خرید شریکی

p30rayan

New member
سلام دوستان
من در مورد درس تغذیه با هر کی صحبت کردم گفتن دکتر طریقت عالیه
ولی قیمت 650هزار تومان هست
دوستانی که تمایل دارند رو شریکی بخریم
اعلام امادگی کنن
تا باهم خریداری کنیم
اونجور هزینه کمی برای خرید و همچنین هزینه کمی هم برای کپیش میشه داد

mojnia

New member
99 درصد همچین jooozeeveeee هایی با قیمت های ازچند هزار تا یک میلیون اجازه کپی رایت ندارند و صاحبان اثر راضی به این کار نیستند و این حق طبیعی آنهاست

sina98

New member
در صورت خرید میتونید به هر کس خواستید قرض بدید
ولی کپیش فکر کنم مشکل داشته باشه

میتونید بخرید تقسیم کنید بین هم و گردشی استفاده کنید

در مورد حروم بودنش هم تا جایی که من پرسیدم اشکال نداره
چون موقع خرید و فروش فروشنده نمیتونه شرط بذاره

soma94

New member
والا منم این طریقت سال 91 رو دارم ولی چون زیر همه برگاش نوشته حرام و... نمیتونم از روش بخونم حالا این محمدزاده رو میخوام تهیه کنم ولی نمیدونم کجا میشه پیداش کرد؟

sina98

New member
چرا دارید الکی خودتون رو اذیت میکنید
خب شریکی بخرید برگه هاشو تقسیم کنید و چرخشی بخونید
اینجوری هیچ اشکالی نداره و حروم نیست
ولی اگه بازم شک دارید خب یه تماس کارشه بپرسید از یه روحانی

mehrshad.namdar

New member
والا منم این طریقت سال 91 رو دارم ولی چون زیر همه برگاش نوشته حرام و... نمیتونم از روش بخونم حالا این محمدزاده رو میخوام تهیه کنم ولی نمیدونم کجا میشه پیداش کرد؟

با دفتر تماس بگیرید معمولا در هر استان شعبه دارن یا با مراجعه به سایت drgroup.ir و وارد شدن به بخش نحوه خرید جزوات رو تهیه کنید. قیمت به مراتب مناسب تری داره ولی حجم مطالب سنگین تره. تعداد صفحات دکتر محمد زاده حدود 1800 صفحه و دکتر ط ریق ت حدود 1000 صفحه است. بچه ها از هر دو نتیجه گرفتند و قبول شدند.ولی کپی برداری از هر دو حرام اعلام شده. پس بهتره این کار رو انجام ندید .
پ .ن اگه می خوان ارشد قبول بشید سعی کنید وقتتون رو صرف رد و بدل کردن نکنید تا جایی که مقدوره رو خودتون بخرید و حسابی بخونید. تجربه نشون داده تبادل جزوات معمولا تداخب بوجود میاد و مدیریت خوندن رو مشکل تر می کنه

- - - Updated - - -

اسم سایت رو انجمن فیلتر می کنه . اسم رو تو گوگل تایپ کنید سایتش رو براتون میاره

بالا