ثبت نام دانشگاه

فرم محضرستاره دار نیست چون واسه کسی که خوابگاه .وام.... نمیخوادلازم نیست
توی تذکر نوشته برای تمامی دانشجویان الزامیه. صفحه اصلی پروفایلتون توضیحاتو با دقت بخونید.تذکر داده که همه باید پر کنند.منم نه وام میخوام و نه خوابگاه ولی دارم کاراشو انجام میدم.

TUMS

Well-known member
tanx منظورم داحل پارانتزه بود!یعنی اینکه اگه بعد خرداد91 فارغ التحصیل شیم نیازی به اون فرم نیس؟؟؟؟
ok فردا زنگ می زنم جهت اطمینان .
خواهش. . . .
آره اگر منظورتون داخل پرانتز هست که همون تاریخی که توی پرانتز هست تاریخ فارغ التحصیلی ما محسوب میشه
اگر ترم پیش ترم آخرت بوده
دیگه نیازی هم به زنگ زدن نداری:bunnyearsmiley:

TUMS

Well-known member
واسه تعهد محضری باید کارمند باشه؟؟؟؟؟؟؟
اگر نیست پس اون قسمت به شماره حکم کارگزینی /پروانه کسب واسه چی هست؟:smiliess (11):
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

faridehmk

New member
بچه ها لطفا راهنمايي كنيد.
اين فرم تعهد محضري رو از كجا بايد گير بياريم؟؟ از خود محضر بايد بگيريم يا از تو سايت بايد دانلود كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لازم نیست حتما کارمند باشه.کار آزاد هم میشه.به جهت همون پروانه کسب که نوشته گفتم.

اين فرم تعهد محضري رو از كجا بايد گير بياريم؟؟ از خود محضر بايد بگيريم يا از تو سايت بايد دانلود كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وارد سیستم ثبت نام اینترنتی بشید و بخش ارسال مدارکو ببینید.اونجا فرمش هست.(برای دانشگاه تهران).اگه دانشگاه دیگه ای هستین باید برین فرمو از دانشگاه تحویل بگیرین.

faridehmk

New member
Imunoo فكر نكنم بايد كارمند باشه چون يكي از دوستان من كه پارسال قبول شد پدرش كه كارمند نيست ضامنش شد.

TUMS

Well-known member
باید برید لینک زیر اونجا دانلودش کن!!!!
دانشگاه علوم پزشکی تهران - ورود به سیستم
باید وارد بشی بعد در قسمت مدارک هست دانلودش کن

faridehmk

New member
وارد سیستم ثبت نام اینترنتی بشید و بخش ارسال مدارکو ببینید.اونجا فرمش هست.(برای دانشگاه تهران).اگه دانشگاه دیگه ای هستین باید برین فرمو از دانشگاه تحویل بگیرین.

منم دانشگاه تهرانم و مراحل ثبت نام رو نصفه انجام دادم يه مرحله اي هست نوشته تعهد محضري اونجا مگه نبايد مشخصات رو تايپ كنيم؟ نميشه دانلود كرد كه!

TUMS

Well-known member
Imunoo فكر نكنم بايد كارمند باشه چون يكي از دوستان من كه پارسال قبول شد پدرش كه كارمند نيست ضامنش شد.

توی فرم تعهد محضری گزینه های حکم کارگزینی و پروانه کسب هست
خصوصآ حکم گارگزینی را میگم:bunnyearsmiley:

منم دانشگاه تهرانم و مراحل ثبت نام رو نصفه انجام دادم يه مرحله اي هست نوشته تعهد محضري اونجا مگه نبايد مشخصات رو تايپ كنيم؟ نميشه دانلود كرد كه!

عزیزم وقتی به بخش ارسال مدارک برسی اونجا فرم هست. گفتم که توی بخش ارسال مدارکه.

TUMS

Well-known member
من تمام کارا را کردم مونده همین که تعهد محضری که فک کنم فردا انجام بدم:65d6a5d6s:
دردسری هست به خدا:riz277:
خوش به حال اونایی که قبول نشدن:thanks:

fateme1990

New member
من تمام کارا را کردم مونده همین که تعهد محضری که فک کنم فردا انجام بدم:65d6a5d6s:
دردسری هست به خدا:riz277:
خوش به حال اونایی که قبول نشدن:thanks:

نگووووووووووووووووووووو
من که حاضرن 10000تا کار سخت تر بکنم ولی دوباره نشینم بخونم برا کنکور

میخک

New member
[COLOR="#A52A2سمر جان یعنی آزاد بر اساس آیین نامه استعداد درخشان؟؟آخه نوشته سهمیه ثبت نامی منم آزاد بودم

ویدا تو آزادی...
اگه این جوری بود که استعداد درخشانی ها تا ابد انقدر کنکور می دادن و انقدر از سهمیه شون استفاده می کردن تا فقط استعداد درخشانی ها قبول شن!و دیگر هیچ
فقط سال اول می شه چه استفاده کنی چه استفاده نکنی
همون پارسال که دانشگاتون دیر اقدام کرد.استعداد درخشانی بودی. الان دیگه به سلامتی خودت آزاد قبول شدی.

بالا