زیست سلولی یا میکروبیولوژی

nastaran8

New member
تو ایران هیچ وفت لااقل تا ما عمر داریم این اتفاقا نشدنی هست.....
پس برید یه جای درست درمون حداقبش مدرک بگیرید
اگه بخواید از ایران برید ...بودن در یه دانشگاه مادر واسه اونا شناخته شده تره
اگرم بخوایید ایران دکترا بخونید ...باز همین دانشگاه مادره مه رزومتو میتونه قوی کنه ....که بتونی تو مصاحبه قبول شی

ا
سارا جان با تمام احترامى که براى شما قايلم بايد بگم عزيزم با اين حرفت مخالفم دکترا خوندن اينجا فقط پ.ار.تى مى خواد چون مصاحبه تعيين کننده است و اونجا بايد يه استادى طرفت باشه وگرنه رزومه کشکه.....من بشخصه ادمايي رو مى شناسم که با رزومه خيلى ضعيف و از دانشگاههاى ضعيف الان توى بهترين دانشگاههاى اينجا براى phd درس مى خونن...
اما در مورد خارج رفتن فرقى نداره از چه دانشگاهى اينجا مدرک بگيرى مهم سطح زبان و سوادته همين چه بسا شنيدم مدرک دانشگاه ازاد علوم تحقيقات راحتتره پذيرش ميگيره البته شنيدم اساتيد توى فاميل مى گن
يه مثال مى زنم که همه براشون روشن شه توى فاميل ما زن و شوهرى بودن که هر دو ارشد ميکروبيولوژى داشتن زن ددانشگاه تهران و شوهر بخاطر سربازى و اينا دانشگاه ازاد ولى هر دو از دانشگاه هاروارد پذيرش گرفتن و دکترا خوندن و الان مقطع پست دکترا هستن و هردو بعنوان استاد اون دانشگاه مى خوان موتدگار بشن پس سواد مهمتر از اسم دانشگاه ...مهم علاقه است و پشتکار ....
در ضمن سارا نگفتى چه قسمتى از حرفم عمرا نشدنيه؟

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
سارا جان با تمام احترامى که براى شما قايلم بايد بگم عزيزم با اين حرفت مخالفم دکترا خوندن اينجا فقط پ.ار.تى مى خواد چون مصاحبه تعيين کننده است و اونجا بايد يه استادى طرفت باشه وگرنه رزومه کشکه.....من بشخصه ادمايي رو مى شناسم که با رزومه خيلى ضعيف و از دانشگاههاى ضعيف الان توى بهترين دانشگاههاى اينجا براى phd درس مى خونن...
اما در مورد خارج رفتن فرقى نداره از چه دانشگاهى اينجا مدرک بگيرى مهم سطح زبان و سوادته همين چه بسا شنيدم مدرک دانشگاه ازاد علوم تحقيقات راحتتره پذيرش ميگيره البته شنيدم اساتيد توى فاميل مى گن
يه مثال مى زنم که همه براشون روشن شه توى فاميل ما زن و شوهرى بودن که هر دو ارشد ميکروبيولوژى داشتن زن ددانشگاه تهران و شوهر بخاطر سربازى و اينا دانشگاه ازاد ولى هر دو از دانشگاه هاروارد پذيرش گرفتن و دکترا خوندن و الان مقطع پست دکترا هستن و هردو بعنوان استاد اون دانشگاه مى خوان موتدگار بشن پس سواد مهمتر از اسم دانشگاه ...مهم علاقه است و پشتکار ....
در ضمن سارا نگفتى چه قسمتس ا حرفم عمرا نشدنيه؟

ببینید اینکه دانشگاه بسیار مهم هست حقیقت انکار نشدنیه
زن و شوهری که شما گفتید احتمالا یه تحقیق خیلی مهم رو ارائه دادن و جزو نخ..ب.گان بودن وگرنه الان ام آی تی و هاروارد پر میشد از دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی و من بهتون قول میدم که هیچ دانشگاهی مدرک علوم و تحقیقاتو به دانشگاه تهران یا شریف ترجیح نمیده
به هرحال درسته که تحقیق و کار مهمه اما اهمیت دانشگاه و معدل انکار نشدنیه به هرحال دانشگاه بهتره یعنی فرصت و امکانات تحقیقاتی بیشتر

جالبه الان فهمیدن که کلمه ی نخب..گان رو هم این سایت فیلتر کرده چون اسم یه مو...سس..ه هست

آخرین ویرایش:

nastaran8

New member
زن و شوهری که شما گفتید احتمالا یه تحقیق خیلی مهم رو ارائه دادن و جزو نخ..ب.گان بودن وگرنه الان ام آی تی و هاروارد پر میشد از دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی و من بهتون قول میدم که هیچ دانشگاهی مدرک علوم و تحقیقاتو به دانشگاه تهران یا شریف ترجیح نمیده
به هرحال درسته که تحقیق و کار مهمه اما اهمیت دانشگاه و معدل انکار نشدنیه به هرحال دانشگاه بهتره یعنی فرصت و امکانات تحقیقاتی بیشتر

