دستمزد دقیقه ای گرانترین بازیکن فوتبال جهان

نوتر

New member
چندی پیش گرت بیل ولزی با عقد قراردای 100 میلیون پوندی به رئال مادرید پیوست. این قرارداد باعث شد وی به عنوان گرانترین بازیکن فوتبال جهان لقب بگیرد.

10 نقل و انتقال گران‌ قيمت جهان

1- گرت بیل از تاتنهام به رئال مادرید، آگوست 2013، 100 میلیون پوند

2- کریستیانو رونالدو، از منچستر یونایتد به رئال مادرید، ژوئن 2009، 80 میلیون پوند

3-‌ کاکا از میلان به رئال مادرید، ژوئن 2009، 56 میلیون پوند

4- ادینسون کاوانی، از ناپولی به پاری سن ژرمن، جولای 2013، 55 میلیون پوند

5- رادامل فالکائو، از آتلتیکو مادرید به موناکو، مه 2013 ، 51 میلیون پوند

6- فرناندو تورس، از لیورپول به چلسی ، ژانویه 2011، 50 میلیون پوند

7- نیمار از سانتوس به بارسلونا، مه 2013، 6/48 میلیون پوند

8- زین الدین زیدان از یوونتوس به رئال‌مادرید ، جولای 2001، 6/45 میلیون پوند

9- زلاتان ابراهیموویچ از اینتر به بارسلونا، جولای 2009 ،40میلیون پوند همراه با ساموئل اتوئو

10- هالک از پورتو به زنیت، جولای 2012 ، 5/39 میلیون پوند

دستمزد ساليانه گرت بيل پانزده ميليون و ششصد هزار پوند است. او با اين درآمد در ميان پردرآمدترين بازيکنان فوتبال در دنيا قرار مي‌گيرد.

در زير به ميزان دستمزد او در هر دقيقه، روز، هفته، ماه و سال اشاره مي‌شود:

دستمزد ساليانه: 15 ميليون و 600 هزار پوند

دستمزد ماهيانه: يک ميليون و 200 هزار پوند

دستمزد هفتگي: 300 هزار پوند

دستمزد روزانه: 42 هزار و 857 پوند

دستمزد دقيقه‌اي: 34 پوند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

..RANA..

New member
آی پسرا ، فک کنم برین فوتبال بازی کنین بهتر باشه (طنز) :bunnyearsmiley:

b.nafas

New member
ههههههههههههههههه

اره واقعا تو این مملکت ما فوتبالیست شدن از همه چیز بهتره ...پولشم که بیشتره ..لازم نیست خوب بازی کنی که فقط الکی پول می دن ...
البته ریا نباشه ها من خودم یه مدتی فوتسال بازی می کردم ولی خوب از اونجایی که بی مهری در حق ما شد 4 گوشه سالن رو بوسیدم و بی خیال شدم و گذاشتم کنار ...

- - - Updated - - -

ههههههههههههههههه

اره واقعا تو این مملکت ما فوتبالیست شدن از همه چیز بهتره ...پولشم که بیشتره ..لازم نیست خوب بازی کنی که فقط الکی پول می دن ...
البته ریا نباشه ها من خودم یه مدتی فوتسال بازی می کردم ولی خوب از اونجایی که بی مهری در حق ما شد 4 گوشه سالن رو بوسیدم و بی خیال شدم و گذاشتم کنار ...

Hamidvet

New member
ههههههههههههههههه

- - - Updated - - -

ههههههههههههههههه

ای بابا، حیف که گذاشتی کنار ..

IL-2

Well-known member
هیییییییییییییییییییی خدااااا!!!:New (6):

شهاب

New member
چندی پیش گرت بیل ولزی با عقد قراردای 100 میلیون پوندی به رئال مادرید پیوست. این قرارداد باعث شد وی به عنوان گرانترین بازیکن فوتبال جهان لقب بگیرد.

