ختم گروهی قران کریم به کمک دوستان انجمنی (ختم اول)-رمضان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

هانیه

Well-known member

سلام به ماه مبارک رمضان- ماه غفران و برکات الهی - و ماه میهمانی خدا، سلام به سحرهای ماه مبارک رمضان؛ به دعای اللهم انی اسئلک من بهائک بابهاه و ... ؛ به هنگامه افطار و استجابت دعا؛ سلام به شب های قدر و زمزمه های الغوث الغوث بندگان، سلام هی حتی مطلع الفجر؛ و سلام به عید فطر هنگامه استجابت دعا، روزه و نیایش خالصانه به درگاه الهی؛

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله): ای سلمان! زمانی که انسان ختم قرآن نماید خداوند متعال ثواب 313 پیامبر که رسالت خویش را ادا نموده اند، به او مرحمت میفرمایید.

سلام...دوستان خوبم اگر موافق باشین یک ختم دسته جمعی راه بندازیم ... هرکس که تمایل داشت بگه کدوم جز رو میخونه... تقسیم بندی بشه ... به پیشنهاد دوست خوبم بابا برقی هر ختم قرآن در یک دوره 15 روزه انجام بشه ...این جوری میشه دو بار ختم داشت ... کسایی که موافقن و میخان تو این طرح باشن بگن کدوم جز رو میخونن تا تقسیم بندی انجام بشه ... با تشکر از همه شما عزیزان
(از a-67 عزیز هم ممنونم کمکم کرد)

:rose::rose::rose:

اولین دوره ختم
4 الی 15 رمضان (93/4/11 الی 93/4/22 )

تقسیم بندی اولین دوره ختم

جز 1
a-67
جز 2
ناروین
جز 3
پیچک
جز 4
m-bamari-
شوکا

جز 5
شفق
جز 6
aaram
جز 7
M@RY@M
جز 8
منتظر67
جز 9
@bioshimi
جز 10
ZOHRE
جز 11
ad1986
جز 12
مهسا
جز 13
sa@@ra
جز 14
ایزو
جز 15
Sepid71
جز 16
MAHSA BANOO
جز 17
Marzi ba
جز 18
دوست هانیه
جز 19
golchin-
هانیه

جز 20
sane
جز 21
mahsaa
جز 22
اسمون
جز23
مریم -ر
جز 24
zanbag
جز 25
ADELE
جز 26
yara-ps 2020-mohana-m_mobini
جز 27
Nike313- محسن ن ک
جز 28
Ketab sabz
جز 29
IL-2
جز 30
maxin

آخرین ویرایش:

a_67

New member
درود
خیلی ممنون از شما
من هم هستم هر جزء رو می خواین برا من انتخاب کنید :)
قرائت جزء اول تمام شد.

آخرین ویرایش:

هانیه

Well-known member
خودم جز 19رو میخونم...به دوستاتونم میتونید بگید اگه تو انجمن عضو نیستن...ممنون از همه شما دوستان:rose::(40):

ایزو

New member
سلام
خب اینجوری فقط 30 نفر از اعضا میتونن شرکت کنن اگه یه جور دیگه تقسیم بندی بشه بهتر نیست؟
مثلا هرکس یه سوره
نمیدونم .... یا هر جوری که صلاح میددونین

هانیه

Well-known member
سلام
خب اینجوری فقط 30 نفر از اعضا میتونن شرکت کنن اگه یه جور دیگه تقسیم بندی بشه بهتر نیست؟
مثلا هرکس یه سوره
نمیدونم .... یا هر جوری که صلاح میددونین

نمیدونم اگه تعداد از 30نفر زیاد بشه....جز تکراری هم میشه خوند یا اگه تعداد خیلی زیاد شدش دوبار تو این 15روز ختم بشه...همه چی بستگی داره به استقبال بچه ها...باز نظری بود بگین ...الان این به ذهن مبارکم خطور کرد:33:

N@RVIN

Well-known member
سلام

ممنون هانیه :))

منم انشاله هستم هر جز که شما فرمودین من میگم چشم :):rose::rose:

ایزو

New member
والا خودم چون یکم مشغله دارم گفتم شاید قول بدم و نتونم بخونم
اما حالا که اینجوری هستش منم جزئ 14 رو میخونم
امید ب خدا...

منتظر 67

New member
سلام دوستان
ممنون از همه......خیلی عالیه
منم هستم....جز 8........انشالله......
سال قبل بچه ها تقسیم بندی کرده بودن....خیلی جالب هم بود......اگه تاپیکشو بیابید فک کنم بتونه یه راهنمایی بکنه
التماس دعا خیلی خیلی زیاد

منتظر 67

New member
هانیه جونم
تو پست اول اسم دوستان و جزیی که میخوان بخونن رو بنویسید لطفا که سایر دوستان در انتخاب جز هاشون سر در گم نشن
قربون دستت
در پناه حق

هانیه

Well-known member
سلام دوستان
ممنون از همه......خیلی عالیه
منم هستم....جز 8........انشالله......
سال قبل بچه ها تقسیم بندی کرده بودن....خیلی جالب هم بود......اگه تاپیکشو بیابید فک کنم بتونه یه راهنمایی بکنه
التماس دعا خیلی خیلی زیاد

ممنون منتظر جان...من پارسال انجمن نبودم..:sad:.اره خوب میشه ..کسی لینکشو داشت میشه بگذاره...تشکر:rose:

N@RVIN

Well-known member
آقا نکنه جز خاصی رو نگم دیگه برام چیزی نمونه

منم جز 2 ولی انشاله برا سری بعد جز ها رو عوض کنید اونطوری دوس دارم جز 3 باشه برای من در سری دوم

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
هانیه جان پست اولتو ویرایش کن و دوستایی رو که گفتن کدوم جز هارو میخونن رو تا هر لحظه که اضافه میشن بنویس تا بچه های دیگه بدونن کدوم جز رو انتخاب کنند

ممنون از کار خیلی خوبت

هدیه اش با خدا
:rose::rose:

هانیه

Well-known member
66107861008676962404.jpg

aaram

New member
سلام
هر جزئی که شد فرق نداره اسم منم بنویسید :rose: ممنونم
التماس دعای زیاد :rose:

aaram

New member
هانی گفت جز 3 رو بخونم اما بچه ها برداشتن اشکالی نداره پس منم جز 6 :rose: التماس دعا و خدانگهدار...هانی من میخونم ..دیگه نمیام انجمن پس اگر خبر ندادم بدون که خوندم

آخرین ویرایش:

هانیه

Well-known member
هانی گفت جز 3 رو بخونم اما بچه ها برداشتن اشکالی نداره پس منم جز 6 :rose: التماس دعا و خدانگهدار...هانی من میخونم دیگه میام پس اگر خبر ندادم بدون که خوندم

ممنون ارام جان....تقصیر من شدش که دیر نوشتم تو پست اول...ببخشید...الان برای شمارو هم 6مینویسم....ویرایش میکنم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: M@RY@M

M@RY@M

New member
سلام

منم جز 7 رو میخونم.

با تشکر از هانیه جون و التماس دعا از همتون!
:riz304::riz304::riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا