دعای دسته جمعی

k-b

New member
سلام دوستان:rose:
به فکر افتادم تو این ماه عزیز تاپیکی رو ایجاد کنم که هرکس مشکلی داره بقیه ی دوستان براش دعا کنن ، هرکس دوست داره میتونه بگه دقیقا مشکلش چیه و واسه چی براش دعا کنیم هرکس هم دوست نداره مشکلی نیست فقط بگه که بقیه براش دعا کنن. اگرم خواستین واسه ی کسی که دعا میکنین یه سوره از قرآن کریم یا تعدادی صلوات بفرستین. من به دعای دسته جمعی خیلی اعتقاد دارم و امیدوارم به حق این ماه عزیز همگی حاجتمون رو از خداوند بگیریم. برای هماهنگی بیشتر سعی کنین حتما سر افطار برای فرد مورد نظر دعا کنین(البته بقیه ی ساعت ها هم میتونین ولی سر یه ساعت مشخص باشه بهتره)

التماس دعا

estel

New member
پس اول از همه من باشم که الان توی یک موقعیتیم که شدیدا به دعا نیاز دارم
دعا کنید که بتونم اون راهی که درسته رو انتخاب کنم
و بتونم درست و حسابی از پس این مشکلم بربیام که شرمنده خونوادم نشم

k-b

New member
اول از خودم شروع میکنم :دوستان برای قبولی ارشد من و همه ی دوستامون که امسال کنکور ارشد دادن و منتظر نتیجه هستن دعا کنین لطفا:heart:

k-b

New member
حتما دوست من، انشا الله بهترین راه رو انتخاب میکنین به کمک خداوند.

reihan

New member
دعا کنیم برای سلامتی همه اونهایی که این روزهای مبارک دلشون میخواد روزه بگیرن اما به خاطربیماری شون نمیتونن. هر چند چون نیت کردند ثواب روزه دارها رو دارن اما شاید بغضی دارند در گلویشان. اللهم اشف کل مریض
ان شاالله مشکلات کشورمون حل بشه و همه مردم شاد باشن و هیچ کس گرفتار نباشه

somaye0f

New member
سلام دوستان منم یه چیزی از خدا میخوام که چند ساله برای رسیدن بهش در انتظارم.به حق این روزهای عزیز و پر برکت هنگام سحر و افطار من رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید دعا کنید زودتر به خواسته ام برسم و این انتظار تموم بشه!منم دعا می کنم هر چی از خدا می خواهید بهتون بده!

rotbeyek92

New member
اگه برای منم دعا کنید خیلی ممنون میشم، خیلی نیاز دارم این روزا بهش..

TUMS

Well-known member
برایت من خدا را آرزو دارم. . . . . .

امیدوارم خدا اونچه را که صلاحمون میکنه قدرت درکش ، قدرت تحملش ، قدرت سپاس و. . ... را هم بهمون بده :rose:

shekoofeh

New member
سلام دوستان لطفا براي من هم دعا كنيد خيلي خيلي به دعاي شما محتاجم. ان شاالله دعاهاي همتون مستجاب بشه و طاعات و عباداتتون مورد قبول خدا واقع بشه.

mw.ashel

New member
هرچیزی اولش یه طعم دیگه داره،
اولین غروب ماه رمضان،
لحظه اول ربنا،
اولین چای و خرما،
اولین افطار،
اولین دعا...
دلخوشم به نیت پاک شما
التماس دعا

k-b

New member
این روزها و شبها خدا از همیشه نزدیکتراست ...

sakar

New member

خدایا به این دوستمون بصیرت درست بده که بتونه به راحتی تصمیم درستی بگیره امین

اول از خودم شروع میکنم :دوستان برای قبولی ارشد من و همه ی دوستامون که امسال کنکور ارشد دادن و منتظر نتیجه هستن دعا کنین لطفا:heart:

