جزوه برای رشته بیوتکنولوژی و درصدهای شما

Gilda

New member
بچه های بیوتک سلام
نظرتون راجع به جزوه های سنا برای این رشته چیه؟اگر تهیه کردین راضی هستید؟من وقت کافی برای کتاب خوندن ندارم چون کار میکنم و روزی بیشتر از 5 ساعت نمی تونم درس بخونم و به ی جزوه خلاصه و مفید احتیاج دارم واسه همین میخاستم بدونم این جزوه ها خوب هستن یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید.
و اگر میشه درصدهای هر درستون که توی کنکور پارسال به دست آوردین را اینجا بذارید و بگید چه مدت خونده بودین که این نتایج را گرفتید.
با تشکر

Gilda

New member
یعنی هیچ کسی نیست که منو راهنمایی کنه؟ثواب داره به خدا.
کممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممک

mahdieh

New member
سلام گیلدا جان
تصمیم عاقلانه ای گرفتی که با جزوه های خلاصه شروع کنی اما در مورد جزوات سنا اطلاعی ندارم و در صد ها رو هم از سایت اصلی علاوم پزشکی
علوم پزشكي دات كام! / جامعه مجازی علوم پزشکی کشور / کارشناسی ارشد، دکترا، دستیاری
میتونی پیدا کنی و تو تاپیک های انجمن هم بگردی در صدهای مرتضی که بیتکنو تبریز میخونه رو میتونی پیدا کنی
موفق باشی

Gilda

New member
ممنون مهدیه خانم
ولی چرا اینقدر اینجا بی حاله؟یعنی مثلا توی این سایت باید افراد باتجربه ای باشن!
من اول انجمن بیوتکنو را بررسی کردم ولی اطلاعات مفیدی در مورد سوالم پیدا نکردم.
در هر صورت مرسی که شما کمک کردین.
بازم منتظر نظر بقیه بچه ها هستم اگر زحمت به خودشون بدن و نظراشونو بگن.
من نه وقت کلاس رفتن دارم و نه بیشتر از 5 ساعت بعضی روزام 4 ساعت میتونم مفید درس بخونم.شرایطم یه کم سخته.اگر کسی میدونه تو این وقت کم این جزوه ها جواب نمیدن به من بگه،کلا امسال کنکورو بی خیال میشم و واسه سال بعد برنامه ریزی میکنم که دیگه اون وقت منابع را میخونم نه جزوه.

mahdieh

New member
ممنون مهدیه خانم
ولی چرا اینقدر اینجا بی حاله؟یعنی مثلا توی این سایت باید افراد باتجربه ای باشن!
من اول انجمن بیوتکنو را بررسی کردم ولی اطلاعات مفیدی در مورد سوالم پیدا نکردم.
در هر صورت مرسی که شما کمک کردین.
بازم منتظر نظر بقیه بچه ها هستم اگر زحمت به خودشون بدن و نظراشونو بگن.
من نه وقت کلاس رفتن دارم و نه بیشتر از 5 ساعت بعضی روزام 4 ساعت میتونم مفید درس بخونم.شرایطم یه کم سخته.اگر کسی میدونه تو این وقت کم این جزوه ها جواب نمیدن به من بگه،کلا امسال کنکورو بی خیال میشم و واسه سال بعد برنامه ریزی میکنم که دیگه اون وقت منابع را میخونم نه جزوه.

