دکترای باکتری شناسی پزشکی 93

aaram

New member
الهام جان متاسفم من فقط فایل پی دی اف دارم که اونم انقدر حجمش زیاده که حتی خواستم برای دوستم میل کنم فرستاده نشد و نوشت حجم بیش از حد مجاز!!!! (خیلی هم برام جای تعجب داشت)!!!

elham1

New member
سلام.ممنون ارام جان.همین که لطف کردی جواب دادی ممنونم ازت.
ببخشید شما از کجا این فایل پی دی اف رو گیر اوردی؟

aaram

New member
خواهش میکنم عزیزم.اگر میشد حتما برات میفرستادم...
به منم یکی از اساتیدمون داد.هیچی هم ازش نخوندم و دیگه هم فرصت نمیکنم بخونمش:14: خیلی خیلی زیاده :j58r36j3gcr4suxymup

موفق باشی عزیزم.

elham1

New member
مرسی ارام جان عیب نداره. برا منم زیاد ضروری نیس ولی گفتم اگه بتونم این تابستون یه نگاهی بهش بندازم تا برا ارشد که به کمک خدا احتمالا قبولم یکم جلوتر باشم.
انشالله که خود شما هم موفق باشی و بتونی دکترا رو قبول بشی که کمک ما هم بکنی

ویدا67

New member
سلام آرام جان

اون کتابی که گفتی خلاصه ی تاپلیه و چاپ شده رو جطوری میتونم تهیه کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنی گل دختر

aaram

New member
مرسی ارام جان عیب نداره. برا منم زیاد ضروری نیس ولی گفتم اگه بتونم این تابستون یه نگاهی بهش بندازم تا برا ارشد که به کمک خدا احتمالا قبولم یکم جلوتر باشم.
انشالله که خود شما هم موفق باشی و بتونی دکترا رو قبول بشی که کمک ما هم بکنی

فدات شم عزیزم...ولی ای کاش میشد که بفرستم..شرمنده ام
مرسی عزیزم شما هم انشالله قبول میشی
التماس دعا:riz304:

aaram

New member
سلام آرام جان

اون کتابی که گفتی خلاصه ی تاپلیه و چاپ شده رو جطوری میتونم تهیه کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنی گل دختر

سلام ویدا جان.
اسمش چکیده میکروب شناسی و عفونت های میکروبی هست.انتشارات جعفری. ترجمه دکتر ک..ش..ف..ی
فعلا جلد 2 داره.جلد 1 اش هنوز نیومده بازار انگاری.منکه میخواستم گفتن نیست.
کتاب فروشی های انقلاب دارن.موفق باشی عزیزم. :riz304:

Hamidvet

New member
خانم آرام!

کلا هم پیغام خصوصی و هم پیغام بازدید کنندتون رو غیر فعال کردین، مجبورم اینجا جوابتونو بدم

نه متاسفانه از زمانش بی خبرم؛ لامصبا هیچ خبری هم تو سایت مدرس یا سایت س ن ج ش هم زنمیزنن مارو از نگرانی و بیخبری و البته الافی دربیارن ... اه

ویدا67

New member
سلام ویدا جان.
اسمش چکیده میکروب شناسی و عفونت های میکروبی هست.انتشارات جعفری. ترجمه دکتر ک..ش..ف..ی
فعلا جلد 2 داره.جلد 1 اش هنوز نیومده بازار انگاری.منکه میخواستم گفتن نیست.
کتاب فروشی های انقلاب دارن.موفق باشی عزیزم. :riz304:

ممنونم عزیزم لطف کردی , امیدوارم به زودی خبر قبولیتو بشنوم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

marava

New member
منم هستم و امیدوارم مثل آزمون ارشد که از خبر قبولی همدیگه کلی خوشحال شدیم این بار هم نتیجه خوب بگیریم.انشاالله

aaram

New member
منم هستم و امیدوارم مثل آزمون ارشد که از خبر قبولی همدیگه کلی خوشحال شدیم این بار هم نتیجه خوب بگیریم.انشاالله

