تست روانشناسی رنگها

ZOT

New member
بچه ها اینجا تو این سایت این تست هست! خیلی جالبه من انجام دادم خیلی خوب درموردم گفته بودم دقیق انگار همینطوری بودم شما هم امتحان کنید!

تست روانشناسی رنگها

sane

Active member
اوااااااااااااااااااا من کلی وقت گذاشتم تست رو انجام دادم
اخرش صفحه سفید نصیبم شد ایششششششششششش:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

HASSAN.S

New member
اخرصفحه سفید نیس سانی خصوصیات ادمومینوشت برامن که خوب بود

vahid28

New member
تمايل به ايجاد يك رابطه محبت آميز و توام با همدردي و به وجود آوردن يك وضعيت داراي هماهنگي (= Harmony يا «توافق» به معناي سازش و موافقت در احساسات ، عمل ، افكار و ... در روابط دوستي با ديگران است ) كمال مطلوب را دارد . نياز مبرمي به دلسوزي و محبت دارد . در برابر هر چيز زيبا حساس است .

اميدوار است كه موقعيت بهتر و اعتبار بيشتري كسب كند ، به طوريكه بتواند اكثر چيزهائي را كه فاقد آنها است براي خود تهيه نمايد .

مايل است كه عاطفه خود را نشان دهد و توانائي كسب ارضا از طريق فعاليت جنسي را دارد ولي مي‌كوشد تا از تضاد دوري كند .

تفسير فيزيولوژي : فشار روحي شخص ناشي از ناكامي‌هايش در يك وضعيت ناخواسته است .
تفسير روانشناسي : احساس مي‌كند كه در يك وضعيت خلاف ميل خود به دام افتاده و قادر به فرار از آن نيست چون ترديد دارد كه به هدف‌هاي خويش برسد لذا خشمگين و بدخلق است و نااميدي او تقريبا تا مرز عجز عصبي ادامه مي‌يابد . مي‌خواهد كه از اين وضعيت رها شود كمتر احساس محدوديت كند و در گرفتن تصميم‌هاي خود آزاد و مستقل باشد .
به طور خلاصه : آرزوي ناكام شده براي داشتن استقلال عمل . **

تحليل رفتن شور زندگي موجب تحمل نكردن محرك‌هاي بيشتر يا توقعات شخصي شده است . اين احساس عجز و ناتواني وي را در معرض اضطراب و اضطرار شديد قرار مي‌دهد . براي فرار از اين وضعيت مي‌كوشد تا دنياي موهوم ديگري بسازد كه در آن همه چيز مطابق ميل و خواسته او باشد . *

تمايل به ايجاد يك رابطه محبت آميز و توام با همدردي و به وجود آوردن يك وضعيت داراي هماهنگي (= Harmony يا «توافق» به معناي سازش و موافقت در احساسات ، عمل ، افكار و ... در روابط دوستي با ديگران است ) كمال مطلوب را دارد . نياز مبرمي به دلسوزي و محبت دارد . در برابر هر چيز زيبا حساس است .

مي‌كوشد تا موقعيت خود را بالا ببرد . از شرايط موجود راضي نيست و عقيده دارد كه براي حفظ عزت نفس خود به مقداري پيشرفت نيازمند است .

دوست دارد كه روابط جنسي او همراه با عشق و علاقه بوده و از آن لذت ببرد .

تفسير فيزيولوژي : فشار روحي شخص ناشي از ناكامي‌هايش در يك وضعيت ناخواسته است .
تفسير روانشناسي : احساس مي‌كند كه در يك وضعيت خلاف ميل خود به دام افتاده و قادر به فرار از آن نيست چون ترديد دارد كه به هدف‌هاي خويش برسد لذا خشمگين و بدخلق است و نااميدي او تقريبا تا مرز عجز عصبي ادامه مي‌يابد . مي‌خواهد كه از اين وضعيت رها شود كمتر احساس محدوديت كند و در گرفتن تصميم‌هاي خود آزاد و مستقل باشد .
به طور خلاصه : آرزوي ناكام شده براي داشتن استقلال عمل . **

تحليل رفتن شور زندگي موجب تحمل نكردن محرك‌هاي بيشتر يا توقعات شخصي شده است . اين احساس عجز و ناتواني وي را در معرض اضطراب و اضطرار شديد قرار مي‌دهد . براي فرار از اين وضعيت مي‌كوشد تا دنياي موهوم ديگري بسازد كه در آن همه چيز مطابق ميل و خواسته او باشد . *

بالا