روزشمار کنکور کارشناسی ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

فاطمه...

New member
سلام مهسا جان یه سوال داشتم شما خیلی رو کنورای زبان سالای قبل تاکید میکنید منم دارم از 83به اینور میخونم ولی ففط قسمت وکبلری هاشونو چون وقتم کمه نمیرسم که ریدینگم بخونم به نظرت با این کار میتونم چیزی بزنم؟ ! زبانم خیلی ضعیفه!

mahsast

New member
سلام مهسا جان یه سوال داشتم شما خیلی رو کنورای زبان سالای قبل تاکید میکنید منم دارم از 83به اینور میخونم ولی ففط قسمت وکبلری هاشونو چون وقتم کمه نمیرسم که ریدینگم بخونم به نظرت با این کار میتونم چیزی بزنم؟ ! زبانم خیلی ضعیفه!

دوست عزیز شما زبان رو در حدود 50 بزنی کافی هست....و اگه بقیه درس ها رو هم یکنواخت خوب بزنید عالیه...ریدینگ ها هم مهم هستن سعی کنید اگه میتونید بخونین
موفق باشید

mahsast

New member
دوست خوبم میشه بگی با خوندن فقط وکبلری ها حدودا چقد میتونم بزنم؟

ریدینگ ها تو زبان ارشد زیاد هستن...حدود 5 تا ریدینگ میاد ولی خب اگه فقط بتونی واژگان رو خیلی خوب بخونی و خوب بزنی حدود 40 میشه شاید هم بیشتر

maryam fr

New member
سلام مهسا جون من دو تا ازمون زبان دادم این هفته خیلی نگران شدم ، درصدم حدود 32 میشه چی کار کنم به 50% برسم تو این 20 روز ، ممنون از راهنماییتون . من هم تستای متن میزنم ، هم لغت اما غلطام تقریبا برابر صحیحام میشه .

mahsast

New member
سلام مهسا جون من دو تا ازمون زبان دادم این هفته خیلی نگران شدم ، درصدم حدود 32 میشه چی کار کنم به 50% برسم تو این 20 روز ، ممنون از راهنماییتون . من هم تستای متن میزنم ، هم لغت اما غلطام تقریبا برابر صحیحام میشه .

شما سعی کن سوالای سالای قبل رو خوب بخونی لغاتشو در بیاری و همشو یاد بگیری خیلی موثره

khorsand

New member
ریدینگ ها تو زبان ارشد زیاد هستن...حدود 5 تا ریدینگ میاد ولی خب اگه فقط بتونی واژگان رو خیلی خوب بخونی و خوب بزنی حدود 40 میشه شاید هم بیشتر

پارسال 4تا ریدینگ داده بودن که واقعا هم آسون بود 20 تا سوال ریدینگ و 20تا وکب ولی بنظر من کسی که وکبش انقد خوب باشه که بتونه در حد 40-50 بزنه قطعا میتونه تو وقت با قینونده حداقل سه تا ریدینگو جواب بده که خودش خیلی خوبه

atefe omrani

New member
درصدام بالا نمیاد:1dco2x0p1lilzhfpg1t
چیکار کنمممممممممممممممممم؟؟؟:smiliess (11):

زبان هم خیلی غلط میزنم و کم :(

atefe omrani

New member
نقل قول نوشته اصلی توسط zamane نمایش پست ها
خوشبختانه تعداد لایکای گروه امروز بیشتر شده .. امیدوارم این نشونه ی اتحاد بیشتر باشه و به امید خدا به نتیجه ای که میخوایم برسیم
اگه هماهنگ و یکدل پیش بریم خیلی امید هست که به نتیجه برسیم ان شاء الله

لطفا همه ی شایدها نمیشه ها و حرفای دلسرد کننده رو کنار بذارینو فققققط به موفقیتمون و زمانی که بیشتر بهمون میدن فکر کنین
یک بار دیگه خواستم یادآوری کنم برنامه ای که یکشنبه صبح قرارِ اجرا کنیم :

تماس با شماره های زیر از ساعت 9 تا 13
این شماره ی جدیدیه که خود اقای پورکاظمی بهمون دادن تا اعتراضمون رو اعلام کنیم:81453117
شماره تماس درخواست از ریاست جمهوری: 111 (حتما تماس بگیرین هم جواب میدن هم گوش میدن)

