راهنمایی

taranee

New member
سلام دوستان گرامی
ازتون راهنمایی میخواسم خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید
من سال سوم رشته زیست شناسی سلولی مولکولی _ ژنتیک هستم میخوام یکی از رشته های ژنتیک وزارت علوم - ژنتیک پزشکی-نانوتکنولوژی پزشکی-بیوتکنولوژی پزشکی قبول شم .... به نظرتون قبولی تو کدومشون آسون تر وکدوم سخت تره؟آینده کدوم بهتره؟از کی شروع کنم خوندن برای ارشد؟

ممنون میشم ازلطفتون

varia

Well-known member
سلام دوستان گرامی
ازتون راهنمایی میخواسم خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید
من سال سوم رشته زیست شناسی سلولی مولکولی _ ژنتیک هستم میخوام یکی از رشته های ژنتیک وزارت علوم - ژنتیک پزشکی-نانوتکنولوژی پزشکی-بیوتکنولوژی پزشکی قبول شم .... به نظرتون قبولی تو کدومشون آسون تر وکدوم سخت تره؟آینده کدوم بهتره؟از کی شروع کنم خوندن برای ارشد؟

ممنون میشم ازلطفتون

سلام دوست عزیز. بنظر من در بین این رشته ها ژنتیک پزشکی از بقیه از لحاظ بازار کار بهتر ولی قبولیش سخت تره.ژنتیک علوم قبولیش راحتتره ولی از لحاظ شرکت در دکتری ژنتیک پزشکی کمی سخت میگیرن!نانو پزشکی قبولی توش نسبت به بیو پزشکی راحته ولی در مقایسه با حیطه کاری بیو پزشکی وسیعتره.

taranee

New member
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون
منابع و کتاب هایی که برای ژنتیک وزارت علوم معرفی شده خیلی بیشتر از منابع ژنتیک پزشکیه پس چه جوری قبولیش آسون تره؟
به نظرتون از کی باید خوندنو شروع کنم؟
بعد یه سوال دیگ هم جواب بدین خیلی ممنون میشم
این که آزمون ارشد وزارت علوم خرداد ماه هستش؟ و با توجه به اینکه خرداد ماهه من اگر لیسانسمو 8 ترمه تموم کنم به نفعمه یا 7 ترمه؟

varia

Well-known member
خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون
منابع و کتاب هایی که برای ژنتیک وزارت علوم معرفی شده خیلی بیشتر از منابع ژنتیک پزشکیه پس چه جوری قبولیش آسون تره؟
به نظرتون از کی باید خوندنو شروع کنم؟
بعد یه سوال دیگ هم جواب بدین خیلی ممنون میشم
این که آزمون ارشد وزارت علوم خرداد ماه هستش؟ و با توجه به اینکه خرداد ماهه من اگر لیسانسمو 8 ترمه تموم کنم به نفعمه یا 7 ترمه؟

خواهش می شود.

ژنتیک پزشکی رقابت توش زیاده و درصدهای بالایی برای قبولی نیازه، کنکور وزارت علوم بهمن برگزار میشه و فک کنم همین ماه ثبت نامشه و کنکور وزارت بهداشت خرداد یا تیر ماهه.اگه بتونید 7 ترمه تموم کنید وقتتون برای کنکور بهداشت زیاد میشه و میتونید خوب تر بخونید. در هر حالت باید از همین الان شروع کنید به خوندن.

بالا