حدس میزنی واسه ارشد کدام دانشگاه قبول میشی

Soroush Star

New member
hamedanpress%20(2).jpg

pezeshki-Light-Banner1_6560.gif

مشکل رفع شد یا همچنان ....

Soroush Star

New member
آره باید در تهران باشه یا در حوالی تهران مثل کرج .

رشته میکروب شناسی پزشکی ، انستیتوپاستور ایران پذیرش داره .
رشته دیگه ای رو نمیدونم .

obstetrician88

New member
خیلی دلم میخاست دانشگاه بوشهر که استان خودمونه.اهواز.شیراز.تبریز.مشهد.میتونستم قبول بشم
بوشهر که هنوز رشتمو وارد نکرده.از طرفی امسال اولین ساله بوده ارشد دادم همزمان با ترم 8...و میدونم قبول نمیشم...
امیدوارم همه شما به آرزوهاتون در دانشگاهی که دوست دارید برسیئد...یا اینکه بقول دوستمون فقط دانشگاهی بشیم دوباره

ولی ممنون از دوستی که عکس دانشگکاها رو گذاشت واقعا دیدنشون انگیزه آدمو معتقدم بیشتر میکنه

متشکرم

Soroush Star

New member
خیلی دلم میخاست دانشگاه بوشهر که استان خودمونه.اهواز.شیراز.تبریز.مشهد.میتونستم قبول بشم
بوشهر که هنوز رشتمو وارد نکرده.از طرفی امسال اولین ساله بوده ارشد دادم همزمان با ترم 8...و میدونم قبول نمیشم...
امیدوارم همه شما به آرزوهاتون در دانشگاهی که دوست دارید برسیئد...یا اینکه بقول دوستمون فقط دانشگاهی بشیم دوباره

ولی ممنون از دوستی که عکس دانشگکاها رو گذاشت واقعا دیدنشون انگیزه آدمو معتقدم بیشتر میکنه

متشکرم

انگیزه انگیزه انگیزه .
واقعاً خیلی تاثیر داره .
خدا هیچوقت نا امید هارو دوست نداره حتی تا لحظه آخر .
فقط خداست که تقدیر انسان رو رقم میزنه .

از همون لحظه که به دنیا اومدیم تقدیرمون پیش خدا نوشته شده بود . همه مون در درونمون نیروی ذاتی و بالقوه داریم که باید به بالفعل تبدیل بشه .

در درجه اول قبول شدن مهم هست ( چه رتبه 1 باشیم ، و چه رتبه آخر ) .

مرسی ، این ایده ( تاپیک ) ناگهانی به ذهنم رسید . منم دقیقاً هدفم ایجاد انگیزه بیشتر بود ...

bacillus.bs

New member
بعضي از اين دانشگاهها خيلي زشتناااااا
بهترين دانشگاههاي كشور بايد اين شكلي باشند اخههههههه
:smilies:

Soroush Star

New member
بعضي از اين دانشگاهها خيلي زشتناااااا
بهترين دانشگاههاي كشور بايد اين شكلي باشند اخههههههه
:smilies:

منظورتونو دقیق متوجه نشدم .
اگه منظورتون در مورد دانشگاه شیراز و دانشگاه همدان بوده ، من هیچ قصد و جسارتی نداشتم .

هدفم ایجاد انگیزه بیشتر و همچنین معرفی تمام دانشگاههای علوم پزشکی کشور بود .