بچه ها اکثرا درگیر وزارت علوم هستن و زمان هم کمه... دارن به اون امتحانشون میرسون
در مورد جزوات رو هم والله باید بگم مسلما کسایی که استفاده کردن نظر بهتری دارن و شاید هم کسانی که استفاده کردن اینجا نیستن
خلاصه اینکه ما فرد با تجربه به تعداد زیاد نداریم یعنی اونایی که قبول شدن و کلن همگی داریم هم رو حول میدم که قبول شیم و سال بعد جز افراد با تجربه محسوب میشیم
و تا حالا تاپیکی هم راجع به جزوات سنا من اینجا ندیدم
در هر صورت مرتضی و مجتبی جز نفرات برتری هستن که واقعا مرام گذاشتن و کمک میکنن
البته الان فکر کنم مرتضی درگیر درساش باشه و کم بیاد
شما هم دیر نیست این رو جدی میگم بستگی به بیس درسیتون داره ولی دیگه نباید زمان رو ازدست بدی

آخرین ویرایش:

بیوتک91

New member
سلام عزیزم.با توجه به توضیحاتی که پیرامون شرایط خودتون دادید من جزوه های سنا رو تایید می کنم از نزدیک با این جزوات آشنا هستم.به نظر من مهم درست خوندن یک منبع هست و اگه شما بیس خوبی از (زیست سلولی - میکروب و شیمی )دارید این جزوات فوق العاده هستند چرا که مطالب کنکوری همین منابع رو نفرات برتر اومدن به صورت جزوه (سنا)ارائه دادند.در ضمن شما بهتر هست از الان روی زبان خیلی کار کنید.
پیروز باشید.

Briana

New member
سلام دوست عزیز
من خودم تازه یکی دو روز هست که جزوات سنا را تهیه کردم.باید بگم به غیر از درس شیمی که در حال حاضر ناقص هست(فقط جلد 1 مورتیمر را به صورت جزوه درآورده اند) بقیه درس ها نسبتا خوب نگارش شدند.از آدمین سوال کردم در این مورد و ایشون گفتند که جزوه جلد 2 مورتیمر تا آخر اسفند نگارشش تمام میشه.
حالا خدا می دونه کی قراره که چاپ بشه.
در ضمن درس زبان به صورت یک cd است که با متد لایتنر به شما لغات را آموزش می دهد و برای این درس جزوه ای نوشته نشده،پس بهتر است که برای زبان کتاب لزگی را هم تهیه کنید به توصیه بقیه بچه های اینجا.
وظیفم بود که بهتون اطلاع بدم.
امیدوارم که این اطلاعات براتون مفید باشه.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

mojtabak62

New member
سلام من رتبه هفده بیوتکنولوژی سال 86 و رتبه یک میکروب 87 شدم چون در سال 86 تنها 8 نفر میخواستند لذا بنده در آن سال قبول نشدم اما درصدهای بیوتکنولوژی من در آن سال حدودا:
زیست شناسی 50
میکروب 55
زبان 50
شیمی 60

niki.1988

New member
man chanta soale microb daram.....hargah zanjire poli N (ATGACA) bashad va be tavaliye (ATGTACA) tabdil shavad mutasion az che no ast?1:inversion 2: framshift 3: transition 4:transvertion

Ar@m

New member
frame shift
گزینه 2؛تغییرچارچوب خواندن؛وقتی 1یا2نوکلئوتیداضاف یاحذف شه یعنی مضربی از3نباشه این نوع جهش صورت میگیره؛نیکی جان

آخرین ویرایش:

somaira

New member
سلام دوستان ببخشيد براي پيدا كردن جزوات سنا بايد به كجا مراجعه كرد؟ سايتي، تلفني چيزي لطف كنيد به من بديد ممنون ميشم
و ميخواستم بدونم نظرتون درباره موسسه دكتر خليلي چيه؟ كسي راضي هست چون تعريفشو شنيدم
با تشكر اگه كسي يا كسايي كمكم كنن

aohm

New member
سلام دوستان ببخشيد براي پيدا كردن جزوات سنا بايد به كجا مراجعه كرد؟ سايتي، تلفني چيزي لطف كنيد به من بديد ممنون ميشم
و ميخواستم بدونم نظرتون درباره موسسه دكتر خليلي چيه؟ كسي راضي هست چون تعريفشو شنيدم
با تشكر اگه كسي يا كسايي كمكم كنن

براي پيدا كردن جزوات سنا به صفحه اصلي همين سايت ميتوني مراجعه كني
آيكون و تبليغش هست

بالا