منم شامل این دعا میشم... خدایا به حق این ماه مبارکت امسال این دوستمون و هر کسی که میخواد و من توی ازمون ارشد قبول شیم
دعا کنیم برای سلامتی همه اونهایی که این روزهای مبارک دلشون میخواد روزه بگیرن اما به خاطربیماری شون نمیتونن. هر چند چون نیت کردند ثواب روزه دارها رو دارن اما شاید بغضی دارند در گلویشان. اللهم اشف کل مریض
ان شاالله مشکلات کشورمون حل بشه و همه مردم شاد باشن و هیچ کس گرفتار نباشه
خدایا بیماری سخترین امتحانته هممونو تواین امتحانت موفق کن و همه ی کسانی که بخاطر این امتحانت نمیتونن روزه بگیرن و دلشون میخواد که روزه بگیرن دلشونو شاد کن
امین
سلام دوستان منم یه چیزی از خدا میخوام که چند ساله برای رسیدن بهش در انتظارم.به حق این روزهای عزیز و پر برکت هنگام سحر و افطار من رو از دعای خیرتون بی نصیب نذارید دعا کنید زودتر به خواسته ام برسم و این انتظار تموم بشه!منم دعا می کنم هر چی از خدا می خواهید بهتون بده!
خدایا این دوستمون هر چه زودتر به ارزوش برسون امین
ممنون امین
اگه برای منم دعا کنید خیلی ممنون میشم، خیلی نیاز دارم این روزا بهش..
خدایا به این دوستمون ارامش عطا کن و هر چی به صلاحشه بهش عطا کن امین
برایت من خدا را آرزو دارم. . . . . .

امیدوارم خدا اونچه را که صلاحمون میکنه قدرت درکش ، قدرت تحملش ، قدرت سپاس و. . ... را هم بهمون بده :rose:
امین

سلام دوستان لطفا براي من هم دعا كنيد خيلي خيلي به دعاي شما محتاجم. ان شاالله دعاهاي همتون مستجاب بشه و طاعات و عباداتتون مورد قبول خدا واقع بشه.
خدایا به این دوستمون ارامش عطا کن امین
منم دعا کنین اگه می شه :...ممنون ........:riz304:
چه مظلوم......
خدایا این لیلی مارو هم به ارزوهاش برسون امین (میبینی که چقد مظلوم وایساده)
هرچیزی اولش یه طعم دیگه داره،
اولین غروب ماه رمضان،
لحظه اول ربنا،
اولین چای و خرما،
اولین افطار،
اولین دعا...
دلخوشم به نیت پاک شما
التماس دعا
خدایا بهترین هدیه ای که ممکنه به اشل بدی تو این ماه مبارک بهش ارزانی کن امین

شدیدا محتاج به دعام منم فراموش نکنید یه چیزی از خدا میخوام که خیلی وقته واسش دعا میکنم امیدوارم با دعای شما نیازم هر چه زودتر براورده بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

k-b

New member
به نیت حاجت تمام دوستانم در این تاپیک امروز سر افطار سوره ی مبارک یس رو میخونم، هرکس این پست دید و مایل بود یه سوره از قرآن کریم رو به همین نیت بخونه.
با آرزوی فرج آقامون، شفای همه ی مریضا، سلامتی خودمون و خانواده هامون و رفع مشکل و گرفتاری همه ی دوستانم

leylii

New member
امین.........
منم سوره الرحمن و می خونم ......
ممنونم ک بی بابت این تایپیکت .......

k-b

New member

تقدیری سراسر خیر، برکت، خرسندی، سلامت، خوشبختی، سعادت دنیا و آخرت، توشه شب قدرتان باد.

images

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sakar

dena

New member
من دعای معراج رو به نیت همه دوستان میخونم
انشاالله خدا همه رو حاجت روا کنه
خودمم بدجوری محتاجم
التماس دعا.....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sakar

shiva3322

New member
خیلی محتاج دعام........ صدای خودم به جایی نمیرسه ...لطفا برام دعا کنید.........ایشالا همه مون عاقبت به خیر بشیم

بالا