درمان طبیعی برای بازکردن رگ قلب

maxin

Well-known member

داروی بازکردن ورید قلب:
1. آب لیمو 1 cup
2. آب زنجبیل 1 cup
3. آب سیر 1 cup
4. سرکه سیب 1 cup

تمام موارد بالا را با هم مخلوط نمایید و به مدت نیم ساعت روی شعله ملایم بجوشانید.
بعد از خنک شدن با سه فنجان عسل طبیعی مخلوط نمایید و در بطری نگهداری نمایید.
هر روز صبح قبل از صبحانه یک قاشق غذا خودری به طور منظم مصرف نمایید.
گرفتگی ورید شما بدون نیاز به هر گونه رگ انگاری یا بای پاس کردن باز خواهد شد.

اين ايميل از شخصي كه در يك شركت خدمات نرم افزاري كار مي كند دريافت گرديده است.
همكاران عزير، من در شركت نرم افزار شهري بلور كار مي كنم .من مي خواهم در مورد واقعه اي كه براي من اتفاق افتاد صحبت كنم به اميد اينكه اين امر سبب شود كه شما آگاه تر شويد و در نتيجه ساليان طولاني تري زندگي كنيد. در بعد از ظهر 27 اكتبر من دچار يك حمله قلبي شديد شدم و سريعاً به بيمارستان منتقل شدم. بعد از رسيدن به بيمارستان، پزشك يك تست
كه رگ انگاري ناميده مي شد تجويز كرد. اين تست عموما براي مشخص شدن جريان خون در عروق اصلي مورد استفاده قرار مي گيرد.وقتي كه تست انجام شد. مشخص گرديد كه 94 درصد گرفتگي در سرخرگ اصلي من وجود دارد.
لطفا تصوير داخل دايره قرمز را مشاهده كنيد:

بر اين اساس من ميخواهم سبك زندگي خودم كه سبب اين گرفتگي در عروق اصلي گرديد توضيح دهم.لطفا نكات زير را بخوانيد و اگر اين نكات در سبك زندگي شما نيز وجود دارد آن را تغيير دهيد.
من بيش از 10 سال بود كه ورزش نمي كردم حتي ساليان سال است كه 30 دقيقه در روز نيز پياده روي نكرده ام.
زمان غذاي من عبارت بود از:
صبحانه ( بعضي اوقات نيز نميخوردم) ساعت 11 صبح
نهار ساعت 3 تا 4 بعد از ظهر
شام ساعت 11 تا 12 شب
در ساعات بسيار عجيب و غريبي مي خوابيدم بين ساعت 12 تا 3 صبح مي خوابيدم و بين 9 تا 10.30 صبح بيدار مي شدم. بعضي شبها نيز اصلا خوابم نمي برد.
سابقا من بسيار وعده غذايي بزرگي مي خوردم و اين هم علتش فاصله زماني زياد بين ناهار و شام من بود. بيشتر اوقات سبزيجات استفاده نمي كردم و بيشتر وقتها دنبال خوشمزه ترين غذاي غير گياهي در هتلهاي شهر مي گشتم. من هيچ علاقه اي به غذاهاي گياهي و سالم نداشتم.
علاوه بر آنها من ساليان سال است كه پيوسته سيگار مي كشيدم پدرم به خاطر مشكلات قلبي فوت كرد و پزشكان گفتند كه مشكلات قلبي معمولا ژنتيكي است. بمحض اينكه آنها متوجه گرفتگي رگ اصلي شدند. سريعا رويه اي كه آنژيو گفته ميشد بهمراه دو استينت انجام دادند. يعني يك جسم خارجي در رگهاي اصلي قلب جهت بازگشايي عروق قرار دادند.
لطفا عكس زير را بعد از انجام فرايند ملاحظه كنيد

من از دكتر يادگرفتم كه 60 درصد افراد قبل از رسيدن به بيمارستان فوت مي كنند و 20 درصد افراد نيز در فرايند ريكاوري قلب فوت مي كنند و تنها 20 درصد زنده مي مانند. من خيلي خوش شانس بودم كه جزء 20 درصد آخر بودم.
توصيه پزشك:
حتما حداقل 45 دقيقه در روز ورزش نماييد.غذايتان را در مناسبترين زمان ميل نماييد. همانگونه كه در زمان مدرسه رفتن انجام ميداديد. وعده هاي غدايي را در مقدار كوچك و به دفعات استفاده نماييد. سعي كنيد كه از سبزيجات و غداهاي آب پز استفاده كنيد و از غداهاي سرخ گردني و چرب پرهيز نماييد. ماهي بهترين غذاي غير گياهي است.روزي هشت ساعت بخوابيد . اين 8 ساعت خواب بايد قبل از طلوع خورشيد تمام شده باشد.سيگار نكشيد .ما نميتوانيم از مشكلات ژنتيكي اجتناب كنيم ولي مي توانيم با چكاپ منظم از آن دوري كنيم.
راهي براي تخليه استرس بيابيد ( يوگا ،مديتيشن و ...
تقاضا دارم كه براي اجتناب از اين وضعيت برنامه ريزي كنيد و سبك زنگيتان را تغيير دهيد فقط با انجام چند نكته گفته شده دربالا- شرايط در دست خودتان است تا بتوانيد به نفع خود تغيير دهيد.

بالا