ختم 40 یس با نیت قبولی در آزمون

AWWA

New member
سلام منم ختم كردم انتخاب اولم قبول شدم:riz304: به دوستاني كه قبول شدن تبريك ميگم ان شالله تمام مراحل موفق باشيد
بهتون تبریک میگیم

آوا جان، عزیزم از خدا واست بهترین هارو میخام
امیدوارم همه دوستان انجمن به خاسته هاشون برسن :riz304:

ممنون دنا جون........ وقتی خوشحالی و موفقیت دوستانو میبینم خیلی خوشحال میشم.امیدوارم شمام همیشه موفق باشین

آخرین ویرایش:

ATJAVAD

New member
آوا خانم منم از شما به خاطر تاپيك هاي اميد بخشتون در شرايط سخت انتظار تشكر ميكنم براتون از خدا بهترينها رو ميخوام وان شالله به هر چي كه ميخواين برسين:riz304:

AWWA

New member
آوا خانم منم از شما به خاطر تاپيك هاي اميد بخشتون در شرايط سخت انتظار تشكر ميكنم براتون از خدا بهترينها رو ميخوام وان شالله به هر چي كه ميخواين برسين:riz304:
بی نهایت سپاس :rose::rose::rose:

diyana.m

New member
سلام دوستای خوبم
منم به لطف خدا قبول شدم برای همه ی بچه هایی که قبول شدن آرزوی موفقیت دارم و دوستای عزیزی که قبول نشدن انشالله سال بعد همین موقع با خبر قبولیشون همه ی مارو خوشحال کنن:riz304:

AWWA

New member
سلام دوستای خوبم
منم به لطف خدا قبول شدم برای همه ی بچه هایی که قبول شدن آرزوی موفقیت دارم و دوستای عزیزی که قبول نشدن انشالله سال بعد همین موقع با خبر قبولیشون همه ی مارو خوشحال کنن:riz304:

سلام دیانا جان ......خدارو شکر واقعا تبریک میگم:riz304:

koala

New member
سلام منم بهداشت قبول نشدم:sadsmiley:
ولی وزارت علوم قبول شدم شاید برم:tonguesmiley:

koala

New member
بچهها من بدجوری مرددم برم یانه لطفا اینجا برام دعاکنید تصمیم درست وبگیرم تا بعدا پشیمون نشم
ان شاالله خداعاقبت همه رو ختم بخیر کنه:sad:

AWWA

New member
کوآلا جان به شمام تبریک میگم.......ان شاءالله مسیری که انتخاب میکنی بهترین و صحیح ترین باشه و بعدها از انتخابت راضی باشی.

roman30

New member
سلام دوستای گلم .منم بیوشیمی بالینی کرمان قبول شدم .آواجونم به خاطر این تاپیک بی نهایت ازتون ممنونم .امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید :thanks:

بالا