جزئیات پذیرش دانشجوی پولی در پزشکی/ میزان ظرفیت و شهریه

sol

New member
الهی خدا ازشون راضی نباشه که اینجوری مارو دست می اندازن:eek:fftopic:
من چند روز پيش به خاطر اينكه اسمم رو از ليست قبولي ها به بهانه نقص مدارك حذف كردن رفتم سنجش ..واقعا ادماي مزخرفي هستن يه مشت بي سواد نفهم كه فكر مي كنن ما ها همه مسخره ايم اصلا وقت براشون ارزشي نداره..به خدا اگه بدونيد چه رفتارهاي دارن..البته ماها بدبختيم كه گير اينا افتاديم...متاسفانه.....

vb2

New member

من چند روز پيش به خاطر اينكه اسمم رو از ليست قبولي ها به بهانه نقص مدارك حذف كردن رفتم سنجش ..واقعا ادماي مزخرفي هستن يه مشت بي سواد نفهم كه فكر مي كنن ما ها همه مسخره ايم اصلا وقت براشون ارزشي نداره..به خدا اگه بدونيد چه رفتارهاي دارن..البته ماها بدبختيم كه گير اينا افتاديم...متاسفانه.....
واقعا یعنی قبول شده بودی ؟؟؟؟

sol

New member
واقعا یعنی قبول شده بودی ؟؟؟؟
بله الان هم در حال پيگيري هستم امروز از معاونت اموزش بهم زنگ زدن گفتن كه توي شوراي معاونين مطرح شده و تصميم گرفتيم افرادي كه مداركشون ناقصه رو حذف كنيم و جالب اينكه به يه تعداد افراد زنگ زدن و اطلاع دادن كه مداركتون ناقصه و كاملش كنيد....دعا كنيد برام .من كه كفشهاي آهني رو پوشيدم تا ديوان عدالت اداري هم ميرم كه حقم رو بگيرم

mohsen_rok

New member
بله الان هم در حال پيگيري هستم امروز از معاونت اموزش بهم زنگ زدن گفتن كه توي شوراي معاونين مطرح شده و تصميم گرفتيم افرادي كه مداركشون ناقصه رو حذف كنيم و جالب اينكه به يه تعداد افراد زنگ زدن و اطلاع دادن كه مداركتون ناقصه و كاملش كنيد....دعا كنيد برام .من كه كفشهاي آهني رو پوشيدم تا ديوان عدالت اداري هم ميرم كه حقم رو بگيرم

خیلی جالبه قبل اعلام نتایج به چند نفر از دوستام چندین بار پیام دادن که مدارکتون ناقصه و کامل کنید
الانم با هم تو دانشگاه تهرانیم و هیچ مشکلی ندارند چطور به شما قبلا نگفتند والان حذفتون کردن؟؟؟؟؟؟؟؟

parnia

New member
چه وحشتناک...خدا ازشون نگذره.براتون خییییییییییلی دعا میکنم..اصلا" اصلا" کوتاه نیاید..گیر چه سازمان بی در وپیکری افتادیم..:mad_majidonline:

vb2

New member
چه بدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
شما همونی که روز شمار گذاشته بودی؟؟؟

heme

New member
یه حرفی زدند توش موندند چظور جمعش کنند!با این اوضاع فردا بعیده بزنند

فقط باید براشون تعریف کرد نیمه اول یعنی چی!تو این اوضاع اقتصادی ریاضیت ضعیف باشه خیلیه!

BEHNAM91

New member

[/QUOTE

من مدارکم ناقص بود سازمان سنجش بهم اس ام اس زد که مدارک ارشد شما ناقصه.قبل اعلام نتایج بود منم رفتم کاملش کردم.عجیبه به شما خبر ندادن :5:

eco.bio

New member

[/QUOTE

من مدارکم ناقص بود سازمان سنجش بهم اس ام اس زد که مدارک ارشد شما ناقصه.قبل اعلام نتایج بود منم رفتم کاملش کردم.عجیبه به شما خبر ندادن :5:

