تاپیک سوالو جواب

@parisa

New member
شما چه جوری دو روزه اومدید معتاد شدید؟؟ بذارید مهر عضویتتون خشک بشه بعداًخب برید مسافرت و یه سرگرمی جدید پیدا کنید خود به خود اصلا فراموش میکنید بعد 24 ساعت که اصلا چنین جایی هم وجود داره و لااقل که برای من اینطوریه.
من آستانه احساستم خیلی پایینه واسه همین سریعا به محیطی یا چیزی وابسته میشم قول میدم اگه به من یک میلی گرم مورفین بزنید جوری خمار بشم وبخابم که انگار دریپ نسدونال میگیرم.......ما اینیم دیگه!نه بابا 24 ساعت؟بگو ده روز نیام آخرش عین این عملی ها دوباره میام سمتش!

mw.ashel

New member
متخصص ترک اعتیاد انجمن الان لایکت کرد الان توضیح میده
اشل بفرما

من چون تجربه شو چند روز قبل داشتم میدونم کمی دور بمونی دیگه اصلا فراموش میکنی ولی از شنبه بازم میرم مسافرت و برای مدت طولانی نیستم ومیدونمم که اصلا هم اتفاق خاصی تو زندگیم نمی افته اینجا باشم یا نه ولی اگه کارای مدیریتی نبود کلا قیدشو میزدم.

mw.ashel

New member
من آستانه احساستم خیلی پایینه واسه همین سریعا به محیطی یا چیزی وابسته میشم قول میدم اگه به من یک میلی گرم مورفین بزنید جوری خمار بشم وبخابم که انگار دریپ نسدونال میگیرم.......ما اینیم دیگه!نه بابا 24 ساعت؟بگو ده روز نیام آخرش عین این عملی ها دوباره میام سمتش!

نه مطمئن باشید اگه بخواید نیائید نمیایید اونم به خیلی چیزا بستگی داره که یکی از مواردش اینه که دیگه جذابیت قبل رو چیزی نداشته باشه و فراموشش میکنید.

عادت کنید به چیزی عادت نکنید.

nourmah

New member
manam mese to shodam azizam:tsimuzpzwoap1t9y3o7
bia tark konim:bunnyearsmiley:
che kari ro bishtar dost dari?

@parisa

New member
نه مطمئن باشید اگه بخواید نیائید نمیایید اونم به خیلی چیزا بستگی داره که یکی از مواردش اینه که دیگه جذابیت قبل رو چیزی نداشته باشه و فراموشش میکنید.

عادت کنید به چیزی عادت نکنید.
بابا شما اصلا درد کشیده نیستی نمیدونی اعتیاد چه بلای خانمان سوزیه منو دیگه باید ببندند به تخت چون شیفت که هستم یه سر اینجا میزنم البته نه در حین احیا اوقات بیکاریم!
سخت ترین عادت دنیا عادت به عادت نکردنه!

mw.ashel

New member
بابا شما اصلا درد کشیده نیستی نمیدونی اعتیاد چه بلای خانمان سوزیه منو دیگه باید ببندند به تخت چون شیفت که هستم یه سر اینجا میزنم البته نه در حین احیا اوقات بیکاریم!

برای منم اوایل و تا مدتی این حالت بود ولی امسال اونقدری تجربه تلخ داشتم که دیگه برام جذابیت قبل خودش رو نداره و امیدوارم که هیچ وقت با این موارد رو به رو نشید ولی یه تنوع به زندگیتون بدید بد نیست

bioelectric

New member
اِ...پریسا شومام به اینجا معتاد شدی آجی؟بد دردیس؛من دارم میکشم(دردو میگم)؛منم هرچی میخام ترک کنم نمیشه...
اگه راه حلشو پیدا کردی ؛ به منم بگو که ترک کنم

bioelectric

New member
برای منم اوایل و تا مدتی این حالت بود ولی امسال اونقدری تجربه تلخ داشتم که دیگه برام جذابیت قبل خودش رو نداره و امیدوارم که هیچ وقت با این موارد رو به رو نشید ولی یه تنوع به زندگیتون بدید بد نیست

خب برا من هم خیلی جذابیت نداره؛اصلا به خاطر جذابیتش اینجا نمیام...

مشکل اینه که به اینجا عادت کردم...هر روز بی دلیل میام اینجا
کی راه حل داره؟

BBT

New member
az babol?
ya khabga?
chera 5-6ta kart dari?:1dco2x0p1lilzhfpg1t

خب اخه هر جا میری میگن همونجا باید حساب باز کنی
مگه بابل میخونی ؟ نگفتی مشهدی ؟

- - - Updated - - -

az babol?
ya khabga?
chera 5-6ta kart dari?:1dco2x0p1lilzhfpg1t

nourmah

New member
kasi ketab dastan dost dare?????????????????????????????????????????????????????????????????????
alooooooooooooo
sada miad?

- - - Updated - - -

kasi ketab dastan dost dare?????????????????????????????????????????????????????????????????????
alooooooooooooo
sada miad?

ZOT

New member

کی راه حل داره؟

آره منم بی دلیل میام
شاید بخاطر اینه که سرگرمی دیگه ای واسه خودمون نداریم حوصله امون که سر میره و جایی نیست بریم میاییم اینجا وقتمون رو می گذرونیم!

nourmah

New member

- - - Updated - - -

!!!
man mashhad zendegi mikonam
babol midarsam
to kojayi hasti?????

marzi ba

Well-known member
اِ...پریسا شومام به اینجا معتاد شدی آجی؟بد دردیس؛من دارم میکشم(دردو میگم)؛منم هرچی میخام ترک کنم نمیشه...
اگه راه حلشو پیدا کردی ؛ به منم بگو که ترک کنم

کسی راه حلی پیدا کرد به منم بگه

bioelectric

New member
alooooooooooooo
sada miad?

- - - Updated - - -

alooooooooooooo
sada miad?

آقا یکی جواب این نورماه را بده، دوباره میذاره میره؛یه انجمن رو نگران خودش میکنه،فارسی هم که بلد نیست ،یه موقع اشتباهی طعمه اجانب میشه،یه موقع میره معتاد میشه؟خب هر موقع سوال کرد جوابشو بدید

نه آجی ...نه ...من کتاب داستان نمیخونم

@parisa

New member

کی راه حل داره؟
ماشاله باید یه کمپ بزنه ادمین اینجا همه اهل بخیه ان که!
خب دادا اینجا نیایم چیکار کنیم؟بریم خیابون گردی معتاد بشیم؟
من با وجود اینترنت حوصله خوندن هیچ کتابی رو ندارم تازه تا یه صفحه بخونم که بیهوش میشم!

بالا