کارشناس آزمون خانم اسد برقییی 81453243
81452574
81452575

هرروز ساعت 10 صبح پیامی مبنی بر نارضایتی از مسئولین سازمان در برنامه ریزی و عدم پاسخ گویی و نادیده گرفتن اعتراضات به شماره های زیر بدین:
برنامه حذف و اضافه: ۲۰۰۰۳۹۵
۱۰۰۰۰۳۹۳

اخبار 20.30
30002030

اخبار 19.15
100001915

خواهشا تا جای ممکن دلایل محکم ارائه بدین و تاکید کنین که خیلیامون از بهمن ماه اعتراضارو شروع کردیم اما همش دروغ شنیدیم که هیچ کس معترض نیس و بجای رسوندن صدای ما به گوش مسئولین و تجدید نظر در برنامه و انجام مسئولیتشون فقط وفقط دروغ گفتن تا صدامون به جایی نرسه.. به این موارد اشاره کنین:

اینکه خیلیا انرژیشون رو درسای ضریب بالاشون بود که یهو اعلام کردن اون درسا امسال ضریب ناچیزی خواهد داشت

بعضا درسای کم اهمیت تر دارای ضریب مهمتری شدن .پس بدون شک نیاز به فرصت بیشتری برای جبران این تغییرات نیاز هست

افرادی هستن که نیاز به محک زدن خود هم در ازمون استخدامی هم در کنکور دارن و سزاوار نیست با شرایط حاکم با بهانه ی تداخل این شانس رو ازشون گرقت

اعمال این حجم از تغییرات حداقل باید با برنامه ریزی درست سال قبل اعلام میشد تا داوطلبان هماهنگ با تغییرات برنامه ریزی میکردن

خلاصه امیدوارم همونطور که سال قبل به اعتراض بچه ها اهمیت دادن امسال هم همینکارو بکنن...
حق دادنی نیست بچه ها ..گرفتنیه !!! کاری که بچه های پارسال با همت و هماهنگیشون کردنو حقشونو گرفتن .. لطفا بجای حرفای نا امیدانه ودلسرد کننده با همه ی تلاشتون و امید به اینکه تاریخ کنکور عوض میشه با اعتماد بنفس کامل درساتونو بخونین..
اگه نمونه ی متن میخاین برا اس ام اس یکی از دوستان زحمتشو کشیدن:
جمعی از داوطلبین کنکور ارشد وزارت بهداشت:
خواهش میکنم پیگیری کنید چرا ب بهانه شروع ماه رمضان یا رحلت امام با سرنوشت ما بازی میشه؟
کدوم کنکور3ماه مونده ب کنکور وقتی دفترچه میاد تازه اطلاع میدن ک زمان برگزاری یک ماه جلو اومده!!!؟(اون هم باوجود تغیرات بزرگ در روند آزمون)
ما با تغییرات کنار اومدیم اما دیگه چرا زمان از ما گرفتن!؟
بندازن۲۶,۲خرداد یا۱۴,۱۵م خرداد!
شما ب داد ما برسید
باتوجه ب این ک کنکور ما با آزمون استخدامی تداخل داره
وسازمان سنجش توجهی نداره
هربار برای اعتراض تماس گرفتیم ب دروغ گفتن فقط شما اعتراض داشتید

لطفا کسایی که همکاری میکنن لایک کنن تا بدونیم چند نفر فعالیم..به دوستاتون هم بگین بچه ها ..
موفق باشین :*

TrueLove90

New member
...

ElhamBakhsh17_Persian_Star_org_09.jpg

Keep_Hoping.jpg

...

eeeeeeehsan

New member
موج سوم اعتراضات جهت تغییر زمان آزمون ارشد بهداشت 94

دوستان یک بار دیگه خواستم یادآوری کنم برنامه ای که یکشنبه صبح قراره اجرا کنیم:

تماس:
با شماره های زیر از ساعت
9 تا 13

درخواست از ریاست جمهوری: 111 (حتما تماس بگیرین هم جواب میدن هم گوش میدن)
کارشناس آزمون خانم اسد برقی 81453243
81452574
81452575
شماره جدید 81453117

پیامک:
هرروز ساعت 10 صبح پیامی مشابه پیام زیر مبنی بر نارضایتی از مسئولین سازمان در برنامه ریزی و عدم پاسخ گویی و نادیده گرفتن اعتراضات به شماره های زیر بدین،

