دعاهایی ازجنس استجابت.....

saharandishe

New member
سلام ,دعای دسته جمعی استجابت شده است,پس بیاییدبرای حاجات وسلامتی وعاقبت به خیرشدن وقبولی هم دعاکنیم.
همزمان بااذان ظهر10صلوات به نیت حاجات هم.میفرستیم همگی باهم وهمزمان.باتوجه به اینکه صلوات دعای استجابت شده است.
اگرکسی هم هست که حاجت خاصی داره ومیخوادکه گروهی براشون دعاکنیم بگیدتاهرسه شنبه برای این عزیزان دعای توسل هم بخونیم.

ازدست رفتگان واموات وبیماران روهم این بین یادکنیم.
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

1337444741.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

maryam mat

New member
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
سلام عزیزان تورو خدا واسه شفای خاله منم دعا کنین.
تومور مغزی داره باید هرچه زودتر عمل بشه.
تورو خدا دعا کنین..
.

saharandishe

New member
لیست افرادی که تودعای توسل این هفتمون بایدحاجاتشون رودرنظر بگیریم:

خانم maryam mat
:انشاالله خداوندخالتون روشفابدند,

آخرین ویرایش:

shiva3322

New member
کارتون واقعا قشنگه..دعا برای سلامتی و عاقبت به خیری دعای همیشگی منه برا همه ی آدمایی که خدارو دوس دارن...منم محتاج به دعام..التماس دعا:dadad4:

royaaaaa

New member
من این چند تا هفته اول مهر محتاج دعام...
اگه قبول نشه دعام میمیرم
:sad:

saharandishe

New member
من این چند تا هفته اول مهر محتاج دعام...
اگه قبول نشه دعام میمیرم
:sad:

گاهی اوقات آنچه که ماآرزومیکنیم وخداوندبراورده نمیکنه شایدبه صلاحمون نبوده که حکمتش بعدامشخص میشه,
یاشایدم براورده شدن اون حاجت مستلزم انجام مقدماتی ازطرف خودمون بوده که کوتاهی کردیم
ولی درهرصورت برای خداوندکه غیرممکنی وجودنداره,
پس ماهم دعامیکنیم هرآنچه به صلاحتون هست روخداوندبراتون پیش بیاره..
اگه نشدمطمءن باشیدفعابه صلاحتون نبوده
قطعاخداوندازهمه به مامهربان تره
انشاالله همیشه سلامت وموفق وعاقبت به خیرباشین
اللهی آمین

royaaaaa

New member

گاهی اوقات آنچه که ماآرزومیکنیم وخداوندبراورده نمیکنه شایدبه صلاحمون نبوده که حکمتش بعدامشخص میشه,
یاشایدم براورده شدن اون حاجت مستلزم انجام مقدماتی ازطرف خودمون بوده که کوتاهی کردیم
ولی درهرصورت برای خداوندکه غیرممکنی وجودنداره,
پس ماهم دعامیکنیم هرآنچه به صلاحتون هست روخداوندبراتون پیش بیاره..
اگه نشدمطمءن باشیدفعابه صلاحتون نبوده
قطعاخداوندازهمه به مامهربان تره
انشاالله همیشه سلامت وموفق وعاقبت به خیرباشین
اللهی آمین

آمین....ولی این چند هفته امتحان فاینال دارم اگه قبول نشم میمیرم....

saharandishe

New member
554492_442922715821049_2041009114_n.png554492_442922715821049_2041009114_n.png554492_442922715821049_2041009114_n.png

برای خداوندهیچ چیزغیرممکن نیست
فقط بایدایمان داشت
همین
ایمان.....

saharandishe

New member
داریم به اذان ظهرنزدیک میشیم,صلوات هاتون رویادتون نره.....
گره های زیادی هستندکه قراره فقط بادعای شمابازبشند.

khoudaei

New member
آبروی من درخطره - 3 ماهه دعا می کنم اما برآورده نشده به هردری زدم باز نشده اگه آبروم بره زندگیم هم تمومه- توروخدا به منم دعا کنید - دعا کنید خدا صدای من گناهکارو بشنوه

saharandishe

New member
آبروی من درخطره - 3 ماهه دعا می کنم اما برآورده نشده به هردری زدم باز نشده اگه آبروم بره زندگیم هم تمومه- توروخدا به منم دعا کنید - دعا کنید خدا صدای من گناهکارو بشنوه

شمااگرهرخطایی هم کرده باشین ,وقتی امیدتون به خداوندباشه,همه چی درست میشه انشاالله,خداوندمیفرمایندبنده ای که امیدش فقط به من باشه حتی اگرزمین وزمان -اجنه وانسان هم علیه اون توطءه کنندهیچ اتفاقی نمی افته,پس خداوندروفراموش نکنیدصادقانه ازخودش بخوایین کارخطای شمارواصلاح کنه,برای خواوندکه غیرممکن وجودنداره,داره؟(البته این زمانی محقق میشه که شماواقعاپشیمون باشید) اون ازهمه به مامهربان تره,یادتون نره ازهمه مهربان تر,وباماهیچ دشمنی نداره,وهمیشه برامون خیرمیخوادپس درکنارهمچین وجودارزشمندی که داریم,وقتی بهش واقعاوازته دل ایمان داشته باشیم,آیابازهم جایی واسه ناراحتی هست؟

امیدوارم به حق خدای بزرگ وامام رضا(ع )وصاحب الزمان (عج)هرمشکلی که داریدبه خیرختم بشه
اللهی آمین

- - - Updated - - -

شمااگرهرخطایی هم کرده باشین ,وقتی امیدتون به خداوندباشه,همه چی درست میشه انشاالله,خداوندمیفرمایندبنده ای که امیدش فقط به من باشه حتی اگرزمین وزمان -اجنه وانسان هم علیه اون توطءه کنندهیچ اتفاقی نمی افته,پس خداوندروفراموش نکنیدصادقانه ازخودش بخوایین کارخطای شمارواصلاح کنه,برای خواوندکه غیرممکن وجودنداره,داره؟(البته این زمانی محقق میشه که شماواقعاپشیمون باشید) اون ازهمه به مامهربان تره,یادتون نره ازهمه مهربان تر,وباماهیچ دشمنی نداره,وهمیشه برامون خیرمیخوادپس درکنارهمچین وجودارزشمندی که داریم,وقتی بهش واقعاوازته دل ایمان داشته باشیم,آیابازهم جایی واسه ناراحتی هست؟

امیدوارم به حق خدای بزرگ وامام رضا(ع )وصاحب الزمان (عج)هرمشکلی که داریدبه خیرختم بشه
اللهی آمین

emmy

Member
ممنون از همه دوستان نازنین.من هم همیشه همه را دعا میکنم.امیدوارم همه عاقبت به خیر و شاد و سالم باشند.
من هم از همه شما عزیزان التماس دعا دارم.
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

saharandishe

New member
کم کم داریم به اذان ظهرنزدیک میشیم درصلواتهای امروزتون بقیه دوستان روهم ازنظربگذرونید,به امیدقبولی همه حاجات

goleyakh

New member
سلام دوستان .ممنون saharandishe جون به خاطر کار قشنگی که شروع کردی...:riz304::riz304::riz304:

منم خیلی خیلی خیلی التماس دعا دارم از همتون...

بالا