جالبه الان فهمیدن که کلمه ی نخب..گان رو هم این سایت فیلتر کرده چون اسم یه مو...سس..ه هست
دوست عزيز من نگفتم دانشگاه و معدل انکار شدنيه !!!گفتم هر دو پذىرش مى تونن بگيرن...درضمن بله پايان نامه هر دو خيلى خوب بود و هور دو با نمره 19 از پايان نامه دفاع کردن ...در ضمن مگه رفتن به اين راحتيه 1000 و يه جور دنگ و فنگ داره و علاوه بر اون نمره زبان ايلتسشون اکادميک 8 بود که اگر از رنج نمره ها اطلاع داشته باشين عاليه...منظورم اين بود علاقه و پشتکار مهمه در مقابل فقط اسم دانشگاه رو يدک کشيدن کمکى نمى کنه...

nastaran8

New member

دوست عزيز من نگفتم دانشگاه و معدل انکار شدنيه !!!گفتم هر دو پذىرش مى تونن بگيرن...درضمن بله پايان نامه هر دو خيلى خوب بود و هر دو با نمره 19 از پايان نامه دفاع کردن ...در ضمن مگه رفتن به اين راحتيه 1000 و يه جور دنگ و فنگ داره و علاوه بر اون نمره زبان ايلتسشون اکادميک 8 بود که اگر از رنج نمره ها اطلاع داشته باشين عاليه...منظورم اين بود علاقه و پشتکار مهمه در مقابل فقط اسم دانشگاه رو يدک کشيدن کمکى نمى کنه.. منظورم اينه در هر مقطعى و هر دانشگاهى ادم بايد علاقه داشته باشه و به روز باشه که اين رمز موفقيته نه فقط اسم دانشگاه.....

nastaran8

New member

والا من نمیدونم از چی دل پری داری...یه جوری میگی انگار من نمیدونم رفتن جیه و کشکی حرف میزنم.....داداش من mit میخونه میتون بپرسم که امار در بیاره ببینه کیا از دانشگاه ازاد واحد ...اونجا درس میخونن.همه اونجا المپیادی و دارای ثبت اختراع و بدون استثنا از دانشگاههای معتبر ایرانن
در ضمن من دوست صمیمیم الان دکترای بیوتک همین دانشگاه تهران امسال قبول شده
نه پارتی داشته نه چیزی
نه این بلکه خیلی از دوستام
اتفاقا من رفتن به خارج و اپلای کردون خیلی راحت میبینیم چون اقدام کرده بودم و اکی شده بود چند سال پیشوووواینقدر ها بزرگ نکنید همه چیو
موفق باشید
:whistle:
اولا ساراجون چرا ناحت مى شى من هميشه با فونت بزرگ مى نويسم در ضمن مطمنا از هر 100 نفر يه نفر مثل دوست شماست که اگر راستشو گفته باشه و کسى ساپورتش نکرده باشه پيش مياد ....ايشاا..خودت وارد کنکور دکترا مى شى مى بينى ..
دل پر من از اينکه استعداد اينجا کشکه...
و در ضمن با مدرک کارشناسى اپلاى گرفتن کارى نداره من خودم از دانشگاه برلين و مچستر هم دوران ليسانشس اپلاى داشتم خانم گل .....بابا هم دانشگاهى ...حقيقت تلخه اگرچه پذيرفتنش تلختره

nastaran8

New member
بستگی داره حفیفت چی باشه ...از نظر شما شاید حقیقته ولی از نظر من نه
من اصلا واسم مهم نیست این بجثا که یک صدم بخوام واسش ناراحت شم
عجب .....موندی عجیبه:)))

از هر 100 نفر ؟؟؟
جالبه بدونی همه بچه های بی.تک دو سال پیش دارن پی اچ دی همون دانشگاه تهران میخونن
وقتی توانایی علمی مطرحههه معلومه که هر استاد شاگرد خودشو میگیره
که من با این قضیه کاملا موافقم
وارد کنکور دکترا نشدم
اما پا به پای دوستام بودم باهاشون و خبر دارم
مورد زیاده ..البته واسه کسی که حقسقت رو جوری دیگه تعریف میکنه فایده ای نداره:دی
خوب بله معمولا رفتار ادما نشون مى ده نه حرفاشون که ناراحت شدن يا نه ....:)
و بله رشته داريم تا رشته بيوتک ايران بازار کارى ندارى يکى از فاميلامون دکتراى بيوتک علوم تهران خونده الان بىکاره دوباره داره مى خونه يه رشته ديگه دکترا بده :)
درضمن يعنى همه دوستاى شما داران دکتراى بيوتک مى خونن؟؟!!!عجب پس يعنى ظرفيت دکتراى بيوتک مختص دوستاى شماست؟!!:)
مى دونى سارا واقع بين بودن و از دور همه چيزو ديدن و قضاوت کردن خيلى فرق داره وايستا برسى به کنکور دکترا اونوقت اظهار نظر کن .....
خوشحالم که ناراحت نمى شى :)
متاسفم که بى طرفانه قضاوت کردن رو ياد نگرفتيم