سلام خوش اومدی .انشالله .
مراوا جان شما چیزی خوندی تا حالا؟ من خیلی عقبم :-(

Hamidvet

New member
1238134_627315380716815_5187663880414473421_n.jpg

ferantic

New member
سلام به همه دوستان:ad54ad:
عیدتون مبارک
من به ی مشکلی برخورد کردم، نمیدونم چکار کنم :33:
مشکلم موضوع پایان نامس. خسته شدم از بس مقاله خوندم:smilies:

aaram

New member
سلام به همه دوستان:ad54ad:
عیدتون مبارک
من به ی مشکلی برخورد کردم، نمیدونم چکار کنم :33:
مشکلم موضوع پایان نامس. خسته شدم از بس مقاله خوندم:
سلام.ممنون عید شما هم مبارک..:auizz3ffy9vla57584x
وای پایان نامه :mad_majidonline: م!! هر چی کشیدم از این موضوع پایان نامه ام بود !! همه میگن ارزشش رو داره چون موضوعت خیلی خوبه اما من پیشمونم که موضوع سخت بر داشته بودم که انقدر اذیت شدمم!! پیشنهاد من: یه موضوعی بردارین که درد سر زیاد نداشته باشه!!!!!!! الان چه من چه بچه های دیگه که کمتر از من کار کردن همگی 20 شدیم!! تفاوتی هم بین ارزش قائل شدن ندیدم!!
موفق باشید

آخرین ویرایش:

marava

New member
سلام خوش اومدی .انشالله .
مراوا جان شما چیزی خوندی تا حالا؟ من خیلی عقبم :-(

ممنون عزیزم خوندن که منقطع خوندم گذاشتم کنار من کلی کار دارم، دارم سماجت میکنم برا آزمون امسال.کارهای پایان نامه رو تازه شروع کردم.16 مرداد آزمون زبان دارم.عملا یعنی صفر ولی سمجم خوب.از همین ماه هم فشرده بخونیم میرسونیم انشالله البته اگر بنده بتونم بموقع دفاع کنم چون ما شرط مقاله هم برا دفاع داریم.

marava

New member
سلام.ممنون عید شما هم مبارک..:auizz3ffy9vla57584x
وای پایان نامه :mad_majidonline: م!! هر چی کشیدم از این موضوع پایان نامه ام بود !! همه میگن ارزشش رو داره چون موضوعت خیلی خوبه اما من پیشمونم که موضوع سخت بر داشته بودم که انقدر اذیت شدمم!! پیشنهاد من: یه موضوعی بردارین که درد سر زیاد نداشته باشه!!!!!!! الان چه من چه بچه های دیگه که کمتر از من کار کردن همگی 20 شدیم!! تفاوتی هم بین ارزش قائل شدن ندیدم!!
موفق باشید

آرام جان خوش بحالت دفاع کردی شما خیلی از ما جلوتری حتما با برنامه بخون که یکی از قبولی های امسال بامید خدا شما هستید.

aaram

New member
آرام جان خوش بحالت دفاع کردی شما خیلی از ما جلوتری حتما با برنامه بخون که یکی از قبولی های امسال بامید خدا شما هستید.

سلام دوست خوب...ممنونم از لطفت...انشالله که شما هم موفق باشید همیشه...منم با اینکه دیگه پایان نامه تموم شد ولی هنوز درگیر کارای جانبیش هستم و یه سری کارای دیگه که زیاد فرصت نمیشه بخونم :sad: اما سعی خودمونو میکنیم..به امید خدا و موفقیت همگی
پیروز باشید
التماس دعا

Farzan

New member
بچه ها رفرنس مناسب برای ژنتیک میکروارگانیسم ها چی معرفی می کنید؟!

بالا