تهران-بهداشت بهتره یا تهران-پزشکی

mohsen_rok

New member
سلام به همه بچه های ایمنی
همین طور که میدونید رشته ایمنی دانشگاه تهران رو هم دانشکده بهداشت
وهم دانشکده پزشکی میگیره به نظر شما کدوم گروه و چرا قویتره؟

faridehmk

New member
به نظر من وجود هيئت علمي قوي يه بحثه، و وجود امكانات و فضاي آموزشي كافي هم يه بحث ديگست....
من فكر ميكنم با نبود اوليش بشه كنار اومد ولي با نبود دومي اصلا نميشه كنار اومد...( به اين خاطر كه تو دوره ارشد قرار نيست چيز خاصي به اطلاعاتمون اضافه بشه، ما هرچي ياد گرفتيم تو همين كلاساي كنكور و تو همين رفرنس هاييه كه واسه ارشد خونديم و حالا فقط بايد از اين اطلاعات تئوري بصورت عملي استفاده كنيم و استاد كار خاصي انجام نميده و اين خود دانشجو هست كه بايد بره اينور اونور دنبال مطلب...)
ولي در كل به نظر من اين سئوال رو بايد از بچه هايي كه سال قبل رشته ايمني هركدوم از اين دانشگاه ها رو قبول شدن بپرسيم و يا نهايتا كمي صبر كنيم، خودمون يه ترم درس بخونيم و بعد قضاوت كنيم كه كدوم دانشگاه رو ميرفتيم بهتر بود..
الان ممكنه هر كسي به اين سئوال بخاطر تعصب خاص يا علاقه شخصي به يه دانشگاه و يا بخاطر اينكه اون دانشگاه انتخاب اولش بوده، پاسخ بده و اينها باعث بشه بحث و جدلي پيش بياد و مثل بحثي كه تو تاپيك ديگه اي شاهدش بوديم دلخوري ايجاد كنه.
ولي آخر آخرش هر 2تاش دانشگاه تهرانن پس هر2 مسلما دانشگاه هاي خوبي هستن و هركدوم هم نميتونن 100درصد بي عيب و نقص باشن و نقاط قوت و ضعفي دارن هركدوم تو بخش هاي مختلف....
به هممون هم نهايتا مدرك دانشگاه تهران رو ميدن پس مبارك همه كسايي باشه كه هركدوم رو انتخاب كردن و قبول شدن:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

mohsen_rok

New member
خوب تا حدی حق با شماست
واون رفتارها بسته به ظرفیت افراد داره
ولی خوب هدف من این بود که بدونم ملاک بچه ها از
انتخاب هر کدوم از این دانشکده ها چی بوده

waria

New member
بچه ها الان که یه مدت از شروع ترم گذشته....میشه بگید بهداشت بهتره یا پزشکی؟؟(برای ایمونو منظورمه)

TUMS

Well-known member

من فک میکنم هیچ کدومش خوب نیست
ولی پزشکی بهتره . .. . . . . .
از لحاظ نظم فک کنم بهداشت بهتره اما از لحاظ علمی فک کنم پزشکی قویتره .. . . .

parsa90

New member
وخوب حالا یه سوال تهران بهداشت بهتره یا بهشتی؟
مدوم رو الویت قرار میدید؟

TUMS

Well-known member
وخوب حالا یه سوال تهران بهداشت بهتره یا بهشتی؟
مدوم رو الویت قرار میدید؟
بهداشت چون زیر نظر تهران می باشد:rose:
البته اینا نظر من هست و فاقد هر گونه ارزش دیگری می باشد:rose:

بالا