آخرین ویرایش:

sa@@ra

New member
الان فهمیدم من اصلا ایران درس نمیخوندم
:)))) پس اونایی رو که دیدم دارن کار میکنن ...احتمالا همون تو ایران نبودنک-)))
هر وفت خودتون بیطرفانه قصاوت کردیدوووواز طرف مقابل این رو انتظار داشته باشید:)))

nastaran8

New member
الان فهمیدم من اصلا ایران درس نمیخوندم
:)))) پس اونایی رو که دیدم دارن کار میکنن ...احتمالا همون تو ایران نبودنک-)))
هر وفت خودتون بیطرفانه قصاوت کردیدوووواز طرف مقابل این رو انتظار داشته باشید:)))
بابا سارا تو خوبى :)
تو بخون هر موقع به مقطعى رسيدى که خودت تجربه کردى اونوقت نظر بده....
من هيچ بحثى با تو ندارم لنيا يه سوال پرسيد و منم جوابشو دادم هر چى که مى دونستم رو گفتم تو هم مى تونى نظراتتو در مورد سوالش بدى نه حرف من چون به نظر حرفات منطقى نمياد ...تو بخون ببينم با فوق ميکروبيولوژى يا نهايتا phd ميکروبيولوژى مى خوايى چيکار کنى ...موفق باشى

sa@@ra

New member
بابا سارا تو خوبى :)
تو بخون هر موقع به مقطعى رسيدى که خودت تجربه کردى اونوقت نظر بده....
من هيچ بحثى با تو ندارم لنيا يه سوال پرسيد و منم جوابشو دادم هر چى که مى دونستم رو گفتم تو هم مى تونى نظراتتو در مورد سوالش بدى نه حرف من چون به نظر حرفات منطقى نمياد ...تو بخون ببينم با فوق ميکروبيولوژى يا نهايتا phd ميکروبيولوژى مى خوايى چيکار کنى ...موفق باشى

....................

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
خوب بله معمولا رفتار ادما نشون مى ده نه حرفاشون که ناراحت شدن يا نه ....:)
و بله رشته داريم تا رشته بيوتک ايران بازار کارى ندارى يکى از فاميلامون دکتراى بيوتک علوم تهران خونده الان بىکاره دوباره داره مى خونه يه رشته ديگه دکترا بده :)
درضمن يعنى همه دوستاى شما داران دکتراى بيوتک مى خونن؟؟!!!عجب پس يعنى ظرفيت دکتراى بيوتک مختص دوستاى شماست؟!!:)
مى دونى سارا واقع بين بودن و از دور همه چيزو ديدن و قضاوت کردن خيلى فرق داره وايستا برسى به کنکور دکترا اونوقت اظهار نظر کن .....
خوشحالم که ناراحت نمى شى :)
متاسفم که بى طرفانه قضاوت کردن رو ياد نگرفتيم

دکترای بیوتک تهران و بیکار؟؟؟؟
عذر میخوام خیلی ببخشید پس ایشون احتمالا یه مشکل بزرگی دارن وگرنه حرفتون با عقل جور در نمیاد :) شما مطمینم که هیچ شناختی از بیوتک ندارید
خداروشکر که دانشجوی دکتراش هم تو این سایت هست!
درست نیست ادم برای یه بحث ساده از هر ابراز و مثالی که احتمالا یا تحریف شده یا واقعیت نداره استفاده کنه وگرنه منم میتونم بگم همه ی دوستان و فامیلامون دکترای بیوتکن و الان همشون دارن میلیارد میلیارد پول پارو میکنن :))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sa@@ra

nastaran8

New member
دکترای بیوتک تهران و بیکار؟؟؟؟
عذر میخوام خیلی ببخشید پس ایشون احتمالا یه مشکل بزرگی دارن وگرنه حرفتون با عقل جور در نمیاد :) شما مطمینم که هیچ شناختی از بیوتک ندارید
خداروشکر که دانشجوی دکتراش هم تو این سایت هست!
درست نیست ادم برای یه بحث ساده از هر ابراز و مثالی که احتمالا یا تحریف شده یا واقعیت نداره استفاده کنه وگرنه منم میتونم بگم همه ی دوستان و فامیلامون دکترای بیوتکن و الان همشون دارن میلیارد میلیارد پول پارو میکنن :))
هيچ تحريفى نيست جناب
اگر شما کار خوبى سراغ داريد معرفى کنيد که در شان يه خانم دکتر بيوتک باشه من حتما به ايشون مى گم وگرنه از قديم گفتن شنيدن کى بود مانند ديدن .....

eeeeeeehsan

New member
حیـفم اومد نظر ندم، دست همگی درد نکنه. خیلی استفاده کردم :rose::rose::rose:

بالا