رؤیای پیدا کردن یک زن خوب...

AWWA

New member
چشمم روشن.......:New (6):

برادران عزیز دورو برشونو به دقت نیگا کنن دختر خوبم پیدا میشه:dadad4:

حالا دو دیقه بعد این تاپیکم بسته میشه، گفتم که بعدا" زیاد ناراحت نشین.....

antenyus

Active member
چشمم روشن.......:New (6):

برادران عزیز دورو برشونو به دقت نیگا کنن دختر خوبم پیدا میشه:dadad4:

حالا دو دیقه بعد این تاپیکم بسته میشه، گفتم که بعدا" زیاد ناراحت نشین.....

دست خودشو نیست گلم کلا چشاشون چپه...........وااااالللللللللللللا............

mehran35

New member
حاجی...:New (6): شب بخیر...فردا بن میشی من نمیتونم ی تاپیک برات را بندازما...برو بخواب...:ad54ad:
منواز بن شدن میترسونی؟؟؟؟؟یامرگ یا آزادی...!!!!!!

(قابل توجه نگار جان این حرفارو زدم صرفا به خاطر اینکه خدایی نکرده جلو حاج خانم کم نیارم شما به دل نگیر...!!!!!!)

antenyus

Active member
تایپیک بسته شد........

نترسین منم فقط یه مانوور بود برا آمادگی..........:25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

AWWA

New member
خوشم اومد... هرکی می خواد خود بنی کنه(خودکشی مجازی) میاد اینجا!!!!

princess

New member
سلام
ممنون از شعر زیبایی که گذاشتین.
این رویا نیست. ولی اول باید ببینیم که آیا خودمونم اینقدر خوب هستیم که می خوایم طرف مقابلمونم خوب باشه یانه.

nina nini

New member
من دوست دارم بایه دخترباحجاب مهربون هم رشته خودم یعنی پرستاری خانوم باکمالات ازخونواده خوب وبافرهنگ باهوش بایه چهره عادی اماباحجب وحیاازدواج کنم اگرکسی میشناسیدمعرفی کنیدیه عمردعاتون میکنم:riz304:
دادش این تاپیک امروزبسته شده ولی تابسته نشده گفتم یه کمکی بکنم همرشته خودت که رفتارشم خوب باشه زیادتوسایت امادرموردمحجبه بودن یه باریکی ازکاربراتویه تاپیکی نوشته بودبخاطرحجابم مسخره زیادمیشم امابازحجابموقبول دارم saba sabaبودخداییش مهربونم هست چون یکی ازرفقامن که پرستاری ازش مشاوره میگیره یه باربه این رفیق مانگفته خنگ خداخودت بااین سنت برنامه ریزی بلدنیستی(رفیقم دخترهاذهنتونودرگیرمکنید)البته اگرپیداش کردی سلام ماروهم بهش برسون خیلی وقت نیستش حتمادرگیردرساش
اگرازدواج کردی شیرینی مامحفوظ دیگه
فاتحه این تاپیک خونده شدصلوات برای تاپیک ناکام

AWWA

New member
دست خودشو نیست گلم کلا چشاشون چپه...........وااااالللللللللللللا............

جدا"؟!!!! پس حقشون همونه که یه زن زشته شکموی بد اخلاق پول پرست نصیبشون بشه. :sdasdasd:بهت قول میدم بعدش میان همینجا میگن کاش با یکی از بچه های همین انجمن و مخصوصا" این تاپیک.......(سانسور شد):25r30wi:

AWWA

New member

آره از این تاپیک صدای صوت عبدالباسط و بوی گلاب و خرما بدجور میاد. من از همین الان حلواهارو آماده کردم. بعد بسته شدن در خدمتیم...:65d6a5d6s::smiliess (10):

antenyus

Active member

آره از این تاپیک صدای صوت عبدالباسط و بوی گلاب و خرما بدجور میاد. من از همین الان حلواهارو آماده کردم. بعد بسته شدن در خدمتیم...:65d6a5d6s::smiliess (10):

بچه لطفا اگه من بن شدم منو با گلاب نشورین .. بدم میاد بووووووووووو میده .... همون آب معدنی کفایته....... حلواش هم ترجیحا کاکائونی باشه ...... هسته خرماهاشم خالی کنین جاش مغز گردو بذارید........ اگگگگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............

antenyus

Active member
دادش این تاپیک امروزبسته شده ولی تابسته نشده گفتم یه کمکی بکنم همرشته خودت که رفتارشم خوب باشه زیادتوسایت امادرموردمحجبه بودن یه باریکی ازکاربراتویه تاپیکی نوشته بودبخاطرحجابم مسخره زیادمیشم امابازحجابموقبول دارم saba sabaبودخداییش مهربونم هست چون یکی ازرفقامن که پرستاری ازش مشاوره میگیره یه باربه این رفیق مانگفته خنگ خداخودت بااین سنت برنامه ریزی بلدنیستی(رفیقم دخترهاذهنتونودرگیرمکنید)البته اگرپیداش کردی سلام ماروهم بهش برسون خیلی وقت نیستش حتمادرگیردرساش
اگرازدواج کردی شیرینی مامحفوظ دیگه

ال فاتحه اخلاص معه صلوات.................

اللــــــــــــــــــــــهم صـــــــــــــل علی محمد وآل محمـــــــــــــــــــد.............................

آخ جون یه ارشد آناتومی........... هوراااااااااااااااااااا من تنها نیستم دیگه.................:4d564ad6: :ad54ad: :thanks: :4d564ad6:

nina nini

New member
سلام عزیز منم خوشحالم یه رفیق هم رشته ای پیداکردم:4d564ad6::smilies-azardl (113

nina nini

New member
بچه لطفا اگه من بن شدم منو با گلاب نشورین .. بدم میاد بووووووووووو میده .... همون آب معدنی کفایته....... حلواش هم ترجیحا کاکائونی باشه ...... هسته خرماهاشم خالی کنین جاش مغز گردو بذارید........ اگگگگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............
دیگه چی؟سفارش دیگه ای هست؟یه قبردوبلکس باکلیه لوازم لب دریا درخدمتیم تعارف نکن؟

بالا