تجربیات یک دانشجوی تک رقمی(رتبه ی 8بیوتکنولوژی 93 ارشد بهداشت)

sakhreh

New member
سلام وتبریک
من سال اولم بود.175 شدم. اما خیلی میترسم که سال بعد قبول نشم باز.:33:
میشه بگین واسه سلولی و مولکولی و بیوشیمی جه ج..ز..و..ه ای خوندین؟[/font][/font]

سلام مرسی.من مشکلی ندارم که بگم.ولی مدیریت سایت به من تذکر دادن کهنباید اسم ج...ز...وه ا.ز.مووو.ن و ک...ل...اس خاصی بیارم.من معذرت میخوام ازتون واقعا :(

maryam.

New member
به نظرم باید اعتماد به نفس مون رو بالا ببریم.
من بعد از خوندن صحبت های سحر خیلی امیدوار شدم.خودتو درگیر این اون کتاب نکن با این رتبه ای که امسال آوردی مطمئنا با اضافه کردن چند تا کتاب مکمل سال دیگه نتیجه خیلی خوبی میگیری.زمان زیادی داریم فقط باید بتونیم مدیریتش کنیم.:riz277:

وااااقعا مریم جان موافقم.به منم کسی نگفت که چه کتاب یا جز...و.ه ای بخونم.ولی خودم رفتم سراغ م...و..سسات واساتید و به یک ج...زو...ه اعتماد کردم. دلیل اعتمادم این بود که وقتی یک فصل از جز...و...ه رو میخوندم میرفتم تستای کنکورای سال گذشته مربوط به اون فصلو میزدم.ومیفهمیدم که توسط خوندن اون ج..زو..ه تقریبا کل تستای کنکور اون فصلو میزدم... گرجه به نظرم 90% ها تو یه سری فصلا نقصایی دارن.واسه همین اگه احساس میکردم مثلا باخوندن فصل 10 ج.زوووه سلولی نمیشه تستای اون فصلو کامل جواب داد میرفتم اون مبحثو از رفرنس(لودیش) میخوندم.

بجه ها به نظر تایم زیادی دارین ولییییی خواهشا زودتر یه برنامه خوب بریزین وشروع کنید جون روزای اخر همیشه ارزو میکنید "کاش زودتر شروع میکردم" . اکثر افرادی که رتبه خوب اوردن حداقل 8 یا 9 ماه خوندن.تلاش کنید وشک نداشته باشین که نتیجه میگیرین

maryam.

New member
واقعا مرسی سحر جان که وقت گذاشتی و به همه سوالات پاسخ دادی.
من امسال سال اولم بود و رتبه ام 174 شد و برخلاف نظر بعضی از آشنایان که دوباره خوندن رو بیهوده می دونن تصمیم گرفتم ادامه بدم چون به این راه باور دارم.خدا رو شکر که خانواده ام هم پشتیبانم هستند.
و بعد از دیدن این تاپیک و خوندن صحبت هات واقعا انگیزه ام 2 برابر شد.
اراده ات رو تحسین می کنم و امیدوارم با تلاش ام سال دیگه برای من هم خبرای خوبی داشته باشه.
بازم ممنون.

خیلییییی خوشحالم عزیزم.حتما بخون.اطرافیان منم پارسال همش میگفتن خوندن بی فایده هست.نخون،برو فراگیر آزاد یا یه چیز دیگه.اینکه اطرافیان آدمو بی انگیزه کنن یخورده کارو سختتر میکنه...ولی با انگیزه پیش برو که ایشالله اطرافیانت متوجه شن که با تلاش میشه به همه چی رسید

بالا