راهنمای ایجاد موضوع جدید در این بخش

8521413

New member
با عرض سلام خدمت همه ی عزیزان.
در وهله ی اول جا دارد از جناب ادمین برای فعال کردن این بخش تشکر کنم.
هدف از این بخش آشنایی دانشجویان با دانشگاه های علوم پزشکی از جهات مختلف است. دوستان باید به صورت تفکیک شده برای هر دانشگاه تاپیکی ایجاد کرده و پس از معرفی کلی دانشگاه و حتی المکان توضیح مختصری درباره شهر آن دانشگاه، به بیان مطالب زیر با جزئیات بپردازند.
اگر دوستانی که در دانشگاه های مختلف تحصیل می کنند بتوانند به معرفی کامل گروه و دانشگاه خود بپردازند، اطلاعات جمع آوری شده می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب رشته ی دانشجویان باشد.
باتشکر.
معرفی دانشکده و گروهی که در آن تحصیل می کنید: در این بخش به وضعیت علمی، امکانات آموزشی و آزمایشگاهی دانشگاه مورد بحث پرداخته شده، گرایشهای موجود و مقاطع تحصیلی موجود فهرست شده و سپس به اختصار وضعیت هیئت علمی و اساتید گروه عنوان می شود.
زمینه های تحقیقاتی اساتید در گروه: این بخش یکی از مفیدترین مطالب در هنگام انتخاب رشته بوده و برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که می خواهند در زمینه ی خاصی ادامه ی تحصیل دهند بسیار سودمند خواهد بود، با توجه به این نکته که سایت برخی از دانشگاه ها ضعیف بوده و نمی توان چنین اطلاعاتی را از آن استخراج کرد، دانشجویان این دانشگاه ها می توانند راهنمای خوبی برای داوطلبان باشند.
رتبه ی کنکور پذیرفته شدگان به صورت اجمالی حدود رتبه ی قبولی در رشته ی مد نظر تخمین زده شود.
امکانات رفاهی و جانبی از قبیل خوابگاه، سلف و... همانطور که می دانید هنگام انتخاب رشته بحث رفاهی و امکانات خوابگاهی یکی از مسائل پیش روی دانشجویان است، همانطور که می دانید بعضی از دانشگاه ها در ارائه ی خوابگاه به دانشجویان محدودیت هایی دارند که برای دانشجویان مشکلاتی ایجاد میکند، به ویژه دانشگاه های تهران که با وجود بالا بودن هزینه ی زندگی و رهن و اجاره ی منزل، می تواند معزل بزرگی ایجاد کند.
معرفی سایت دانشگاه، مخصوصا لینک گروه محل تحصیل
علاوه بر مطالب ذکر شده در بالا اضافه کردن هر مطلب مفیدی که بتواند به تصمیم گیری درست دانشجویان کمک کند، می تواند به لیست اضافه شود.
با تشکر فراوان.
 
بالا