ترین های سایت (ورژن جدید)

arshad246

New member
سلام نوتر
داداش ما از قلم ترین هات افتادیما!
هرچند کم سر میزنیم اما موضوعات رو خوب پی میگیریم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

نوتر

New member
سلام نوتر
داداش ما از قلم ترین هات افتادیما!
هرچند کم سر میزنیم اما موضوعات رو خوب پی میگیریم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

داداش خوبم بله خیلی از بچه ها از قلم افتادن. اما تجربه ی بسیار تلخی دارم . برا همین خیلی با احتیاط نوشتم. و گرنه همه ی بچه های با جنبه جاشون خالیه و اسمشون از قلم افتاده

نوتر

New member

این نوشتار که فارسی بود ...شاید لهجه کلهری داشتی!!!
خواهش کم برای به ریزه م ...په ئیروز بیت
:rose:

تک خال درسته دوست کرد زیاد دارم ولی دیگه در این حد بلد نیستم:14:. البته دوستای من مهابادین همشون. خیلی هم پسرای خوبین. یه هم ک ل ا سی کرد هم دارم که خانم خیلی خوبیه:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

!SeCreT!

New member
تک خال درسته دوست کرد زیاد دارم ولی دیگه در این حد بلد نیستم:14:. البته دوستای من مهابادین همشون. خیلی هم پسرای خوبین. یه هم ی کرد هم دارم که خانم خیلی خوبیه:tonguesmiley:

خدا حفظتون کنه و همیشه دوستیتون پابرجا باشه ...چون کردها روی دوستی و رفاقت فوق العاده حساسن!
اگه دوست داری یاد بگیری سری به اینجا بزن اخوی...http://olumpezeshki.ir/forum/thread7331.html

arshad246

New member
داداش خوبم بله خیلی از بچه ها از قلم افتادن. اما تجربه ی بسیار تلخی دارم . برا همین خیلی با احتیاط نوشتم. و گرنه همه ی بچه های با جنبه جاشون خالیه و اسمشون از قلم افتاده
ایشالا این تجربه دیگه به سراغت نیاد
اما مگه نشنیدی مارگزیده و ریسمان
ای ای ای

آخرین ویرایش:

amiir

New member
سلام....
منم از قلم افتادم.... :mad_majidonline:
میگم همیشه هستم و هیج وقت نیستم ،چرا؟؟
ینی روزی چن بار اینجا سرمیزنما ولی همیشه تو این تایپیکا جای خالیم حس میکنم... :sad:داستان میگن اسم منو نمیارن، شعر انجمنی میگن اسم امیر توش نیس، ترین میگن امیر بنده خدا جایی نداره... بابا حداقل بنویسین امیر روبروش ی گلی چیزی بذارین که جام خالی نباشه... :sadsmiley:

نوتر

New member
سلام....
ینی روزی چن بار اینجا سرمیزنما ولی همیشه تو این تایپیکا جای خالیم حس میکنم... :sad:داستان میگن اسم منو نمیارن، شعر انجمنی میگن اسم امیر توش نیس، ترین میگن امیر بنده خدا جایی نداره... بابا حداقل بنویسین امیر روبروش ی گلی چیزی بذارین که جام خالی نباشه... :sadsmiley:

حتما داداش. خودتو ناراحت نکن. دنیا دو روزه:bunnyearsmiley:

mexin

Well-known member
بله! اینجا چه خبره همه تعرف تیکه پاره میکنن درحد تیم ملی به جام جهانی صعود کرد رو تبریک میگم !

mexin

Well-known member
اگر دیدی جوانی بردرخت آلبالو تکیه کرده بدان عاشق شده است و آلبالو خورده و گریه هم کرده! شک نکن!(همینجوری)

mahsa.

New member
وقتی میگن به ادم دنیا فقط دوروزه ادم دلش میسوزه ای خدا ای خدا........
ممنون داداش..:smilies-azardl (113

دقیقا ادمی که شادی نداره بخدا ازادی نداره میکنه زندگیشو زندون
پرنده که بالش میسوزه دل من به حالش میسوزه.......

siavash

New member
سلام....
آقا امیر جان درکت میکنم
الان بشدت احساس کمبود توجه میکنم

mahnam

New member
سلام دوستان
حدود 2 ماه پیش بود که تاپیکی تحت عنوان ترین های سایت باز کرده بودم که متاسفانه به بدترین خاطره ی من از زمان حضورم تو این انجمن تبدیل شد. این قضیه باعث شد حدود 2 ماه تو بخش آزاد و سرگرمی حضور نداشته باشم( بنا به دلایلی).اما الان باز ترین های سایت رو گذاشتم( آخه من نمیتونم از این کارام دست بردارم دست خودم نیست).

و اما ترین های سایت

مهنام: با ک ل ا س ترین

نوتر؟؟؟؟ شما بگین!!!!!!

اتفاقا واسه من یکی از بهترین خاطره ها شد! چون همون تاپیک باعث شد به تعداد دوستای خاصم تو انجمن، یک نفر دیگه اضافه شه
هااا؟؟!!!
connie_1.gif

میگم اصن تو منو میشناسی نوتر نه؟؟!!!
:tonguesmiley:
دیگه با ک ل ا س ی و هزااااااار دردسر !
32259_viannen_39.gif

نوتر : فهمیده ترین و یه جورایی به نظر من با اعتماد به نفس ترین ( جنبه ی خوبش منظورمه ها ، همونی که باعث پیشرفت میشه )
75789_give_rose.gif

( البته به قول لیلا جون: ترین یه کم کارو مشکل می کنه اما خوو دیگه ، ترین های صفت خودتم که بخوام در نظر بگیرم اینا میاد به ذهنم )

آخرین ویرایش:
بالا