تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

orkide1

New member
سلام دوستان...نمیدونید شروع ها از کی هست؟

آخرین ویرایش:

khorsand

New member
بچه ها کیا امروز رفتن ثبتنام؟همتون روی اول فامیلی رفتین؟بعد ی هست ک شماره دانشجویی یا خوابگاه گرفته باشه؟؟

ramtin20

New member
سلام، میگم حتما باید رو الفبا بریم ثبت نام و گزینش؟؟
اونایی که فامیلشون روز آخر هستش برا گزینش که برا ثبت نام نمیرسن

khorsand

New member

آره دیگه جدول زدن ک بهم ریختگی نشه
وقت هست واسه ثبتنام چون رسید گزینش رو برا ثبتنام حضوری میخوادش

robogirl

New member

سلام دوستان من امروز رفتم کارامو انجام دادم روال کارو بهتون توضیح میدم..اول از همه مدارک لازمو میبرین گزینش تو همون ساختمون اصلی نبش خیابون قدس..از فرم گزینشی که پر کردین یه فتو هم لازمه..بعد فتو تمام صفخات شناسنامه و کارت ملی به اضافه عکس... اونجا یه تاییدیه نیدن که میبرین تحصیلات تکمیلی دانشکده ..مدارکی واسه آموزش دانشکده لازمه اون تاییدیه گزینش+ تاییدیه ثبت نام+ سه قطعه عکس+ فتوکپی دانشنامه+ اظهارنامه+ فتو کامل شناسنامه و کارت ملی+ فرم ثبت نامی که همون اول پر کردیم و اسکن بچه های طرحی و اینا هم باید مدارک مربوطشونو بدن من طرح نداشتم دیگه دقت نکردم دقیقا چیه

آخرین ویرایش:

robogirl

New member
بعد یه برگه انتخاب واحد میدن که باید پر کنین واحدا هم مشخصه رو برد زدن بعد اون برگه انتخاب واحدو باید گروه آموزشیتون تایید و امضا کنه..اون برگه رو میبرین همون تحصیلات تکمیلی و دیگه تموم...بابد منتظر بشیم شماره دانشجویی بیاد...من زنگ زدم امور خوابگاهها گفتن تا شماره دانشجوییتون نیاد نمیتونین خوابگاه بگیرین

nafasmrn

New member
بعد یه برگه انتخاب واحد میدن که باید پر کنین واحدا هم مشخصه رو برد زدن بعد اون برگه انتخاب واحدو باید گروه آموزشیتون تایید و امضا کنه..اون برگه رو میبرین همون تحصیلات تکمیلی و دیگه تموم...بابد منتظر بشیم شماره دانشجویی بیاد...من زنگ زدم امور خوابگاهها گفتن تا شماره دانشجوییتون نیاد نمیتونین خوابگاه بگیرین

ممنون لطف کردی چقدر طول کشید کارات؟

robogirl

New member
ممنون لطف کردی چقدر طول کشید کارات؟

من صبح زود رفتم زیادم شلوغ نبود در کل شاید دو ساعت ولی فرماتونو از قبل پر کنین و مدارکو آماده کنین کمتر زمان میبره من نیم ساعت واسه کپی کردن وقتم گرفته شد

orkide1

New member

سلام همکلاسی :)اظهارنامه چیه؟چند واحد برای ترم اول درنظر گرفتند؟ ساعت و روز ها مشخصه؟

love virology

New member
دانشگاه تهران خوابگاه هاشو داد تمام شد رفت / علوم پزشکی هنوز در گیر دادن شماره دانشجویی هاش هست ای کاش یکم برنامه بهتر داشت تا قبل 1 مهر اکثرا در خوابگاه مستقر میشدند

zhr.sdr

New member
سلام همکلاسی :)اظهارنامه چیه؟چند واحد برای ترم اول درنظر گرفتند؟ ساعت و روز ها مشخصه؟

سلام میرین به این ادرس اطلاعيه ها-معاونت آموزشی - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران-اطلاعيه پذيرفته‌شدگان آزمون دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته سال ?
اخر صفحه یه سری فرم هست اظهارنامه پوشش حرفه ای هم گذاشتن.

Sahar_az

New member

برگه انتخاب واحد؟:21:
به من هيچي ندادن
اونجا هم پرسيدم گفتن از طريق سايت پيگيري كنيد بقيه چيزا رو:21:

zhr.sdr

New member
بچه ها گفته بود براي دريافت كارت دانشجوئي پس از صدور شماره دانشجوئي به نشاني vsca.tums.ac.ir مراجعه نماييد.
به این آدرس بریم چیکار کنیم؟

Eminem

New member
بچه ها اینجا که گفته رزرو اتاق دقیقا باید از کجا رزرو کنیم؟؟ اینجا که فقط ویرایش اطلاعات و مشخصات خابگاههاس!

بالا