جام جهانی برزیل

نوتر

New member
بنظر من همون برزیل قهرمانه

هههه شفیع دادا همون که پرتغال با تحریف نقل قول من قهرمان بشه و گرنه از گروه آلمان و غنا و امریکا بیاد بالا خیلی هنر کرده:25r30wi:

پرتغال رو نمیدونم ولی من پرتقال دوست دارم.خخخ

آخرین ویرایش:

شفيع

New member
هههه شفیع دادا همون که پرتغال با تحریف نقل قول من قهرمان بشه و گرنه از گروه آلمان و غنا و امریکا بیاد بالا خیلی هنر کرده:25r30wi:

پرتغال رو نمیدونم ولی من پرتقال دوست دارم.خخخ
پرتغال قهرمانه میبینی .رونالدووووووووووووو

sepideeee

New member
دوستان عزیزان برزیل تو زمین خودش قدرتش چند برابر میشه. همین چند وقت پیش اسپانیا رو 3-0 برد.
4تیمی که فقط شانس قهرمانی دارند.بقیه باید به سالهای بعد فکر کنند.
به ترتیب اولویت
برزیل
اسپانیا
آلمان
هلند

چشم من ضعیف شده یا اشتباه تایپی رخ داده که ایتالیا این وسطا نیست ؟؟؟ :smiliess (11):

maxin

Well-known member
بنظرم فینال بین برزیل وآلمانه
اگه آلمانیا روز خوبشون باشه قهرمان میشن........

شفيع

New member

تاریخچه تیم ملی فوتبال پرتغال

فدراسیون فوتبال پرتغال در سال 1914 فعالیت خود را آغاز کرد و اولین بازی رسمی تیم ملی پرتغال در تاریخ 18 دسامبر سال 1921 مقابل تیم ملی اسپانیا بود که با نتیجه 3-1 به سود اسپانیا به پایان رسید.

- جام جهانی 1966 انگلیس

تیم ملی پرتغال برای اولین بار پا به مسابقات جام جهانی در سال 1966 گذاشت و با تیم های مجارستان، برزیل و بلغارستان در گروه 3 هم گروه شد و توانست در اولین تجربه جام جهانی با شکست 3 تیم دیگر از گروه خود به عنوان اولین تیم به مرحله پلی آف صعود کند . ودر مرحله پلی آف با نتیجه 5-3 موفق شد تیم ملی کره شمالی که مانند پرتغال اولین تجربه خود را کسب می کرد را شکست دهد و چهار گل از 5 گل بازی را اسطوره فوتبال پرتغال اوزبیو وارد دروازه کره شمالی کرد. اما تیم ملی پرتغال در بازی نیمه نهایی حریف تیم ملی انگلیس که قهرمان این دوره از جام جهانی شد بشودو بازی را با نتیجه 2-1 به انگلیس واگذار کرد و به بازی رده بندی برای کسب عنوان سومی به مصاف تیم ملی شوری رفت و بازی را با دو گل اوزبیو و تورس با نتیجه 2-1 به سود خود به پایان رساند و مقام سوم جام جهانی را در اولین تجربه خود کسب کرد و به عنوان تیم شگفتی شناخته شد.

- افتخارات تیم ملی فوتبال پرتغال

جام جهانی :

1 بار مقام سومی در سال : 1966

1 بار مقام چهارمی در سال : 2006

جام ملت های اروپا :

1 بار نایب قهرمانی در سال : 2004

شفيع

New member

تاریخچه تیم ملی فوتبال پرتغال

فدراسیون فوتبال پرتغال در سال 1914 فعالیت خود را آغاز کرد و اولین بازی رسمی تیم ملی پرتغال در تاریخ 18 دسامبر سال 1921 مقابل تیم ملی اسپانیا بود که با نتیجه 3-1 به سود اسپانیا به پایان رسید.

- جام جهانی 1966 انگلیس

تیم ملی پرتغال برای اولین بار پا به مسابقات جام جهانی در سال 1966 گذاشت و با تیم های مجارستان، برزیل و بلغارستان در گروه 3 هم گروه شد و توانست در اولین تجربه جام جهانی با شکست 3 تیم دیگر از گروه خود به عنوان اولین تیم به مرحله پلی آف صعود کند . ودر مرحله پلی آف با نتیجه 5-3 موفق شد تیم ملی کره شمالی که مانند پرتغال اولین تجربه خود را کسب می کرد را شکست دهد و چهار گل از 5 گل بازی را اسطوره فوتبال پرتغال اوزبیو وارد دروازه کره شمالی کرد. اما تیم ملی پرتغال در بازی نیمه نهایی حریف تیم ملی انگلیس که قهرمان این دوره از جام جهانی شد بشودو بازی را با نتیجه 2-1 به انگلیس واگذار کرد و به بازی رده بندی برای کسب عنوان سومی به مصاف تیم ملی شوری رفت و بازی را با دو گل اوزبیو و تورس با نتیجه 2-1 به سود خود به پایان رساند و مقام سوم جام جهانی را در اولین تجربه خود کسب کرد و به عنوان تیم شگفتی شناخته شد.

- افتخارات تیم ملی فوتبال پرتغال

جام جهانی :

1 بار مقام سومی در سال : 1966

1 بار مقام چهارمی در سال : 2006

جام ملت های اروپا :

1 بار نایب قهرمانی در سال : 2004

Ana67

New member
اسپانیا یا با برزیل یا ایتالیا میره فینال
:4d564ad6::riz277:

شفيع

New member
اون ک از گروهش بالا نمیاد.اگه هم بیاد مرحله بعدی حذف میشه

آنا تو هم رفتی تو بلک لیستم.ای هیت یوووووووووووو

- - - Updated - - -

اون ک از گروهش بالا نمیاد.اگه هم بیاد مرحله بعدی حذف میشه

آنا تو هم رفتی تو بلک لیستم.ای هیت یوووووووووووو

نوتر

New member
دوستان پرتغالی و ایتالیایی دوستان عزیزان تیماتون جلو برزیل و هلند و آلمان و اسپانیا حرفی برای گفتن نداره. یعنی شاید ایتالیا تا یک هشتم بیاد ولی پرتغال حتی اونم نمیتونه:riz481://اگه رونالدو مصدوم بشه مطمئن باشین پرتغال از گروهش بالا نمیاد. مثل جام جهانی 2002 که به کره باخت:riz481:

شفيع

New member
دوستان پرتغالی و ایتالیایی دوستان عزیزان تیماتون جلو برزیل و هلند و آلمان و اسپانیا حرفی برای گفتن نداره. یعنی شاید ایتالیا تا یک هشتم بیاد ولی پرتغال حتی اونم نمیتونه:riz481://اگه رونالدو مصدوم بشه مطمئن باشین پرتغال از گروهش بالا نمیاد. مثل جام جهانی 2002 که به کره باخت:riz481:

رونالدو خار چشم تیم های برزیل وهلند و المانو فرانسه و انگلیسه.این یه تا می ارزد به همه تان.ههههه

farshad25

New member
ایران 1 - 0 نیجریه

ایران 0-4 ارژانتین

ایران 0 - 0بوسنی

فک کنم صعود کنیمممم

نوتر

New member
رونالدو خار چشم تیم های برزیل وهلند و المانو فرانسه و انگلیسه.این یه تا می ارزد به همه تان.ههههه

فعلا که مسی برتره

چهار توپ طلای مسی خار چشمیه تو چشم رونالدو:riz481::riz481:
343619_pokal.gif

خخخ

بالا