خـودآموز جامـع خواستـگاری به هم زدن !!!

Persian-Masoud

New member
شاید بخندین همونطور که من وقتی شنیدم "مخفیانه" کلی خندیدم!!!!!!

بنظرشون چایی جزء مخدرا میومد! و اونا به هیچ عنوان لب به هیچگونه مخدری نمیزنن (اثبات عدم اعتیاد
:25r30wi:)..... اولین بار که همچین چیزی رو دیدم خیلی تعجب کردم ولی گفتم لابد داره فیلم میاد ولی وقتی تو چن تا خانواده اینو دیدم، فهمیدم انگار همچین تفکراتی خیلی هم نادر نیستن .. جالب اینجاس فقط پسره چای نمیخورد و کل خانواده اش میخوردن (یعنی با این حساب کل خونوادش معتاد بودن:25r30wi:)
بعد پرسیدیم خوب تو که اهل چای خوردن نیستی پس چرا برداشتی ؟ میگفت ما عادت نداریم دست بزرگترا رو رد کنیم بی احترامیه! (مامانم معمولا چایی میارن برا خاستگارا )

:5: عــــــــــــــــــــــــــــــــجـــــــــــــــــب!! :5:

cheshmak

New member

بنظرشون چایی جزء مخدرا میومد! و اونا به هیچ عنوان لب به هیچگونه مخدری نمیزنن (اثبات عدم اعتیاد
:25r30wi:)..... اولین بار که همچین چیزی رو دیدم خیلی تعجب کردم ولی گفتم لابد داره فیلم میاد ولی وقتی تو چن تا خانواده اینو دیدم، فهمیدم انگار همچین تفکراتی خیلی هم نادر نیستن .. جالب اینجاس فقط پسره چای نمیخورد و کل خانواده اش میخوردن (یعنی با این حساب کل خونوادش معتاد بودن:25r30wi:)
بعد پرسیدیم خوب تو که اهل چای خوردن نیستی پس چرا برداشتی ؟ میگفت ما عادت نداریم دست بزرگترا رو رد کنیم بی احترامیه! (مامانم معمولا چایی میارن برا خاستگارا )
[/C

OLOR]

وووووووااا

من اولین باره میشنوم !!!!!!مطمءنی تارا جاااان؟؟؟؟

Taraa

Well-known member
بچه ها بزارید بحث رو یه جور دیگه پی بگیریم

به نظر خانوم ها کدوم رفتار اقا پسر در خواستگاری بدترین رفتاره و میتونه عاملی برای جواب منفی باشه؟

خیلی چیزا :tonguesmiley:

تو خانواده ما دختر و پسر باهم صحبت میکنن ... من 30 تا سوال معروف دارم اونا رو میپرسم و از رو جواباش به نتیجه میرسم ... البته هر سوال خودش کلی سوال دیگه ایجاد میکنه .... اگه طی این سوالا به نتیجه قطعی نرسیدم رفت و آمد رو ادامه میدیم تا چیزایی که گفته با کاراش مقایسه کنم و به نتیجه قطعی برسم ...

بنظرم تیپ و استرس و کم و زیاد حرف زدن ... یا چیزای اینجوری که ممکنه بخاطر سنگینی جو باشه قابل چشم پوشیه

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member

چای نمیخورن ولی شیشه و کراک و ... شون قضا نمیره:shocked:

Taraa

Well-known member
منم همش با خودم فکر میکردم یعنی اینا فکر میکنن ما اینقدر ساده ایم که با چای نخوردن دیگه بگیم آره این پسره معتاد نیست!

Persian-Masoud

New member
خیلی چیزا :tonguesmiley:

تو خانواده ما دختر و پسر باهم صحبت میکنن ... من 30 تا سوال معروف دارم اونا رو میپرسم و از رو جواباش به نتیجه میرسم ... البته هر سوال خودش کلی سوال دیگه ایجاد میکنه .... اگه طی این سوالا به نتیجه قطعی نرسیدم رفت و آمد رو ادامه میدیم تا چیزایی که گفته با کاراش مقایسه کنم و به نتیجه قطعی برسم ...

بنظرم تیپ و استرس و کم و زیاد حرف زدن ... یا چیزای اینجوری که ممکنه بخاطر سنگینی جو باشه قابل چشم پوشیه
خب؟ بگو دیگه قند تو دلم آب شد! :smiliess (2):

ali_ah

New member
در مورد چای مطمئنید

من یه مدته کلا چای نمیخورم .

ولی این دلیلی که گفتید ... نمیدونم شاید هم همین باشه

Taraa

Well-known member
خب؟ بگو دیگه قند تو دلم آب شد! :smiliess (2):

چیو بگم؟!
25r30wi.gif

گفتم دیگه .....

kazem1366

New member
سلام

ببخشید که نظر میدما

ولی الان 15 دقیقه بیشتره که میبینم شما توی این تاپیک هستین مطمئنین نخوندین؟

اینم مدرکش:

26320114785323403600.png
استاد چه 15 دقیقه چه 15 ساعت. 10 تا tab بازه.
قول میدم خط به خط کل این 12 صفحه رو از حفظه اونوقت میاد به همه توهین میکنه.
انقدر بیچاره نیستم که خط به خط رو حفظ کنم. حتی نگاه هم نکردم

sara77

New member
بچهاااااااااااااا بس کنین چرا همش دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااس :j58r36j3gcr4suxymupاقا کاظم بچها کوتا اومدن خب چرا همش شرو ع میکنی

sara77

New member
درضم یکم مودب تر باشین شما عضو جدید سایتی اگه بچهاااااااا کل کل میکنن یهم بی احترامیییییییی نمیکنن پس حرمتو نگهدارین

Artmis.a

New member
چایی چیه تا قبل از سال 95 اگه کسی واسه خواستگاری بیاد خونه ی ما من با بیل پذیرایی می کنم:a2d3:

miler

New member

تارا آقا نیس؟؟؟ خانومه؟

بالا