تشکیل اتاق مشاوره

mortaza

New member
سلام پیشنهاد می کنم دوستانی که قبول شدن و وقت دارن و علاقه مند هستن خودشون رو معرفی کنن و اعلام آمادگی کنن تا بچه ها هر کس رو دوست دارن انتخاب کنن و زیر نظر یه مشاور به مطالعه ادامه بدن و به صورت مستمر با اون مشاور مخصوص خودشون مشورت کنن و اگه مشکل علمی یا موارد دیگه دارن از اون کمک بگیرن.میشه یه چیزی تو مایه های پزشک خانواده!

mortaza

New member
بنده خودم در خدمت عزیزان هستم.
معرفی: مرتضی طاهری/دانشجوی کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی علوم پزشکی تبریز/ رتبه 27 کنکور 90/ مدرک پیشین: کارشناسی زیست شناسی عمومی دانشگاه شیراز/ متولد 68/ ایمیل: 1989pasteur@gmail.com
درصدهام: شیمی:26/سلولی:75/میکروب:33/زبان:81
البته من فقط 3 ماه برا خوندن وقت داشتم به همین خاطر شیمی و میکروبم پایینه

دوستانی که بخوان با من مشاوره کنن میتونم شماره م رو بدم

آخرین ویرایش:

kimiaaa

New member
سلام به نظر من این پیشنهاد هم عالی هست البته نباید به پزشک خانواده ربطش بدیم چون پزشک خانواده چنان طرح خوبی هم نیست و بهتر هست همون مشاوره تحصیلی یا اتاق مشاوره باشه.

من با این طرح کاملا موافقم البته من جز پشت کنکوری ها محسوب میشم.

eroooor

New member
بنده خودم در خدمت عزیزان هستم.
معرفی: مرتضی طاهری/دانشجوی کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی علوم پزشکی تبریز/ رتبه 27 کنکور 90/ مدرک پیشین: کارشناسی زیست شناسی عمومی دانشگاه شیراز/ متولد 68/ ایمیل: 1989pasteur@gmail.com

دوستانی که بخوان با من مشاوره کنن میتونم شماره م رو بدم

آقا مرتضی لطف می کنی،درصد هاتونم بگی، و کلا میدونین چند نفر توو کنکور ارشد بیو تک شرکت می کنن؟ سپااس

mortaza

New member
درصد هام رو تو معرفی گفتم فکر کنم حدود 1500 تا 2000 نفر شرکت می کنن

Arina

New member
چراکساییکه میکروب قبول شدن اعلام امادگی نمیکنن؟

S

sheri

Guest
منم در خدمت هستم چون به خودم قول داده بودم که اگه قبول بشم به افرادی مثل خودم کمک کنم

mortaza

New member
از دوستان رشته های دیگه خواهش میکنم هر کس در انجمن تخصصی خودش اتاق مشاوره تشکیل بده چون اینجا انجمن تخصصی بیوتکنولوژی پزشکی هست

saharandishe

New member
خداخیرتون بده آقای طاهری که بچه هاروراهنمایی می کنید،پس لطفابه تاپیک مطالعه گروهی هم سربزنیدودورادورراهنمای ماتوبرنامه ریزیمون باشید.بازم یه دنیاسپاس.

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
دوستان من تاپیکهایی روبرای رفع اشکالاتمون تودروس شیمی ـ سلولی مولکولی ـومیکروب به صورت مجزاتشکیل دادم ،لذاازهمه دوستانی که اعلام آمادگی برای مشاوره می کنن درخواست می کنم تاازطریق این تاپیکهابه راهنمایی هرچه بیشترازپیش مابپردازند.

Aysel

New member
اقا مرتضی میشه بیشتر در مورد زیست توضیح بدین اینکه کدومش مهمتره مولکولی یا سلولی؟یا کدوم فصلا بیشتر مهمه.من همه فصلا رو میخونم ولی مسلما یه فصلایی بیشتر اهمیت داره.یه سوال دیگه ! بیشتر بچه هایی که کنکور دادن میگن زیاد نباید بحر درسا بری ایا این واقعیت داره؟

خزر

New member
من در زمینه رشته خودم اماده کمک به بچه ها هستم

باکمال میل

mortaza

New member
در مورد سلولی و مولکولی نمیشه اظهار نظر کرد چون سوالات هر سال فرق داره ولی دوستان لطفا هر سوالی دارین تو تاپیک مخصوص خودش بپرسین

mamad12345

New member
man ye rahnamaee azaton mikhastam . man mikham emsall vase arshade biotechnology eghdam konam vali nemidonam ke tafavode biotechnology pezeshki ba biotechnology ke tavasote vezarate olom bargozar mishe chiye(az nazare kar va forsate shoghli vasam kheili moheme)
age ham zahamati nist vase man ye tozih bedid ke manabaee harkodom chiye va chejorii mitonam ghabol besham .
mamnon misham rahanameee konid

najma

New member
سلام پیشنهاد می کنم دوستانی که قبول شدن و وقت دارن و علاقه مند هستن خودشون رو معرفی کنن و اعلام آمادگی کنن تا بچه ها هر کس رو دوست دارن انتخاب کنن و زیر نظر یه مشاور به مطالعه ادامه بدن و به صورت مستمر با اون مشاور مخصوص خودشون مشورت کنن و اگه مشکل علمی یا موارد دیگه دارن از اون کمک بگیرن.میشه یه چیزی تو مایه های پزشک خانواده!

ما اینکا رو الان یه هفتس برای بچه های ژنتیک انسانی انجام دادیم . امیدورام برای سایر رشته ها هم دوستان آستین همت بالا بزنن و انجام بدن .
اینم تاپیکمونه .دوستان اگه دوست دارید بیاید سبک تاپیک رو ببینید .
http://olumpezeshki.ir/forum/thread3798-14.html

بالا