10 نقل و انتقال گران‌ قيمت جهان

1- گرت بیل از تاتنهام به رئال مادرید، آگوست 2013، 100 میلیون پوند

2- کریستیانو رونالدو، از منچستر یونایتد به رئال مادرید، ژوئن 2009، 80 میلیون پوند

3-‌ کاکا از میلان به رئال مادرید، ژوئن 2009، 56 میلیون پوند

4- ادینسون کاوانی، از ناپولی به پاری سن ژرمن، جولای 2013، 55 میلیون پوند

5- رادامل فالکائو، از آتلتیکو مادرید به موناکو، مه 2013 ، 51 میلیون پوند

6- فرناندو تورس، از لیورپول به چلسی ، ژانویه 2011، 50 میلیون پوند

7- نیمار از سانتوس به بارسلونا، مه 2013، 6/48 میلیون پوند

8- زین الدین زیدان از یوونتوس به رئال‌مادرید ، جولای 2001، 6/45 میلیون پوند

9- زلاتان ابراهیموویچ از اینتر به بارسلونا، جولای 2009 ،40میلیون پوند همراه با ساموئل اتوئو

10- هالک از پورتو به زنیت، جولای 2012 ، 5/39 میلیون پوند

دستمزد ساليانه گرت بيل پانزده ميليون و ششصد هزار پوند است. او با اين درآمد در ميان پردرآمدترين بازيکنان فوتبال در دنيا قرار مي‌گيرد.

در زير به ميزان دستمزد او در هر دقيقه، روز، هفته، ماه و سال اشاره مي‌شود:

دستمزد ساليانه: 15 ميليون و 600 هزار پوند

دستمزد ماهيانه: يک ميليون و 200 هزار پوند

دستمزد هفتگي: 300 هزار پوند

دستمزد روزانه: 42 هزار و 857 پوند

دستمزد دقيقه‌اي: 34 پوند

یعنی لئو(لیونل مسی) دستمزدش در حد اینا نیست؟!
بابا کارش درسته این مسی! البته شاید در مورد بارسلونا معرفتی کار میکنه.

نوتر

New member
یعنی لئو(لیونل مسی) دستمزدش در حد اینا نیست؟!
بابا کارش درسته این مسی! البته شاید در مورد بارسلونا معرفتی کار میکنه.

دستمزد لیونل مسی بیشتر از ایناست. گرت بیل مبلغ انتقالش بدلیل اینکه در زمان حاضر امضا شده بالاتر از مسی بوده و اگه توجه کرده باشید قیمت انتقال مسی در بین 10 بازیکن برتر جهان نیست. دلیلش اینه که مسی از خیلی وقت پیش در باشگاه بارسلونا بوده و محصول خود باشگاه است.
و گرنه چندی پیش منچستر سیتی و مالکان ثروتمندش برای انتقال مسی به منچستر سیتی بهش چک سفید پیشنهاد کرده بودند.

دستمزد مسی و رونالدو و زلاتان هم بالاست. ولی بحث دستمزد با مبلغ ترانسفر فرق داره.

..RANA..

New member
دستمزد لیونل مسی بیشتر از ایناست. گرت بیل مبلغ انتقالش بدلیل اینکه در زمان حاضر امضا شده بالاتر از مسی بوده و اگه توجه کرده باشید قیمت انتقال مسی در بین 10 بازیکن برتر جهان نیست. دلیلش اینه که مسی از خیلی وقت پیش در باشگاه بارسلونا بوده و محصول خود باشگاه است.
و گرنه چندی پیش منچستر سیتی و مالکان ثروتمندش برای انتقال مسی به منچستر سیتی بهش چک سفید پیشنهاد کرده بودند.

دستمزد مسی و رونالدو و زلاتان هم بالاست. ولی بحث دستمزد با مبلغ ترانسفر فرق داره.
:5::5::5:..........

بالا