دوست عزیز اگه به شما اس ام اس زده باشن احتمالا به sol هم اس ام اس زده اند. دوست عزیز sol اگه سیم کارت شما برای همراه اول باشه. احتمالا خودتون جلوی اس ام اس های تبلیغاتی رو گرفتین و برای همون اس ام اس برای شما نیومده. این مسیله رو به این خاطر گفتم که قبلا از طرف اموزشگاه بهم اس ام اس میزدن ولی به دست من نمیرسید اخر سر پیگیری کردم دیدم که اره چون خودم جلوی اس ام اس هارو گرفتم(منظورم زمانی بود که همراه اول یه اس فرستاد که اگز مایل نیستین عدد 2 رو به این شماره بفرستین تا براتون اس ام اس تبلیغاتی نیاد و منم همین کارو کرده بودم الان دیگه هرچی اس ام اس با شماه 30000..... هس دیگه دستم نمیرسه) گفتم شاید مشکل شماهم اینطوری بوده:(50):

sol

New member
parnia;9503 7 گفت:
چه وحشتناک...خدا ازشون نگذره.براتون خییییییییییلی دعا میکنم..اصلا" اصلا" کوتاه نیاید..گیر چه سازمان بی در وپیکری افتادیم..:mad_majidonline:
ممنونم از محبتتون :smiliess (6):

sol

New member

[/quote

آره متاسفانه به من اس ام اس ندادن.خيلي ناراحت كننده ست چون واقعا تلاش كردم يه ماه مرخصي گرفتم چند ماه هم شبا تا صبح خوندم ....برام دعا كنيد

sol

New member
دوست عزیز اگه به شما اس ام اس زده باشن احتمالا به sol هم اس ام اس زده اند. دوست عزیز sol اگه سیم کارت شما برای همراه اول باشه. احتمالا خودتون جلوی اس ام اس های تبلیغاتی رو گرفتین و برای همون اس ام اس برای شما نیومده. این مسیله رو به این خاطر گفتم که قبلا از طرف اموزشگاه بهم اس ام اس میزدن ولی به دست من نمیرسید اخر سر پیگیری کردم دیدم که اره چون خودم جلوی اس ام اس هارو گرفتم(منظورم زمانی بود که همراه اول یه اس فرستاد که اگز مایل نیستین عدد 2 رو به این شماره بفرستین تا براتون اس ام اس تبلیغاتی نیاد و منم همین کارو کرده بودم الان دیگه هرچی اس ام اس با شماه 30000..... هس دیگه دستم نمیرسه) گفتم شاید مشکل شماهم اینطوری بوده:(50):

نه دوست عزيز من شماره همراه اول ندادم .2 تا شماره ايرانسل داده بودم

nutgirl92

New member
بچه ها من شنیدم امسال دانشگاها بیشتر از ظرفیتی که اعلام کردن پذیرش کردن تو ارشد !!
شماها چیزی خبر دارییییییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parnia

New member
بچه ها من شنیدم امسال دانشگاها بیشتر از ظرفیتی که اعلام کردن پذیرش کردن تو ارشد !!
شماها چیزی خبر دارییییییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/QUOTE[/B]
آره.دانشگاه تهران تو رشته مامایی قرار بود 40 نفر بگیره ولی من شنیدم 48 نفر برداشته...حتما" دانشگاهای دیگم ظرفیتشونو بالا بردن:smiliess (12):

vb2

New member
نه عزیزم اون 8 نفر اضافه تو کلاس ما استعداد درخشان های بدن آزمونن که مازاد بر ظرفیت هستن

parnia

New member
جدی؟؟ من خبر نداشتم..آخه همون منبع خبر گفت 3 نفر استعداد درخشانن..ظاهرا" اطلاعاتش درست نبوده!
:eek:t0837h0nn8zfqu8ultاستعداد درخشانم نشدیم ی جا قبولمون کنن...:65d6a5d6s:

vb2

New member
والا به مام اینو گفتن بذار ایندفعه رفتم تهران میپرسم دقیقشو بهت میگم

az_sa_ja

New member
doatane mohtaram man raftam tahghigh kardam az chand nafar be man goftan estedadaye derakhshan mamolan male daneshgahe azade
va slan be vezarate behdasht rabti nadare
vali age be manaye shagerd avale karshenasishon bashe ghazye fargh mikone

بالا