شما به دل نگیر ، مرسی

bacillus.bs

New member
نه بابا شوخي كردم
نيست حالا خودم قبول ميشم توي همون دانشگاه زشتا
تازه ايرادم ميگيرم هههههه

Soroush Star

New member
نه بابا شوخي كردم
نيست حالا خودم قبول ميشم توي همون دانشگاه زشتا
تازه ايرادم ميگيرم هههههه

از کجا اینقدر مطمئن حرف میزنی ، در مورد ارشد وزارت بهداشت این برام جالب بود که 3 ماه دانشجو رو اذیت کردن ولی تا لحظه آخر هنوز معلوم نیست کدام دانشگاه قبول میشیم . برعکسش در وزارت علوم بعد از کنکور انتخاب شهر داریم و بعدش نتایج نهایی .
در وزارت علوم با توجه به رتبه ای که داریم حدسمون واسه قبولی یا عدم قبولی توی فلان شهر بررسی میشه

ولی توی وزارت بهداشت فقط با پاسخ کلیدی که بهمون دادن و داستان اون تخمین رتبه که نمیشه گفت کدوم دانشگاه قبول میشیم .

انشا الله هر چه صلاح هست پیش بیاد ، خودتونم اصلاً نباید اینجوری فرض کنی ، انشا الله یکی از همون دانشگاه بهترینا قبول میشی ، مگر اینکه اصلاٌ انتخابش نکرده باشی که احتمالش تقریباً صفر هست .

kaziland

New member
پس لابد شما هم به جبر تاریخ اعتقاد دارید...... کی گفته؟"از همون لحظه که به دنیا اومدیم تقدیرمون پیش خدا نوشته شده بود"................پس تلاش آدما چی میشه ؟من نمیدونم چرا حداقل نسل جوانی های ما طرز فکرشونو اصلاح نمی کنن؟ اینا مسائلی نیست که تقدیر و اینجور چیزارو توش دخیل بدونی.قطعا خدا کمک میکنه.اون لحظه ای که تصمیم میگیری خدا زودتر از تو به کمکت میاد ولی اینطوریم نیست که از ازل تا ابد ما رو به صورت وحی منزل و تغییرنایافتنی نوشته باشه.درس خوندی قبول میشی خدا هم کمکت میکنه .درس نخوندی هم قبول نمیشی به همین سادگی.

Soroush Star

New member
پس لابد شما هم به جبر تاریخ اعتقاد دارید...... کی گفته؟"از همون لحظه که به دنیا اومدیم تقدیرمون پیش خدا نوشته شده بود"................پس تلاش آدما چی میشه ؟من نمیدونم چرا حداقل نسل جوانی های ما طرز فکرشونو اصلاح نمی کنن؟ اینا مسائلی نیست که تقدیر و اینجور چیزارو توش دخیل بدونی.قطعا خدا کمک میکنه.اون لحظه ای که تصمیم میگیری خدا زودتر از تو به کمکت میاد ولی اینطوریم نیست که از ازل تا ابد ما رو به صورت وحی منزل و تغییرنایافتنی نوشته باشه.درس خوندی قبول میشی خدا هم کمکت میکنه .درس نخوندی هم قبول نمیشی به همین سادگی.

ببینید اون مطلبی که من در پیام های قبلی داده بودم ، طبق گفته خدا در قرآن بوده :
طبق بیانات ، میشه اینو استنباط کرد که از هر بنده ای به میزان مواردی که اعطا میشه در جهان پس از مرگ بازخواست میشه .
یعنی اینکه اگر انسانی به اوج شهرتش برسه با اینکه تلاش خودش بوده ولی بازم خواست خدا بوده که اینطور نوشته شده .

بیایین اینطور تصور کنیم که روز فردا (4شنبه) قبول شدیم ، سوای هر دانشگاهی ( منظورم ) فقط قبولی در دانشگاه x یا y هست ، باید قبول کنیم که از طرف خدا برای این موفقیت برگزیده شدیم ، خیلیا میتونستن قبول بشن و نشدن ( انشا الله همه قبول بشن ) . در صورت قبولی بار مسئولیتمون در این دنیا پیش خدا سنگینتر هست .
منظورم از اون حرف ( تقدیر هر آدمی به هنگام تولد نوشته شده ) همین بود .

جالبتر اینه که وقتی آدم بیشتر موفق میشه بیشترم از کرده اش خوشش میاد ( کلاً احساس دوست داشتنی هست )

بالا