تفاوت بین الملل با دانشگاههای عادی علوم پزشکی؟

salehi_3m3

New member
به موارد بستگی داره تا بگوییم درست عمل کردید یا نه ،
مثلا" این که بین الملل و دانشگاه آزاد در شهر خودتان بودند یا نه .

بهرحال شما شرایط خودتان را بهتر از هر کس دیگری می دانید و حتما" با مشورت چنین عمل کردید پس حتما" انتخابتان درست هست .
بهرحال اگر بین الملل بروید یا آزاد یا شبانه هر کدام با توجه به مواردی همچون مسافت ، میزان شهریه ، اعتبار مدرک
امتیاز ها و مزایا و معایبی نسبت به هم دارند که بایستی با سبک سنگین کردن یکی را که برای شخص داوطلب شرایط بهتری را دارد انتخاب نمود

آزاد شهر خودم کرح قبول شدم بین الملل هم ویروس ایران.

safoo

New member
آیای این 4 تومن رو برا ثبت نام میخوان یا شهریه یک ترمه که باید همشو یک چا بریزی؟
چون ما توی آزاد که بودیم یه شهریه ثابت میریختیم بقیشو تا آخر ترم وقت داشتیم که تصویه کنیم اینجا اینطوری نیست مگه؟

این پیش پرداخت ترم اول بود مابقیشو موقع انتخاب واحد گویا باید پرداخت میکردیم حدود 1.5 میلیون دیگه باید پرداخت میکردم من که نخواستم با اینکه 31 سالمه و متاهل ترجیح میدم این رو ثبت نام نکنم با این همه پولی که میگرفتن میخواستن از اتاق بندازنم بیرون

آخرین ویرایش:

Queen

New member
سلام دوستان لطفا کمکم کنید :shocked:
من الان در لیست ایمنی اصفهان هستم الان هم باید برم سربازی حالا به نظر شما برم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بری ارشد میتونی در حین درس کار هم بکنی یا نه؟چون من پولشو ندارم بدم اما خیلی دوس دارم برم ارشد
راهنمایی کنید لطفا

درود برهم رشته گرامی تبریک میگم.شما میتونی یه کاری بکنی که هم درس بخونی هم کاری کنی هم شاید مطمئن سربازی برید اطلاعات دقیق ندارم .ولی همکلاسی من که پسربود سربازیشو رفت بیمارستان سپاه اصفهان که اسمش صدوقی هست...وشدیدا نیازمند نیروی اقا ست برای شیفتهای شب وحقوق ومزایاش هم خوبه...اومدید اصفهان انشاله ومصاحبه قبول شدید پیگیری کنید فقط بیمارستان سپاه یکم توی ظاهر و پوشش سخت گیرند.نباید بزارید دانشگاه اصفهان بفهمه بیمارستان صدوقی زیر نظردانشگاه اصفهان هم نیست.من شنیدم بین الملل اصفهان کارمند باشید ایراد میگیره ولی زرنگ باشید نزارید متوجه بشند.موفق باشید.

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member

هستند بسیاری که هرسال کنکور می دهند و جزو سیاهی لشکر کنکور اند ،
چون درست و اصولی مطالعه نمی کنند ،
چون روش تست زنی و برنامه ریزی رو نمی دانند
چون منابع مناسب انتخاب نمی کنند
چون نظم و استمرار در مطالعه ندارند .
چون باور نکردند که می توانند قبول شوند و اسیر اضطراب و استرس می شوند .
چطور میشه داوطلبی سه سال با برنامه ریزی مطالعه کند و کنکور دهد و قبول نشود
10 سال دیگه هم قبول نمی شوند داوطلبانی که حاضر نیستند بهای قبولی را که وقت هست بپردازند یا نمی دانند چگونه عمل کنند تا نتیجه بگیرند .
.

دوست عزیز با همه احترامی که برای نظر شما قائلم اما فکر نمی کنید بهتر باشه اجازه بدیم هر کس مطابق میل و شرایطش برای رفتن یا ماندن تصمیم بگیره ...اینگونه همه را با یک چوب زدن روش مناسبی برای برخورد با طرز فکری متفاوت ازانچه شما صحیح می پندارید، نیست...

قبول دارم صحبت تان را .

reza 88

New member
این پیش پرداخت ترم اول بود مابقیشو موقع انتخاب واحد گویا باید پرداخت میکردیم حدود 1.5 میلیون دیگه باید پرداخت میکردم من که نخواستم با اینکه 31 سالمه و متاهل ترجیح میدم این رو ثبت نام نکنم با این همه پولی که میگرفتن میخواستن از اتاق بندازنم بیرون

tanks..................

biochemistry.f

New member
چه جالب مسخره دانشگاه های بین الملل شدیم امسال این همه رفتم اصل مدارکمو دادم با چک میبینم که اسمم جزو قبولیا شهید بهشتی نیست!!!!بعد از بابل بهم زنگ میزنن تو رو خدا بیا بیوشیمی بالینی قبول شدی ثبتنام کن

famous_sh

New member
بيوشيمى بين الملل مشهد و شيراز و اصفهان بترتيب بار علمى و قويتر بودن چه ترتيبى هستند?من نميدونم كدوم رو برم بيشتر بين اصفهان و مشهد موندم....كمك كنيد...زياد وقت ندارم...

