****تبریک****به پذیرفته شدگان کنکور ارشد سال 93

هانیه

Well-known member
من رو گل ها م حساسم هااااااااااااااااا....گفته باشممممممممممممممممممممممممممم...تبریک مجدد(رفع اسپم)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

Soroush Star

New member
سلام و تبریک به همه پذیرفته شده های کنکور کارشناسی ارشد امسال (1393)

خودم هم پارسال این روزها رو دیدم و خیلی خوشحال بودم (بدلیل عملکرد مثبتم) و
انشاالله که دکترای سال آینده ، دوباره این جریان برام تکرار بشه و همینطور برای همه داوطلبهای دکترای امسال و سال آینده تکرار بشه (مخصوصاً دوستان انجمن علوم پزشکی) :4d564ad6:

جدای از خوشحالی شما دوستان عزیز ، من خوشحالی بیشتری دارم

رتبه پارسالم 68 شد (همزمان با اتمام دوره کارشناسی برای کنکور کارشناسی ارشد شرکت کردم و بدون وقفه قبول شدم) اون زمان از روی کتابهای مارکل ووگ و نوا براون و همینطور کتاب تست و پاسخ تشریحی I Q B نکته برداری کردم (کار زمانبر بود) همزمان با من 2نفر همک ل اسیم قبول شدن ، یکی رتبه 91 انگل شناسی (از نیشابور که ساری قبول شد) و یکی هم رتبه حدود 40 میکروب شناسی (از سمیرم اصفهان که شهید بهشتی قبول شد)
رتبه 91 (بخش انگل شناسی ، کرم و تک یاخته از ج ز و ه که نوشتم استفاده کرد) - و رتبه حدود 40 (بخش تک یاخته رو از ج ز و م استفاده کرد) - اگر یکسال فاصله میافتاد رتبه خیلی بهتری میاوردیم ولی مهم پذیرفته شدن بود.
:4d564ad6:

فکر میکردم این موضوع شاید تصادفی بوده باشه و خواستم باره دیگه این موضوع تکرار بشه

امسال رتبه های 23 (از گنبد کاووس) و 35 و 37 (از ارومیه که برادر هستن) و 42 (از مشهد) و 98 (از بروجرد): (از انگل شناسی پزشکی ، بخش انگل شناسی رو از ج ز و م استفاده کردن) - رتبه های 52 (از کرمانشاه) و 60 (از کرج): (از میکروب شناسی ، بخش تک یاخته رو از ج ز و م استفاده کردن)
که به طریقی بهشون رسیده

این عزیزان هیچگونه ک ل ا س و آز مو نی نرفتن و همه بلافاصله بعده اتمام کارشناسی، دارن وارد کارشناسی ارشد میشن

تبریک تبریک تبریک به این عزیزان و سایر پذیرفته شدگان و سایر عزیزانی که مجاز شدن
:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
سروش ب ما ک کم تبریک گفتی، قبول نیست:smiliess (11):

خخخخخ شوخی کردم، موفقیت دوستات گوارای وجودت

mw.ashel

New member
عرض تبریک

news_7684942.gif

با سلام خدمت تمام دوستان و همکاران و کاربران عزیز

بابت تاخیر در عرض تبریک معذرت میخوام چون به خاطر مشغله های کاری بیشتر توان دسترسی به انجمن رو ندارم.:riz513:

به همه شما تبریک و خسته نباشید میگم و امیدوارم همواره موفق و شاد و سلامت باشید و همراهی و کمک به همه همکاران و دوستان کنکوریتون یادتون نره .:rose:

shaylon

New member
ta diruz fk mikardam ghabulam 15 avordam kheire saram vali untorke malume az har rotbe chanta darim rotbamam raft ru hava che tabriki1111111111111

shayna

New member
دوستای عزیز تبریک میگم....

ان شاا...همیشه موفق وپیروز باشین...
:rose:

بچه های عزیز
امسال نه فقط به شما داوطلبا بلکه به همه ی ما توهین شده
اگه امسال جلوشون نایستیم چه تضمینی هست اصلا سال دیگه دانشجو بگیرن؟
چه تضمینی هست دکترا بگیرن؟ وقتی یهو 40-50% کم می کنین می تونید به من تضمین بدین
سال بعد اصلا کنکوری واسه دکترا و ارشد برگزار میشه یه نه؟
این درد فقط امسالیا نیست. اگه خطر رو حس نکنیم و عکس العمل نشون ندیم همه ضرر می کنن
شک نکنید. شک نکنید. 1 پاتولوژیست = 3 PhD علوم وابسته به آزمایشگاه. سال بعد اگه اجازه ی
تاسیس آزمایشگاه رو هم ازمون گرفتن دیگه کسی حق نداره اعتراض کنه.

maryam fa

New member
:sadsmiley::13:man rotbe 13 shodam vali ba in osaf ke az har rotbei chand nafar hast khili ehsase naomidi mikonam az ghaboli to ye uni khob

رها93

New member
اصلا اینبار واقعا معلوم نیس چی شده! کارنامه ها اشتباه ظرفیتها کم ! خودمون رو برسونیم به یه دانشگاه خیلیه!! فکر کنم باید بریم در و دیوار دانشگاه رو ببوسیم!

abtin13

New member
اونایی که قبول شدن هم باید بیان اعتراض.شمایی که تو رشته میکروب(چون رشته خودمه اطلاع دارم، بقیه هم کم و بیش و ضعیتشون شبیه این رشته اس) 50 میاوردی تیپ یک قبول بودی ولی الان باید به تیپ2 امیدوار باشی در حق تو هم ظلم شده.یکم به خودتون بیایین.
شکر مازندران و شکر هندوستان هردو شیرین است ولی این کجا و آن کجا

بچه ها لطفا به فکر قبول شدن و نشدن یا مجاز شدن و نشدن نباشید.اینا میدونستن کی ظرفیتارو اعلام کنن که تعداد اعتراض کننده ها کمتر بشه.یه گروه که قبول میشن و یه گروه هم که مجاز نشدن.لطفا همگی تلاش کنید و روز شنبه بیاین

lodestar1110

New member
دوستان خبر دارین که امسال چه بر سر ظرفیتهای ارشد اومد؟
- و آیا میدونین که قراره شرکت کنندگان امسال در اعتراض به کاهش ظرفیتها شنبه جلوی در وزارت بهداشت تجمع کنن؟
- آیا میدونین اگر ظرفیتهای امسال زیاد بشه تعداد رقیبان شما برای سال بعد کمتر میشه و در نتیجه احتمال قبولی شما در سال بعد بیشتر میشه؟
- و همین طور اگر وزارت بهداشت قبول کنه با شیب ملایم ظرفیتها رو کم کنه برای سال دیگه هم کاهش ظرفیتها کمتره؟
- و اگر ببینن ما امسال اعتراض کردیم و نتیجه داد سال دیگه با احتیاط و فکر بیشتری این کار رو انجام میدن؟
پس لطفا دوستانی که داوطلب شرکت در کنکور ارشد 94 هستند(مثل خود من)
حتما در تجمع شنبه 11 مرداد شرکت کنن
پس همین الان آمادگی خودتون رو در گروه «اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد» اعلام بفرمایید.
با تشکر

abtin13

New member
دوستان لطفا دیگه ناز نکنین.همون وزارتخونه تصویب شد.جیغ و دست و هورا

Zeinab.A

New member
سلام دوستان
تبریک تبریک تبریک
لطفا شیوه ها و راهکارهای موفقیتتون هم بفرمایید

بالا