حقوق ماهانه دانشجویان Ph.D وزارت بهداشت چقدره ؟

Hamidvet

New member
سلام دوستان. این قضیه حقوق چی هستش؟ به همه دانشجویان وزارت بهداشت در مقطع دکترا همه رشته ها حقوق میدن؟ وزارت علوم هم میدن؟ ممنون میشم کسی برام توضیح بده. تشکر

سلام دوست عزیز،

فقط به دانشجویان وزارت بهداشت حقوق تعلق میگیره که اونم دانشگاه به دانشگاه فرق داره و بین افراد متاهل و مجرد هم متفاوت هست. (البته رنج حقوقا چندان فرقی نداره).

sahar8888

New member
یه سوال دیگه برام پیش اومد این حقوق بازپرداخت داره؟ بعداز فارغ التحصیلی باید پس داد؟ ممنون

alireza-ja

New member
یه سوال دیگه برام پیش اومد این حقوق بازپرداخت داره؟ بعداز فارغ التحصیلی باید پس داد؟ ممنون

البته من شنیدم که وقتی جذب و استخدام بشی از حقوقت کمش میکنن. نمیدونم تا چه حد واقعیت داره.

eliot -esf

New member
سلام دوست عزیز،

فقط به دانشجویان وزارت بهداشت حقوق تعلق میگیره که اونم دانشگاه به دانشگاه فرق داره و بین افراد متاهل و مجرد هم متفاوت هست. (البته رنج حقوقا چندان فرقی نداره).

برای همه گرایش ها وزارت بهداشت هست ؟! الان شما چقدر میگیرید ؟!!

بروسلی

New member
ببخشید واسه ارشد بهداشت هم حقوق هست یا نه؟

چقدر میدن؟

ممنون میشم بگید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Hamidvet

shida

New member
حالا این مثقال حقوق هم اگه بدن تو کجای زندگی به دردمون میخوره !!!!! اگه راس میگن ماهی 2 تومن بدن نه 600 ، 700 هزار تومن، ایقه درس میخونی تا پیر بشی آخرش مثل این گدا ها !!!! حالا همینشم خوبه که حقوق میدن، ما توقعمون زیاد بالا نیس !!!!

mahsast

New member
والا تو این مملکت هرچی بیشتر درس بخونی بی پول تری!!!!!!!!!!:smilies-azardl (181

خیر حقوقی نمیده؛ اینکه الزام به حضور نداری و میتونی ایام بیکاریتو کار کنی خیلی ارزش داره ...

مثلا با داشتن مدارکی نظیر آمارزیستی یا انگل شناسی و روانشناسی و ... که تو بیرون کار کم یافت میشه چه کارایی میتونین بکنین که درآمد بیشتری از 700هزار تومن داشته باشه؟؟

Hamidvet

New member
مثلا با داشتن مدارکی نظیر آمارزیستی یا انگل شناسی و روانشناسی و ... که تو بیرون کار کم یافت میشه چه کارایی میتونین بکنین که درآمد بیشتری از 700هزار تومن داشته باشه؟؟
منظورم از کار دقیقا مرتبط با رشته نبودهاااا ... من خودم مدرک دکترای دامپزشکی هم دارم.

منظورم از کار دقیقا مرتبط با رشته نبودهاااا ... من خودم مدرک دکترای دامپزشکی هم دارم.

البته منظورم شما یا خودم نبود! کلی گفتم!!
خب طبیعتا اگه بیرون یه شغل آبرومند با حقوق معمولی داشته باشی که درس خوندن واسه کار کلا اشتباه هست!! مگر اینکه بر مبنای علاقه باشه!

آخرین ویرایش:
راستی کسی اینجا هس که حقوق هییت علمی هارو هم بتونه به چرتکه بزنه ببینیم چقدر میگیرن!!؟؟

Hamidvet

New member
البته منظورم شما یا خودم نبود! کلی گفتم!!
خب طبیعتا اگه بیرون یه شغل آبرومند با حقوق معمولی داشته باشی که درس خوندن واسه کار کلا اشتباه هست!! مگر اینکه بر مبنای علاقه باشه!

منم منظورم خودم نبود؛ ضمنی گفتم ...

بالا