ختم موضوعی قرآن کریم(ویژه نیمه دوم ماه مبارک رمضان)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AWWA

New member
سلام آوا جون.منم هستم...
سلام ساراجان....اسمتون تو لیست شماره 60 هست.

سلام آوای عزیز....
مرسی که مطلعم کردیم...

خواهش میکنم ....وظیفمه

اجرت با صاحب این ماه ماه جون:riz304::riz304::thanks:

خیلی خیلی ممنونم عزیزم......حاجت روا باشی.:28:

am-ml

New member
ممنونم آوا جان
زود می خونم .
راستی ختم قبلی رو خوندم.:painting:

konjkave

New member
سلام ممنون آوا جون.پیشنهاد نوتر عالیه شاید این کمترین کاری باشه که به جبران کار بزرگی که شهدا کردن بتونیم انجام بدیم.:auizz3ffy9vla57584x

dena

New member
سلام آوا جان ممنون که واسه منم سهم گذاشتی
ایده خیلی جالبه تا حالا اینجوری قرآن نخونده بودم
ببخشید ولی من که نمیتونم تا 16 ام صبر کنم میخوام زودتر ببینم توی قران اشاره ای به ژنتیک شده یا نه؟

Asena90

New member
سلام آوا جان ممنونم ازت بازم از اين كارا بكن
ان شا الله بنده محبوب خدا باشي
التماس دعا

karshenasgh

New member
ممنون آوا جان و نوتر عزیز.. ایده خیلی جالبیه... حتماً همکاری خواهم کرد... بازم ممنون به خاطر کار جالبتون....:ad54ad::rose:

نوتر

New member
می گفت مواظب باشید ؛

هر چـــه دم دستتان رسید نخورید ...

خصوصا تیر و ترکش ! این ها بیت المال است

حساب و کتاب دارد ... فردا باید جوابگو باشید ... مال ملت بیچاره عراق است .

ازگلوی خودشان بریده اند ، سر وته خرجشان را زده اند و داده اند برای مهمات

آن وقت شما راه به راه آن ها را میخورید و شهید می شوید ؛ این درست است ؟ !

نشنیده اید که فی حلالهـــا حساب و فی حرامهــــا عقاب !

دنیا ارزش ندارد ! یک خرده جلوی شکمتان را بگیرید ...

akhbar

New member
سپاس بی کران آواجان از مجبتت(و البته بقیه دوستان)

parand

Well-known member
اوای عزیزم و جناب نوتر دستتون درد نکنه به خاطر این ایده ی خوبتون................:rose:

@parisa

New member
سلام آواجون اسم من تو لیست نبود!
سهم مارو هم بدیدبریم!

mikhak s

New member
) میخک ......... سوره روم

خونده شد

متن هایی که به رشتم نزدیک هستن:

وَمِنْ آيَاتِهِ يُرِيكُمُ الْبَرْقَ خَوْفًا وَطَمَعًا وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَيُحْيِي بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَعْقِلُونَ

و از نشانه‏هاى او [اينكه] برق را براى شما بيم‏آور و اميدبخش مى‏نماياند و از آسمان به تدريج آبى فرو مى‏فرستد كه به وسيله آن زمين را پس از مرگش زنده مى‏گرداند در اين [امر هم] براى مردمى كه تعقل مى‏كنند قطعا نشانه‏هايى است

فَانظُرْ إِلَى آثَارِ رَحْمَتِ اللَّهِ كَيْفَ يُحْيِي الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا إِنَّ ذَلِكَ لَمُحْيِي الْمَوْتَى وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ

پس به آثار رحمت‏ خدا بنگر كه چگونه زمين را پس از مرگش زنده مى‏گرداند در حقيقت هم اوست كه قطعا زنده‏كننده مردگان است و اوست كه بر هر چيزى تواناست

وَلَئِنْ أَرْسَلْنَا رِيحًا فَرَأَوْهُ مُصْفَرًّا لَّظَلُّوا مِن بَعْدِهِ يَكْفُرُونَ

و اگر بادى [آفت‏زا] بفرستيم و [كشت‏ خود را] زردشده ببينند قطعا پس از آن كفران مى‏كنند
.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

21Tir

New member
سلام آوا جان من دیگه نمیام سایت... ولی ختم ذاریات و احقاف و که واسم تعین کردین میخونم حتما...مطمئن... بای:riz304:

ketabsabz

Well-known member
مهم ترین موضوعاتی ک توی سهم من بهشون اشاره شده بود رو انتخاب کردم و اینجا براتون نوشتم :
1- تنها چیزی که بعد از آمدن هدایت مانع شد مردم ایمان بیاورند ،این بود که گفتند :آیا خداوند بشری را به عنوان رسول فرستاده است ؟ که در پاسخ به این سوال در قرآن آمده است :" حتی اگر روی زمین فرشتگانی (زندگی می کردند و ) و با آرامش گام می زدند ما از آسمان فرشته ای را به عنوان پیامبر بر آنها نازل می کردیم "

2- مبدا و معاد

3- آفرینش آسمان ها و زمین در 6 روز

4- سه لذت بهشتیان در بهشت : حالت نخست هنگامی است که جذبه ی ذات و صفات خدا وجودشان را روشن می کند ، حالت دوم لذتی است که در پی ارتباط داشتن مومنان با یکدیگر در آن محیط پر از صلح و صفا و تفاهم پیدا می شود ،حالت سوم لذتی است که از انواع نعمت های بهشتی به آنها دست می دهند و باز آنها را متوجه به خداوند می کند

5-خداوند در عذاب انسان ها عجله و شتاب نمی کند بلکه مدتی به آنها در دنیا مهلت می دهد تا امتحانشان کند زیرا دنیا سرای امتحان وآمایش است نه سرای جزا و پاداش

6-قیامت روز چشیدن و سنجش اعمال ،انسان ها در قیامت اعمال خود را میسنجند .همان طور که محصول کشاورزی با چیدن آزمایش می شود تا کال یا رسیده بودن آن مشخص گردد عمل انسان در قیامت به آزمایش گذاشته می شود و انسان آن را می چشد تا بفهمد شیرین است یا تلخ.

حسان

Well-known member
شهید شوشتری میگوید:

دیروز از هر چه بود گذشتیم، امروز از هر چه بودیم!
آنجا پشت خاکریز بودیم و این جا در پناه میز!
دیروز دنبال گم نامی بودیم و امروز مواظبیم ناممان گم نشود![]
جبهه بوی ایمان میداد و این جا ایمانمان بو میدهد!
الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم
بصیرمان کن تا از مسیر بر نگردیم
و آزادمان کن تا اسیر نگردیم.

images

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا