زیارت مجازی حرم مطهر امام رضا

mohsen_1368_m

New member
سلام
این هم یه سایت جالب!!!

زیارت مجازی حرم مطهر امام رضا

back-FR.jpg

التماس دعا

am-ml

New member
خیلی ممنونم . واقعا دلم رو برد حرم.
ببخشید این سایت آنلاین هست ؛یعنی مثلا اگر موقع افطار باشه میشه مراسم ها رو هم دید؟

leylii

New member
آقا محسن دستت درد نکنه ...این عکس دل آدمو زیر و رو می کنه ..اجرت با آقا
ظهر داشتم صداش می کردم تو گفتگو با خدا ...الان اومدم دیدم .........................:sad:الله اکبر........
دستت درد نکنه 66YCAMJN94YCAPQWDVICA5SHWUYCAYG7KBFCA7VPQI8CAA7CJFKCAYDXR45CA67089WCAHMPBIKCA0YPWE5CAS7Y67LCAREV.jpg.....

sara25

New member
منم شماره تلفن امام رضارو دارم! هروقت دلم بخواد زنگ میزنم، صبح،ظهر،غروب یا نصفه شب فرقی نداره همیشه جواب تلفنمو میده...بعدش خ حال خوبی دارم..

sara25

New member
البته یادم رفت شمارشونو میذارم هرکس خواست هرموقع خواست زنگ بزنه:05112003334
این شماره مستقیم حرمه..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: dena

ZOT

New member
ممنون خیلی ممنون
می خواستم بپرسم سایتی که زیارت مجازی امام حسین (ع) باشه هست؟

obstetrician88

New member
عرض سلام خدمت دوستان بخاطر تاپیک بسیار خوبی که گذاشتن و بقول دوستمون ما رو برد به سمت حرم امام رضا

مدت هاست در خانه به خانوادم میگم دلم واقعا میخاد امام رضا بطلبه و برم پابوسش...آخرین باری که رفتم 4 سال پیش بود که نتیجه کنکورم هم آمده بود و با دلی پر از اشک رفتم و اونجا خودمو واقعا خالی کردم و خیلی با امام رضا حرف زدم ...و واقعا سبک شدم وقتی از حرم خارج شدم

واقعا دلم میخاد خستگی 4 سال زحمتی که کشیدم برای رفع خستگی و نظر کردم برای برابرده شدن خیلی آرزوهام حتی یکی از آنها...وبعد گرفتن مدرک با دستی پر به پابوسش برم...............تا اون روز هنوزم دوری امام رضای غریبمو تحمل میکنم........................................

امیدوارم قسمت همه شما هم باشه رفتن به حرم امام رضا
سربلند باشید
با احترام فراوان

jeghele68

New member
اينقدر دلم براش تنگ شده.شش ساله هرچي ميخوام برم نميشه.خيلي دلتنگشم:sad:

بالا