برنامه حذف و اضافه: 2000395
10000393

اخبار 20.30
30002030

اخبار 19.15
100001915

جمعی از داوطلبین کنکور ارشد وزارت بهداشت:
خواهش میکنم پیگیری کنید چرا ب بهانه شروع ماه رمضان یا رحلت امام با سرنوشت ما بازی میشه؟
کدوم کنکور3ماه مونده ب کنکور وقتی دفترچه میاد تازه اطلاع میدن ک زمان برگزاری یک ماه جلو اومده!!!؟(اون هم باوجود تغیرات بزرگ در روند آزمون)
ما با تغییرات کنار اومدیم اما دیگه چرا زمان از ما گرفتن!؟
بندازن۲۶،۲خرداد یا۱۴،۱۵م خرداد!
شما به داد ما برسید
باتوجه به این که کنکور ما با آزمون استخدامی تداخل داره
و سازمان سنجش توجهی نداره
هربار برای اعتراض تماس گرفتیم ب دروغ گفتن فقط شما اعتراض داشتید.

.
.
.
.
.

خواهشا تا جای ممکن دلایل محکم ارائه بدین و تاکید کنین که خیلیامون از بهمن ماه اعتراضارو شروع کردیم اما همش دروغ شنیدیم که هیچ کس معترض نیس و بجای رسوندن صدای ما به گوش مسئولین و تجدید نظر در برنامه و انجام مسئولیتشون فقط وفقط دروغ گفتن تا صدامون به جایی نرسه.. به این موارد اشاره کنین:

اینکه خیلیا انرژیشون رو درسای ضریب بالاشون بود که یهو اعلام کردن اون درسا امسال ضریب ناچیزی خواهد داشت.

بعضا درسای کم اهمیت تر دارای ضریب مهمتری شدن. پس بدون شک نیاز به فرصت بیشتری برای جبران این تغییرات نیاز هست.

افرادی هستن که نیاز به محک زدن خود هم در ازمون استخدامی هم در کنکور دارن و سزاوار نیست با شرایط حاکم با بهانه ی تداخل این شانس رو ازشون گرفت.

اعمال این حجم از تغییرات حداقل باید با برنامه ریزی درست سال قبل اعلام میشد تا داوطلبان هماهنگ با تغییرات برنامه ریزی می کردن.

خلاصه امیدوارم همونطور که سال قبل به اعتراض بچه ها اهمیت دادن امسال هم همینکارو بکنن...
حق دادنی نیست بچه ها ..گرفتنیه !!! کاری که بچه های پارسال با همت و هماهنگیشون کردن و حقشون رو گرفتن .. لطفا بجای حرفای نا امیدانه و دلسرد کننده با همه ی تلاشتون و امید به اینکه تاریخ کنکور عوض میشه با اعتماد به نفس کامل درساتون رو بخونین..

بچه های ساکن تهران »

خواهشن برای هماهنگی به این تاپیک بیاید و همراه بسیاری از بچه هایی که در گروه های فیس بوکی دور هم جمع شدن و دارن اعتراض می کنن شما هم هماهنگ بشین باهاشون و برای اعتراض حضوری اقدام کنید.
لطفن اگه این پست رو می بینید نگید بیخیالش.
سرنوشت خیلی ها به همین اعتراض وابسته ست.

## هماهنگی جهت اعتراض حضوری به تاریخ آزمون ارشد

ham.ad

New member
ببخشید سوال من از پست بعدی بود.درسته که حق گرفتنیه ولی پارسال هیچی بهمون برنگشت به جز ناامیدی ودلسردی.فقط سرمون رو شیره مالیدن!!!
به هر حال امیدوارم امسال شما به نتیجه برسید.:riz304::riz304:

sepideeee

New member
اینجا چقد امسال سوت و کوره !!! بابا بچه ها پارسال نمی زاشتن یه لحظه این تاپیک پاینن بمونه :smiliess (11)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

TrueLove90

New member
...

دوستااااااااان کنکوری اینقده اعصاب مصابا داغون بود ، سوتی قشنگ وزارتخونه رو توجه کردین !؟

یه بار دیگه تاریخ اعلام شده رو توو عکس زیر ببینین ،

یکساااااااال وقت هست بینشون :)

Capture.JPG

...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا