رتبه ها و درصد هاي پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد سال 92-91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kian

New member
هههههههههههههههههی واییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم قلبم افتاد تو دهنم..... ببینم چه سورپرایزی هست که من بیچاره با میانگین 60% هم قبول نشدم......

eroooor

New member
چرا حالا كه كارنامه ها اومده،از بچه هايي كه منتظر بوودن، خبري نيستش؟

saba saba

New member
سلام
بچه هااین حرفاچیه.جاسوس چیه.زشت این حرفانزنیدماهمه ارشدهستیم منظورتون ازجاسوس چیه شماحواستون به درستون باشه این بحثابی خیال بشیداریاجان شماهم باهمکلاسیات خوب باش 2سال دیگه میفهمی فکرت اشتباه بوده وکنارشون دوران خوشی بگذرون من همکلاسیاموخیلی دوست دارم

saba saba

New member
ناراحتم ازتون

سلام
بچه هااین حرفاچیه.جاسوس چیه.زشت این حرفانزنیدماهمه ارشدهستیم منظورتون ازجاسوس چیه شماحواستون به درستون باشه این بحثابی خیال بشیداریاجان شماهم باهمکلاسیات خوب باش 2سال دیگه میفهمی فکرت اشتباه بوده وکنارشون دوران خوشی بگذرون من همکلاسیاموخیلی دوست دارم

faridehmk

New member
قرار شد تو اين تاپيك كارنامه ها رو بذاريم...لطفا...
.
كارنامه من:
ايمني 92
بيوشيمي 65
ميكرب 51
سلولي-ملكولي 78
زبان 66
.
نمره 332
.
رتبه 8

آخرین ویرایش:

ناشناس

New member
سلام بچه ها رتبه ی من تو تخمین رتبه 5بود توی کارنامه هم 5 ویروس شناسی.اولویت اولم هم تربیت مدرس زده بودم خداروشکر پشیمون نیستم چرا تهرانو اول نزدم.دست مریزاد به ادمین و تخمین رتبه.

m.nikdel

New member
سلام منم درصدام اینه : بیوشیمی 77_ زیست 66 _ شیمی 43 _ زبان 0 .......تربیت مدرس....رتبم بماندواس بعد دلیل دارم .

saba saba

New member
..................................................................................................................................

آخرین ویرایش:

m.nikdel

New member
سلام بچه ها رتبه ی من تو تخمین رتبه 5بود توی کارنامه هم 5 ویروس شناسی.اولویت اولم هم تربیت مدرس زده بودم خداروشکر پشیمون نیستم چرا تهرانو اول نزدم.دست مریزاد به ادمین و تخمین رتبه.

سلام تبریک میگم میشه بگی چرا اول تهرانو نزدی؟

ناشناس

New member
سلام تبریک میگم میشه بگی چرا اول تهرانو نزدی؟
ممنونم.من تهرانو دوست دارم کاردانیمو اونجا خوندم ولی خوب به خاطر سهولت رفت و امد با بچه و نزدیکی به محل کار پدرش تربیت مدرسو زدم!!!حالام راضیم چون مدیر گروهمون خیلی فعاله دو تا از اساتیدم خیلی خوبن فقط بچه ها ی کلاس زیاد فعال نشون نمی دن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا