(( راز و نیاز با قرآن... ))

TUMS

Well-known member

وَإِن كُنتُمْ فِي رَيْبٍ مِّمَّا نَزَّلْنَا عَلَى عَبْدِنَا فَأْتُواْ بِسُورَةٍ مِّن مِّثْلِهِ وَادْعُواْ شُهَدَاءكُم مِّن دُونِ اللّهِ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِينَ ﴿۲۳﴾
و اگر در آنچه بر بنده خود نازل كرده‏ايم شك داريد پس اگر راست مى‏گوييد سوره‏اى مانند آن بياوريد و گواهان خود را غير خدا فرا خوانيد (۲۳)

فَإِن لَّمْ تَفْعَلُواْ وَلَن تَفْعَلُواْ فَاتَّقُواْ النَّارَ الَّتِي وَقُودُهَا النَّاسُ وَالْحِجَارَةُ أُعِدَّتْ لِلْكَافِرِينَ ﴿۲۴﴾
پس اگر نكرديد و هرگز نمى‏توانيد كرد از آن آتشى كه سوختش مردمان و سنگها هستند و براى كافران آماده شده بپرهيزيد (۲۴)

فردا آیه های 25 تا 29.....:riz304:

mahsaa

New member
سلام به همگی !! ممنون به خاطر طرح بسیارمفیدتون
انشا ا.. منم میخوام همراهتون تو این طرح شرکت کنم
امروز تا 25 بقره میخونم
التماس دعا :ad54ad:

شوکا88

New member
سلام......منم خوندم تابرنامه امروز........فقط یه چیزی امکانش هست کسی تقبل کنه تفسیرکوتاهی ازایه های روزانه بزاره؟معنی قرانو تفسیرشو دلم میخاد بیشتر بخونم
مسترایمونو امکانش هست اینطوربشه؟

leylii

New member
منم آیه ی 17 تا 24 رو خوندم ....
مثل ایشان مثل کسی است که آتش بیفروزد پس تا روشن کند اطراف خود را خدا آن روشنی ببرد و ایشان را در تاریکی رها کند که راه حق و سعادت را هیچ نبیند آنها کر و گنگ و کورند و از ضلالت خود بر نمی گردند ..یا مثل آنها در گمراهی کسانی است که در بیابان بارانی تند بر آنها ببارد ای مردم خدایی رو بپرستیتد که آفریننده ی شما و پشتیبان شماست باشد که به اطاعت و معرفت او پارسا و منزه شوید....آن خدایی که برای شما آسمان را آفرید و زمین را بر افراشت اگر شما رو شکی است در قر انیکه ما بر محمد(ص) بنده ی خود فرستادیم پس بیاورید یک سوره مانند آن

TUMS

Well-known member
سلام......منم خوندم تابرنامه امروز........فقط یه چیزی امکانش هست کسی تقبل کنه تفسیرکوتاهی ازایه های روزانه بزاره؟معنی قرانو تفسیرشو دلم میخاد بیشتر بخونم
مسترایمونو امکانش هست اینطوربشه؟

شوکا جان معنیشون که خودتون همراه با خوندن آیه های مد نظر بخونید
منم از اون آیه ها چند آیه را میزارم که دیگران هم بخونند
حالا اگر کسی دوست داشت تفسیر یه آیه هم بزاره اشکال نداره تاپیک پربار تر میشه و خیلی هم خوب هست

M@RY@M

New member
تا آیه 24 رو خوندم.
خدایا ازت ممنونم.. خیلی ناراحت بودم..الان خیلی آروم شدم.
ازهمه شما دوستان خوبم هم ممنونم..التماس دعا.

varia

Well-known member
14236089142735064651.jpg

TUMS

Well-known member
ممنون جهت پیشنهاد خوب مهسا جهت درج تاریخ :riz304:
فردا یعنی 2 مهر
خواندن آیه های 25 تا 29 هست

mahsa.

New member
من امروز و قرائت کردم .
االهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

TUMS

Well-known member
آیه های 25 تا 29 خوانده شد.......

كَيْفَ تَكْفُرُونَ بِاللَّهِ وَكُنتُمْ أَمْوَاتًا فَأَحْيَاكُمْ ثُمَّ يُمِيتُكُمْ ثُمَّ يُحْيِيكُمْ ثُمَّ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ ﴿۲۸﴾
چگونه خدا را منكريد با آنكه مردگانى بوديد و شما را زنده كرد باز شما را مى ميراند [و] باز زنده مى‏كند [و] آنگاه به سوى او بازگردانده مى‏شويد (۲۸)

TUMS

Well-known member

هُوَ الَّذِي خَلَقَ لَكُم مَّا فِي الأَرْضِ جَمِيعًا ثُمَّ اسْتَوَى إِلَى السَّمَاء فَسَوَّاهُنَّ سَبْعَ سَمَاوَاتٍ وَهُوَ بِكُلِّ شَيْءٍ عَلِيمٌ ﴿۲۹﴾
اوست آن كسى كه آنچه در زمين است همه را براى شما آفريد سپس به [آفرينش] آسمان پرداخت و هفت آسمان را استوار كرد و او به هر چيزى داناست (۲۹)

هر کسی تونست تفسیر این آیه را بیاره ممنون:riz304:

برنامه 3 مهر
آیه های 30 تا 37

شوکا88

New member
منم خوندم..........شدیدا محتاجم بدعا.دوستان مارو توو دعاهاتون فراموش نکنین

آخرین ویرایش:

leylii

New member
lمنم آیه ی 24 تا 29 رو خوندم......
کسانی که عهد خدا را پس از محکم بستن می شکنند و رشته ای که آنان را امر به پیوند آن کرده می شکنند و در زمین و میان اهل آن فسادی میکنند به حقیقت زیانکاران آنان هستند او خدایست که همه ی موجودات زمین را برای شما خلق کرده است پس از آن به خلقت آسمان نظر گماشت و هفت آسمان را بر فراز یکدیگر بر افراشت

بالا