راسته که می خوان طرح وزارت بهداشت رو یکساله کنند؟

sky

New member
منم طرحمو دارم میگذرونم .محل کارم فقط سابقه سالاریه . ماهی 32 تا گاهیم بیشتر شیفت میدم . ولی بهت از تو خونه نشستنه . هم یه شندر پولی میگیری هم این راه رفتنی رو طی میکنی.فکر کنم وزارتخونه بودجه نداره چون با وجود اینکه مرکز تروما هستیم کمبود نیرو داریم . تازه علاوه بر اتاق عمل تیم احیا بیمارستان هم هستیم

nazanin s

New member
اه همش میگن بودجه کم آوردن من به امید اینکه توی رشته پرستاری کار هست اومدم خوندم حالا از همه بیکارترم انگار!:smiliess (2): تیر درسم تموم شده هنوز بعد از 4 ماه تکلیف طرحم معلوم نشده دانشگاه آزادم با این مسخره بازیاش اعصابمو خرد کرده!از بیکاری دارم میمیرم سمنان هم بیمارستان خصوصی نداره بریم سرکار واقعا الان عصبی ام!!!!!!!

cheshmak

New member
اه همش میگن بودجه کم آوردن من به امید اینکه توی رشته پرستاری کار هست اومدم خوندم حالا از همه بیکارترم انگار!:smiliess (2): تیر درسم تموم شده هنوز بعد از 4 ماه تکلیف طرحم معلوم نشده دانشگاه آزادم با این مسخره بازیاش اعصابمو خرد کرده!از بیکاری دارم میمیرم سمنان هم بیمارستان خصوصی نداره بریم سرکار واقعا الان عصبی ام!!!!!!!

دوست عزيز.من 1ساله كه منتظر طرح هستم......ولي خبري نيست......تمام بيمارستان هاي خصوصي شهرمون هم كه مثلا جز كلان شهرهاست سر زدم..اونا هم متاسفانه نيرو نميخوان:mad_majidonline:

nazanin s

New member
چشمک راهی جز خوندن ارشد نیست.کمبود نیرو دارن ولی میگن بودجه ندارن بچه های تهرانی ما همه رفتن سرکار حتی بعضیاشون توی دو تا بیمارستان همزمان کار میکنن!ما یا مجبوریم بریم یه شهر دیگه کلا یا هرجوری هست ارشد بخونیم که در اون صورت هم باز معلوم نیست کار پیدا کنیم چون بیمارستانا کارشناسی بیشتر میگیرن که حقوق کمتری بهشون بدن و هئیت علمی هم دیگه از این به بعد دکتری میگیره.توی بعضی بیمارستانای تهران اینقد با کمبود نیرو مواجهه که توی بخشای آی سی یو و ویژه هم ماما گذاشتن.میدونی درد من این نیس درد من اینه که تا به من رسید اینجوری شد اینقد طول کشید وگرنه بقیه بچه هامون فوقش 3 ماهه رفتن طرح!خدا کنه حداکثر تا اخر مهر طرحم درست بشه توی خونه واقعا دارم روانی میشم!برام دعا کنید...چشمک جان انشالله کار شما هم راه بیفته زودتر :riz304:

goleyakh

New member
عجب ! باورم نمیشه که میگید منتظر شروع طرح موندین!:shocked: تو شهر ما که اینقد نیرو کم دارن که صبح بری تقاضای شروع طرح بدی بعد از ظهر سرکاری !

fidelity

New member
بچه ها يه سوال دارم تورو خدا يكي يه جواب درست حسابي بده .ارشد بيوشيمي باليني طرح داره ؟طرح اختياري منظورمه ؟

k-b

New member
دوست عزيز.من 1ساله كه منتظر طرح هستم......ولي خبري نيست......تمام بيمارستان هاي خصوصي شهرمون هم كه مثلا جز كلان شهرهاست سر زدم..اونا هم متاسفانه نيرو نميخوان:mad_majidonline:
من فکر میکردم فقط شیراز اینطوریه!!! :wacsmiley: پس اگه مشکل کشوریه چرا وزارت فکری به حالمون نمیکنه؟!!!
عجب ! باورم نمیشه که میگید منتظر شروع طرح موندین!:shocked: تو شهر ما که اینقد نیرو کم دارن که صبح بری تقاضای شروع طرح بدی بعد از ظهر سرکاری !
گل یخ فکر کنم آخرشم ما رو واسه طرح میفرستن شهر شما!!!

nazanin s

New member
گل یخ عزیزم شهر ما هم نیرو کم دارن من الان از طرف دانشگاه منتظرم که نامه ام رو بفرستن تهران تا کد طرحم بیاد واسه دانشگاه آزاد اینجوریه واسه اینه که گرفتار شدم وگرنه کد طرحم بیاد سریع میرم طرح دانشگاه هم همش امروز فردا میکنه واسه فرستادن نامه.فک کن این همه پول بدی اخرشم به کارت نمیرسن.زنگ هم میزنی میپرسی شاکی میشن میگن بشینید خونه اینقد زنگ نزنین هنوز زوده!!!!!!!!واقعا متاسفم واسه این کادر اداری!!:mad_majidonline:

nazanin s

New member
تازه یه چیز دیگه توی سمنان که هوشبری و مامایی و اتاق عمل اصلا واسه طرح نمیگیرن اگه بگیرن 4-5 نفر اونم اگه شانس بیارن بقیه باید حداقل یکسال منتظر باشن!!!میگن بودجه نداریم.:smiliess (7):

fagoli

New member
سلام
من از اول مهر رفتم طرح
حقوق که خبری از نیست میگن هر شیش ماهی یه بار اونم حقوقه یه ماهتومیدن.دیگه اضاف کار و پره کیس که بیخیالش.

goleyakh

New member
گل یخ عزیزم شهر ما هم نیرو کم دارن من الان از طرف دانشگاه منتظرم که نامه ام رو بفرستن تهران تا کد طرحم بیاد واسه دانشگاه آزاد اینجوریه واسه اینه که گرفتار شدم وگرنه کد طرحم بیاد سریع میرم طرح دانشگاه هم همش امروز فردا میکنه واسه فرستادن نامه.فک کن این همه پول بدی اخرشم به کارت نمیرسن.زنگ هم میزنی میپرسی شاکی میشن میگن بشینید خونه اینقد زنگ نزنین هنوز زوده!!!!!!!!واقعا متاسفم واسه این کادر اداری!!:mad_majidonline:

نازنین جون هرکس یه طوری میناله! من میخام از طرح فرار کنم نمیشه شما پیگیرشی که بری نمیشه!
اشکال ندارم عزیزم.ایشالا به همین زودیا درس میشه...

nazanin s

New member
نازنین جون هرکس یه طوری میناله! من میخام از طرح فرار کنم نمیشه شما پیگیرشی که بری نمیشه!
اشکال ندارم عزیزم.ایشالا به همین زودیا درس میشه...
انشالله.آره دیگه زندگی بدون مشکلات نمیشه انشالله که درست میشه زودتر کارامون :riz304:

nazanin s

New member
سلام
من از اول مهر رفتم طرح
حقوق که خبری از نیست میگن هر شیش ماهی یه بار اونم حقوقه یه ماهتومیدن.دیگه اضاف کار و پره کیس که بیخیالش.

واقعااااا؟؟؟؟؟من شنیده بودم دیر میدن حقوق ولی نه دیگه 6 ماه اونم فقط حقوق 1 ماه!ببخشید شما کدوم شهر هستید؟:5:

obstetrician88

New member
نگین توروخدا اینجوریه...واقعا اینطور شده..هر 6 ماهی حقوق یا اینکه دیگه طرحی نمیگیرن؟
فاگولی کجا کار میکنی؟

nazanin s

New member
نگین توروخدا اینجوریه...واقعا اینطور شده..هر 6 ماهی حقوق یا اینکه دیگه طرحی نمیگیرن؟
فاگولی کجا کار میکنی؟

به نظر من که خیلی کم پیش میاد همچین حالتی واقعا ظلمه.اصلا مگه میشه؟با عقل جور در نمیاد!این حتما استثنا بوده! :shocked:

vida68

New member
سلام. دوستان خوبم در رابطه با یکساله کردن طرح باید بگم این موضوع فقط یه شایعه است!!!
مگه ببخشید دیوانه اند که نیرو استخدام کنن سی سال ساپورتش کنن و... طرحی ها مث .... کار میکنن براشون و یه چند غازی کف دستشون میذارند!!!
تازه مسائل اخلاقی و طرز رفتار با نیروی طرحی بماند..
جای ما حقوق سروقت میدن ولی اضافه کار با دو سه ماه تاخیر.
موفق باشین

nazanin s

New member
سلام. دوستان خوبم در رابطه با یکساله کردن طرح باید بگم این موضوع فقط یه شایعه است!!!
مگه ببخشید دیوانه اند که نیرو استخدام کنن سی سال ساپورتش کنن و... طرحی ها مث .... کار میکنن براشون و یه چند غازی کف دستشون میذارند!!!
تازه مسائل اخلاقی و طرز رفتار با نیروی طرحی بماند..
جای ما حقوق سروقت میدن ولی اضافه کار با دو سه ماه تاخیر.
موفق باشین
دقیقا منم موافقم.

mohadese

New member
سلام

منم6ماهه منتظر طرحم.استانم کرمانه!زنگ می زنم اداره ی طرح می گن ک این فصل جلسه تشکیل ندادیم!آخه بدتر از شهرای کرمان هم جایی هست که من رو واسش اینقد الاف کردن؟!!!اگه ارشد قبول نشم سال دیگه هم حیروونم!!نمی دونم این رشته اینقد ارزش استرس رو داره!!!

بالا