روزشمار کنکور کارشناسی ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazanin...

New member
12 روز دیگه مونده اما من نتونستم خیلی از درسامو مرور کنم نمیدونم چکار کنم، اما باز توکلم به خداست.

mahsast

New member
دوستان تو این 10 روز فقط ارامش داشته باشید..بهترین راهه..

کلا ادم باید تو مسیر زندگی به هدفش برسه نه اینکه زندگی رو کنار بذاره...:rolleyessmileyanim:

کنکور اخر زندگی نیست...اصن قبول هم نشین اخر زندگی نیست...

ارزوی موفقیت میکنم برا همتون:riz304:

moein1369

New member
سلام.کسی نمی دونه قراره سوالا چه جوری باشه!!!!از منابع غیر رسمی و البته آگاه!!!!!
نمیدونم قارچ بخونم یا انگل یا باکتری/ویروس هم ب جای خود. دچار چندگانگی ارزشی مون کردن نامردا

nrk

New member
افراد موفق همواره دو چیز بر لب دارند
1.سکوت
2.لبخند
همگی موفق باشید
:a2d3:

shima2020

New member
سلام.کسی نمی دونه قراره سوالا چه جوری باشه!!!!از منابع غیر رسمی و البته آگاه!!!!!
نمیدونم قارچ بخونم یا انگل یا باکتری/ویروس هم ب جای خود. دچار چندگانگی ارزشی مون کردن نامردا

Vaghean bahat movafegham...gij shodim as an...harjoori hesab mikonam nemitoonam tasavor konam soala chejoorie ??????

mrzjari

New member
سلام دوستان...
من عضو تازه واردم...
من امسال میخوام ارشد داخلی بدم...
هدفم هم دانشگاه شیرازه...ولی وقتی آزمونای سالهای قبل رو میزنم درصدام،ب خصوص داخلی و کودکانم،خعلی پائین میشه،
دیگه ناامید شدم...
من باید قبول شم...ولی ...
شما میتونین راهنماییم کنید...اصلا واسه ارشد شیراز چ درصدایی قابل قبوله...لطفا
راستی لطفا برام دعا کنین قبول شم...ب امید موفقیت همتون

nrk

New member
Bacheha man aslan be moroore gharch CVA celooli naresidam ...benazaretoon bichare shodam aya?

نه عزیز جان...بیچاره چرا شده باشی؟؟؟
قبلن که خوندی...تازه هنوز سه چهار روز دیگه وقت داری...تا هرجا رسیدی مرور کن ..مخصوصن اونایی رو که قبلن خوب خوندی رو یه نگا کن انشالله موفق هستی...امیدوار باش عزیز جان:riz304:

جهان

New member
بخونید بدون استرس
شد شد
نشدم سال آینده
دنیا به آخر نرسیده که ...

shima2020

New member
نه عزیز جان...بیچاره چرا شده باشی؟؟؟
قبلن که خوندی...تازه هنوز سه چهار روز دیگه وقت داری...تا هرجا رسیدی مرور کن ..مخصوصن اونایی رو که قبلن خوب خوندی رو یه نگا کن انشالله موفق هستی...امیدوار باش عزیز جان:riz304:

Akhe hamin chand roozam nrmitoonam dige...in darsaye zarib yek kolan kheili azyatkonan ziad vasashoon vaght nazashtam :(

nrk

New member
Akhe hamin chand roozam nrmitoonam dige...in darsaye zarib yek kolan kheili azyatkonan ziad vasashoon vaght nazashtam :(

خودت که داری میگی ضریب 1
ضریب یکه دیگه ...فدا سرت....
توکل به خدا
خونسرد...فول اعتماد به نفس...پیش به سوی موفقیت:a2d3:

atefe omrani

New member
من 3 روزه نمیتونم بخونم:sadsmiley::13:
خدااااااااااااااااااااااا:1dco2x0p1lilzhfpg1t

nrk

New member
من 3 روزه نمیتونم بخونم:sadsmiley::13:
خدااااااااااااااااااااااا:1dco2x0p1lilzhfpg1t
اشکال نداره ...توکلت به خدا باشه...الان مهمتر از هرچیزی داشتن روحیه و آرامشه دوست من!
چشمی تستایی رو که قبلن زدی و اتفاقن درصدای بالا هم زدی رو نگا کن...بهت اعتماد به نفس میده
و دیگه اینکه نفس عمیق بکش...و هر بار چند ثانیه نگهش دار که حسابی اکسیژن گیری کنی و آخر سرم با قدرت بده بیرون نفست رو یه جند بار این کارو کنی بهتر میشی من امتحان کردم خلاصه اینکه الان فقط به خودت مسلط باش و با مرور مطالبی که خوب بلدی به خودت روحیه بده...تو میتونی..:a2d3:

shima2020

New member
Chi mishod hamoon parsal zarfiataro kamenemikardan ghabool mishodim miraft peyr karesh ...khaste shodam dige:(((((

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا