تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

agnes67

New member
پذیرفته شده اید ! wow چه حس خوبی ! کاش این روز رو ببینم

آخرین ویرایش:

princess

New member
سلام
روزای پراسترسی رو می گذرونم. سال قبل که شرکت کردم پذیرفته نشدم همش جمله پذیرفته نشدید جلوی چشمام. خیلی می ترسم.:5::14:

biosta

Well-known member
سلام
روزای پراسترسی رو می گذرونم. سال قبل که شرکت کردم پذیرفته نشدم همش جمله پذیرفته نشدید جلوی چشمام. خیلی می ترسم.:5::14:

هنگامی که اتفاق ناگواری برایتان می افتد و هر بار که آن حادثه را در ذهن خود مرور می کنید برای مغز بدین گونه عمل میشود که گویا آن حادثه دوباره اتفاق افتاده و تثبیت حادثه در مغز بیشتر می گردد

مغز انسان نیاز دارد که مرتب با موضوعی مشغول باشد و شاید فکر به نتیجه کنکور راهی باشد که ناخودآگاه انسان برای ایجاد امنیت برمی گزیند
چون که انسان از هر آنچه می ترسد به او فکر می کند
بنابرین به قول دکتر هلاکویی زندگی را آنقدر با کار خوب و فکر خوب پر کنید که جایی برای کار بد وفکر بد باقی نماند

nanishko

New member
منم اونقد به خودم تلقین کردم قبول میشم که از الان فکر میکنم مهر میرم سر کلاس!

قبول نشم خیلی ناراحت میشم

خدا خودش کمکمون میکنه انشالله...

vb2

New member
بچه ها من یکی نمیتونم استرس لحظه ی دیدنو تحمل کنم مطمئنن فشارم میفته یخ میکنم دعوت ااهی رو لبیک میگم و فاتحه

fateme67

New member
منم خیلی استرس دارم.یعنی بیشتر 1حس سردرگمی!!قبل کنکور خیلی حس خوبی داشتم خیلی خوب خونده بودم مطمئن بودم که انتخاب اولمو قبول نشم دومی رو دیگه قبولم ولی الان مطمئن نیستم و همین مطمئن نبودن اذیتم میکنه..فقط امیدوارم نتیجه م طوری نباشه که پیش خودمو و پدر مادرم شرمنده شم؛برا همه تون دعا میکنم که ایشالا 6شهریور خبرای خوب خوب بشنوین.
خدایا ما را از آنچه میترسیم ایمن گردان.آمین

gipsyking

New member
راستش من دارم دروس ارشدمو از الان می خونم! قبول نشم نمیدونم چیکار کنم

jupiter_sps

New member
بچه ها من یکی نمیتونم استرس لحظه ی دیدنو تحمل کنم مطمئنن فشارم میفته یخ میکنم دعوت ااهی رو لبیک میگم و فاتحه

vb2
مگه شما الان تک رقمی نیستی تو تخمین رتبه؟؟؟؟؟؟جالا به قبول نشدن فکر می کنی دخمل خوب؟ منم بگو که با رتبه 12 اصلا فکر نکردم به اینکه قبول نشم!!!!(اعتماد به نفس را از ما بیاموزید):black_eyed:

vb2

New member
vb2
مگه شما الان تک رقمی نیستی تو تخمین رتبه؟؟؟؟؟؟جالا به قبول نشدن فکر می کنی دخمل خوب؟ منم بگو که با رتبه 12 اصلا فکر نکردم به اینکه قبول نشم!!!!(اعتماد به نفس را از ما بیاموزید):black_eyed:

عزیزم استرسه دیگه آدمو ول نمیکنه رتبت که خیلی خوبه که 12 به لین خوبی

ایشالله بهترینا نصیب همه شه

melodic_m68

New member
دوست عزيز پرستار سلام
چرا شما كه مطمئن به قبولي بودي دفترچه پست كردين؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه منم تا حدودي مطمئنم واسه همين پست نكردم تا دنبال كاراش نباشم. حالا اگه علت خاصي داشته توضيح بدين تا منم در جريان باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

melodic_m68

New member
اره دوستان عزیز خیلی سخته این یک ماه تموم بشه
من انشا ا.. قبولم ولی معلوم نیست کجا
تازه1/6 هم باید برم سربازی
برای همه ارزو صبر و موفقیت میکنم.
چرا پست كردين؟؟؟ وقتي قبولين؟؟؟ منم مثل شما تقريبا قبولم ولي پست نكردم؟شما چرا پست كردين؟

arezoo_68

New member
من دیگه به 6 شهریور فکر نمی کنم فقط تو این مدت خوش میگذرونم یه جا از قول حضرت عیسی خوندم که فرمودن
غصه هر روز برای همان روز کافیست پس غصه فردا را امروز مخور
برای همتون ارزوی موفقیت دارم:rose:

پرستاری86

New member
سلام اره پست کردم از ترس این که قبول بشم و وزارت بهداشت بگه چرا نرفتی سربازی؟ من به شماره تلفن سنجش پزشکی زنگ زدم گفت طبق دفترچه عمل کن
که زمان ثبت نام نوشته بود فرصت 6 ماهه که 6 ماه من داره تموم میشه و من پست کردم.
به نظر من پست کنید اگر 6 ماه شما داره تمام میشه
با این که نظام وظیفه فرصت 1 ساله کرده وزارت بهداشت میگه طبق دفترچه عمل کن.

پرستاری86

New member
سلام اره پست کردم از ترس این که قبول بشم و وزارت بهداشت بگه چرا نرفتی سربازی؟ من به شماره تلفن سنجش پزشکی زنگ زدم گفت طبق دفترچه عمل کن
که زمان ثبت نام نوشته بود فرصت 6 ماهه که 6 ماه من داره تموم میشه و من پست کردم.
به نظر من پست کنید اگر 6 ماه شما داره تمام میشه
با این که نظام وظیفه فرصت 1 ساله کرده وزارت بهداشت میگه طبق دفترچه عمل کن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا