولی اکثریت اینا رو تایید میکنند مریم خالصی مجید مهدوی و این کتاب هم خوبه از ک ل ا س یک تا ژنومیک از حسن اکرامی انتشارات خانه زیست شناسی

zahra2013

New member
سلام

دوستان میشه یه کتاب در زمینه ی نوروبیولوژی سلولی به من معرفی کنید؟؟

Immunity

Well-known member
درمورد بازارخوب اکثر رشتهای علوم پایه کار ندارن ولی اگه توی کاری اولین یا بهترین باشی شک نکن موفق میشی

globe

New member
مجیدمهدوی عالیه....عبادیم خوبه ولی 2جلده

درود برشما دوست گرامی
من مجید مهدوی رو ندیدم ونخوندم ولی تعریفشو شنیدم به نظر شما برا phd مناسبه؟ آخه لودیش خیلی زیاده
دوستان اگر یک کتاب خوب ورون برای کنکور دکترا سراغ دارن ممنون میشم بگن

Immunity

Well-known member
درود برشما دوست گرامی
من مجید مهدوی رو ندیدم ونخوندم ولی تعریفشو شنیدم به نظر شما برا phd مناسبه؟ آخه لودیش خیلی زیاده
دوستان اگر یک کتاب خوب ورون برای کنکور دکترا سراغ دارن ممنون میشم بگن
راستشوبخای درمورد دکترا شک دارم ملکولیشومیدونم خوبه سلولیشونمدونم!!!خلاصه لودیش بخون کتاب خوبیها

elissa

New member
آخه من امسال کنکور ارشد دارم حسابی دارم درس میخونم :smilies-azardl (181 و واقعیتش هم حوصله این کارارو ندارم. :65d6a5d6s:
درمورد بیوشیمی کتاب لنینجر خیلی وارد جزئیات شده تا حد سلول ، توصیه نمیکنم.ولی هارپر خوبه جلد اولش در مورد قند و... است جلد دومش درمورد متابولیسم هاست.ولی بهتر از هارپر مجموعه کتاب لنینجر-هارپر-دولین هست که مختصرو بسیار مفیدوتست و توضیح هست.البته برا شما که میخواین کنکور بیوشیمی بدین هارپر بهترین منبع هستش.
سلام
به نظر من بهترين كتابي كه ميتونه تو بيوشيمي بهمون كمك كنه
ضروريات بيوشيمي نوشته ي دكت ررضا محمدي هست

سمانه68

New member
سلام دوستان کسی اصفهانیییییییی هست پیام بده کارواجب دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fateme bidel

New member
salam man taze omadam shiraz reshte zist shenasi dars khondam mikham to goroh haye tahghighati hamkari konam koja bayad beram?

omid9030

New member
سلام
خيلي از بچه هايي كه رتبه برترشدن براي سلولي و مولكولي ج...ز...و....ه ع ...ب....ا ...د....ي رو بهم معرفي كردن.رتبه2‍ژنتيك انساني پارسال برام فرستاده نميدونم واقعا مال ع....ب...ا...د...ي هست يا نه؟؟
كسي ميتونه كمكم كنه

آخرین ویرایش:
بالا