sa@@ra

New member
بيوشيمى بين الملل مشهد و شيراز و اصفهان بترتيب بار علمى و قويتر بودن چه ترتيبى هستند?من نميدونم كدوم رو برم بيشتر بين اصفهان و مشهد موندم....كمك كنيد...زياد وقت ندارم...
اگه با مسافتس مشکل ندارید شیراز ثدیمیترین بینالملل هست و منطم ترین و خوش برخورد ترین و مطرح دوستایی که دارم راضی بودندر حالی که اصفهان حتی هنوز کادر هیت علمیش و مدیرتش تکمیل نشده باز مشهد هم بهتره
البته مشهد که گفته نه خوابگاه نه غذا به بچه های بین الملل نمیده دوست گفت
باز هم از افراد مطلع بپرسید

famous_sh

New member
اگه با مسافتس مشکل ندارید شیراز ثدیمیترین بینالملل هست و منطم ترین و خوش برخورد ترین و مطرح دوستایی که دارم راضی بودندر حالی که اصفهان حتی هنوز کادر هیت علمیش و مدیرتش تکمیل نشده باز مشهد هم بهتره
البته مشهد که گفته نه خوابگاه نه غذا به بچه های بین الملل نمیده دوست گفت
باز هم از افراد مطلع بپرسید

ممنون عزيزم.شيراز رو فعلا نياوردم.خودم شيراز رو دوست دارم...اره مشهد هيچ امكاناتى نميده...فعلا بين اصفهان و مشهد موندم....يعنى اصفهان ارزش نداره?

famous_sh

New member
اگر بدونم ارزش ندارن الكى ثبت نام نكنم.اطلاعاتتون خيلى ميتونه بهم كمك كنه...

sh.h

New member
ممنون عزيزم.شيراز رو فعلا نياوردم.خودم شيراز رو دوست دارم...اره مشهد هيچ امكاناتى نميده...فعلا بين اصفهان و مشهد موندم....يعنى اصفهان ارزش نداره?
شنیدم مشهد به بچه های روزانش خوابگاه نمیده چه برسه به بین الملل!!!

sa@@ra

New member

اصفهان ترم بهمنه میدونستی دیگه؟
بعد تازه مدارکتو میگیره بر اساس نمره و وضغ مالی پذیرش میشی چون گویا اسامی شو برد بالا
شیراز هم گفته دوباره اعلا میکنه
نمیدونم اصفهان سال اولشه و..... اما برو از اساتید بپرس اونا بهتر میدونن

sepehri dost

New member
پچه ها میدونید شیراز کی دوباره اعلام میکنه؟کسی میدونه امتیازه بین الملل رو میشه خرید؟فکرای پلیدی به سرم زده/دیگه نمی خوام پشت کنکور بمونم:whistle:

sa@@ra

New member
من که شیراز رو به این دو تا شهر ترجیح میدم
اما باز اصفهان به نظرم بهتره
من که میگم برید از افراد اگاه بپرسید اصلاعات بچه های اینجا در حد شنیده هاست پس زود تصمیم تگیرید.

famous_sh

New member
اصفهان ترم بهمنه میدونستی دیگه؟
بعد تازه مدارکتو میگیره بر اساس نمره و وضغ مالی پذیرش میشی چون گویا اسامی شو برد بالا
شیراز هم گفته دوباره اعلا میکنه
نمیدونم اصفهان سال اولشه و..... اما برو از اساتید بپرس اونا بهتر میدونن

آره عزیزم شرایطشو میدونم.آخه مشهد تماس گرفته حتما برم....اگر اصفهان خوب باشه برای من هزینه هاش کمتر میشه.آخه من استان کرمانیم....خودم میخوام برای سال آیندده بخونم.اما 30 سالم شده و خانوادم میگن امسال حتما باید بری...ناراحتم که 20 میلیون باید بدم بخاطر یک مدرک و پدر و مادرم از آرزوهاشون بگذرن...حداقل اگر آینده ای داشت....میگفتم براشون جبران میکنم....افسوس که این زندگی روی خوش به من نشون نداد...

famous_sh

New member
من که شیراز رو به این دو تا شهر ترجیح میدم
اما باز اصفهان به نظرم بهتره
من که میگم برید از افراد اگاه بپرسید اصلاعات بچه های اینجا در حد شنیده هاست پس زود تصمیم تگیرید.

آخه عزیزم مشهد این هفته اعلام میکنه و اگر نرم از دستش میدم..از اینطرف به اصفهان اطمینان ندارم...شیرازم که فعلا اسمم در نیومده تا بخوان خبر بدن این دو تا رو از دست دادم....آخه اصفهان شهریه نمیگیره خوبه.....اما مشهد این هفته باید برم شهریه هم بپردازم....این بین الملل 1 هفته هست اعصابمو بهم ریخته...کاش انتخاب نکرده بودم....وقتی فهمیدم قبول نشدم چقدر راحت تر بودم تا الان...الان نمیشه برای هیچی تصمیم گرفت....

من اساتید دانشگاه ها رو از گجا بیارم که بپرسم....

- - - Updated - - -

سارا جون بهر حال ازت ممنون که جوابمو دادی....

irani

New member
ماشاالله یعنی همه قبول شدین رفتین؟
همه مشکلتون حل شد؟
چرا دیگه هیشکی نمیاد بگه چی ب چیه؟
کجا قبولیدین و مصاحبه چطور بود؟

soren

New member
به صورت کلی بین الملل ها کلا مقبول هیچ وزارت خانه ای نیستند
در مورد دانشگاه های علوم پزشکی باید گفت که افراد فارغ التحصیل در رشته های دکترا اجازه عضویت هیات علمی را ندارند
مطب و یا زدن هم در اولویت آخرند و معمولا اجازه داده نمیشه
به صورت کلی مدرک دانشگاه های بین الملل هیچ اعتباری نداره

بالا