حرکت جهان به سوی معنویت وآسیب های آن(1)

saharandishe

New member
آمارها گویای حرکت جهان به سوی معنویت است/نیمی از کودکانی که در هلند متولد می‌شوند مسلمان هستند و طی سال‌های آینده نیمی از مردم هلند، مسلمان خواهند بود./تا 10 سال آینده بزرگترین دین در انگلستان، اسلام خواهد بود. (راشا تودی) الان از هر 10 جوان انگلیسی یکی نفر مسلمان است/کشور آلمان در سال‌های آینده تبدیل به یک کشور اسلامی خواهد شد.

وقتی جهان به سوی معنویت رفت، ابلیس دیگر آدم‌ها را از راه عرق‌خوری و فساد گمراه نمی‌کند، بلکه از طریق تحریف معنویت خراب می‌کند./همان‌طور که آدم و حوّا در بهشت، فریب ابلیس را خوردند، در بهشت محبت اهل‌بیت(ع) هم ممکن است بعضی‌ها فریب بخورند. امروز موقع فریب خوردن دینداران، حزب‌اللهی‌ها، نمازخوان‌ها و گریه‌کنان امام حسین(ع) است./ کربلا محل درگیری ایمان و کفر نبود؛ محل درگیری معنویت ناب و معنویت غیرناب بود/حسین(ع) را دینداران به قتل رساندند نه افراد بی‌دین

خواهش می کنم قبل ازهرگونه پاسخ ابتداسخنرانی چالش برانگیزوجذاب این مبحث روگوش بدین:

بیان معنوی - ناشر آثار استاد پناهیان :: دانشگاه تهران | حرکت جهان به سوی معنویت و آسیب‌های آن-1: آمارها گویای حرکت جهان به سوی معنویت است

مجید دیجی

مدیر بخش
به نظر من بهترین راه جهت جلوگیری از انحراف از دین تکیه به ائمه اطهار است .

177439_yAx8urIh.JPG

چند سوال از خودم ..... به کسی بر نخوره لطفا :riz304:
بچه مسلمون سالی چن صفحه قرآن می خونی ؟
بچه شیعه چند بار تا حالا صحیفه سجادیه خوندی ؟
چن بار نحج البلاغه رو خوندی ؟
چن بار زندگی و رفتار و منش امامات رو خوندی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
=======
یه سوال دیگه تا حالا چند قسمت سریال خرم سلطان رو دیدی... چی صد و چند؟؟؟؟ نه:smiliess (11):

کمی فکر کنیم...........

بالا