حقوق طرح

RBC!

New member
1200 حقوق میگیرین دیگه غر زدنتون چیه؟؟؟
همچین میگن باید بریم طرح انگار مثلا چی هست حالا

مشکل طرح اینه که:
1. توی شهرای بزرگ نمیشه به راحتی و سرعت طرح رو شروع کرد. خیلی ظرفیتها تکمیل هستند و برای خیلی از رشته ها این امکان به وجود نمیاد. برای همین باید برن مناطق محروم.
2. باید نوبت بایستی تا ظرفیت اعلام کنند. که اون هم چند وقت به چند وقته. تا مدرکت رو نداشته باشی به طور رسمی نمیتونی بگی من این رشته رو خوندم.
3. اگه بخوای ارشد شرکت کنی، قبل از تموم شدن طرح فقط یه بار حق داری. اگه بخوی نوبت بایستی برای طرح، زمانت رو از دست میدی.
4. اینکه برای طرح حقوق میدن، خب اونهایی که رشته های علوم پزشکی میخونند از همون اول می دونستند که قراره طرح رو بگذرونن و کار هم بدون مزد و مواجب میشه مگه؟ سایر دوستان هم میتونستند در دوران کارشناسی، رشته های علوم پزشکی رو انتخاب کنند تا از این مزیتش بهره مند بشند.
آقایون هم می تونند طرح رو همراه با سربازیشون بگذرونند. یا اینکه اول برن سربازی و بعد دو سال طرح با حقوق کاملش. (اکثرا طرح رو با سربازی میرن. ولی خب بهشون حقوق خیلی کمی میدن.)

medic69

New member
سلام بچه های اگه وقتی مشغول به طرحی ارشد قبول بشی میتونی ادامه طرحتو موکول کنی به بعد طرح؟

javadrazaviyan

New member
به نام خدا
سلام به همه دوستان
من قبل از اینکه بیام دانشگاه رفته بودم سربازی
الان فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم
طرح هم باید برم
چون برای کسانی مثل من طرح اجباریه نه اختیاری
مشکل بزرگ دیگه اینه که تو استان ما (مازندران) و برای رشته ما حدود دو سه سالی ظرفیت ها تکمیله...!!!

RBC!

New member
جواد.. برو سازمان مدیریت و توسعه منابع استان های همسایه. ببین شهرای نزدیک شما نیرو میخوان.

sepid71

New member
به نام خدا
سلام به همه دوستان
من قبل از اینکه بیام دانشگاه رفته بودم سربازی
الان فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم
طرح هم باید برم
چون برای کسانی مثل من طرح اجباریه نه اختیاری
مشکل بزرگ دیگه اینه که تو استان ما (مازندران) و برای رشته ما حدود دو سه سالی ظرفیت ها تکمیله...!!!

خب میتونی بری استان های دیگه طرح بگذرونی

parastar tbz

New member
بستگی به بیمارستانش داره ولی بیمارستان امام رضا پایه ثابت حقوقش برا پرستاری یک و دویست هستش هر ماه هم 500 تومن کارانه و حق شیر و غذا میدن یکیمی هم اضافه کار می ایستند راحت به دو تومن میرسه البته تو بیمارستان

بالا