تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

nafasmrn

New member
نه اصلا اشتباه نکردی
من هدفم راستش تدریس و هیئت علمی بود یعنی در واقع ارزوی بچگیمه .بهداشت حرفه ای رو هم با رتبه 3200 کنکور و با شناخت انتخاب کردم و الان هم بی نهایت راضیم فک میکنم شما رو ی بار تو ی گروه تلگرام باهاتون صحبت کردم.درسته؟؟؟؟ درصداتون رو گذاشتید من بهتون گفتم قطعا قبولید

نه اصلا اشتباه نکردی
من هدفم راستش تدریس و هیئت علمی بود یعنی در واقع ارزوی بچگیمه .بهداشت حرفه ای رو هم با رتبه 3200 کنکور و با شناخت انتخاب کردم و الان هم بی نهایت راضیم فک میکنم شما رو ی بار تو ی گروه تلگرام باهاتون صحبت کردم.درسته؟؟؟؟ درصداتون رو گذاشتید من بهتون گفتم قطعا قبولید

سلام.بله ما با هم صحبت کردیم.گفته بودی یکی از فامیلاتونم فیزیولوژی خونده.خیلی خوبه به بهداشت حرفه ای علاقه داری چون رشته متنوع و وسیعیه.حسابیم میتونی ازش درامد کسب کنی.من کلا علوم پایه دوست داشتم.ولی اینجوری که معلومه درامدی نداره.

gognussss

New member
نه اصلا اشتباه نکردی
درود بر شما استاد گرامی

nafasmrn

New member
سلام.بله ما با هم صحبت کردیم.گفته بودی یکی از فامیلاتونم فیزیولوژی خونده.خیلی خوبه به بهداشت حرفه ای علاقه داری چون رشته متنوع و وسیعیه.حسابیم میتونی ازش درامد کسب کنی.من کلا علوم پایه دوست داشتم.ولی اینجوری که معلومه درامدی نداره.

جدا برات خوشحال شدم ک قبول شدی تو کار خیلی بزرگی کردی رشته ما کلا 1.5 واحد فیزیو خوندیم چرا پشیمون باشی؟؟تو هرجایی وقتی بهترین باشی هم جایگاه اجتماعی داری هم درامد

بچه ها کسی از دانشگاه تهران هست،که بگه چکار کرده تا الان برای ثبت نام؟من فقط ثبت نام نتی کردم،،شماره دانشحویی ندادن که خوابگا ثبت نام کنیم!!

12500

Member
دوستان کسی خبر نداره شماره دانشجویی کی میدن؟؟هنوز کسی شماره دانشجویی نگرفته؟:33:

شماره دانشجویی رو به نظرم بعد از ثبت نام حضوری میدن.هسته گزینش که هنوز نرفتیم.چطوری شماره دانشجویی بدن؟

از فردا که ثبت نام خوابگا شرو میشه،باید قبل از ثبت نام حضوری،شماره دانشجویی بدن!که بچه ها بتونن ثبت نام کنن واسه خوابگا!!!

از فردا که ثبت نام خوابگا شرو میشه،باید قبل از ثبت نام حضوری،شماره دانشجویی بدن!که بچه ها بتونن ثبت نام کنن واسه خوابگا!!!

اخه شماره دانشجویی یک جورایی تاییدیه دانشجویه.چطوری تایید کنند وقتی گزینش نکردند.به نظرم خوابگاهتونم اینجوری نمیدن.میرین حضوری میگیرین.
اینجا غیر از من کسی ساکن تهران نیست دوستان؟

mina6228

New member
با سلام . کسی میتونه شاغل باشه و دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران هم قبول شه و همزمان بره ؟ ممنون

emi

New member
اخه شماره دانشجویی یک جورایی تاییدیه دانشجویه.چطوری تایید کنند وقتی گزینش نکردند.به نظرم خوابگاهتونم اینجوری نمیدن.میرین حضوری میگیرین.
اینجا غیر از من کسی ساکن تهران نیست دوستان؟[/
منم ساکن تهران هستم

اینجا غیر از من کسی ساکن تهران نیست دوستان؟[/
منم ساکن تهران هستم

شما تو ارشیوتون دانشگاه رو شهیدبهشتی زدید اینطور که من میبینم.چطوردانشگاه تهران ثبت نام کردید؟؟

پاسخ

اینجا غیر از من کسی ساکن تهران نیست دوستان؟

من از بچه های پارسال دانشگاه تهران پرسیدم،گفتن قبل از ثبت نام حضوری شماره دانشجویی دادن،واینکه از فردا شماره های رو میدن،صفحتونو چک کنید توی سایت دانشگاه

بالا