تاسف ...

sepid71

New member
این هم بیانات دکتر ایرج فاضل که تکنسینها رو چون در نبود متخصص کاملا بی نیازن.... تهدیدی برای حرفه خودشون خوانده اند!

حالا کارشناس ها رو چی میگن پس ؟! حتما ما قاتل شغلشون هستیم !

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
میخواین کسی که تخصصش بیهوشی هستش دستمزدش با یه لیسانس برابر باشه؟

شما احتمالا تاپیک رو نخوندی ! شب بخیر !
در ضمن وقتی اطلاعی از رشته ای نداری درموردش نظر نده
لیسانس اتفاقا هم کارشون هم اطلاعاتشون بیشتره از اونا ... 4 سال درسشو خوندیم .

necrotizing fasciitis

Active member
شما احتمالا تاپیک رو نخوندی ! شب بخیر !
در ضمن وقتی اطلاعی از رشته ای نداری درموردش نظر نده
لیسانس اتفاقا هم کارشون هم اطلاعاتشون بیشتره از اونا ... 4 سال درسشو خوندیم .

دوست من شما هم اگه توقعتون رو بیارین پایین و انتظاراتتون رو مثل همه لیسانس ها بکنید هم برای پیشترفت خودتون خوبه و هم جامعه!
کم از پزشکا بد بگین خواهشا طرف پزشکه سختی کنکور کشیده قریب 10 سال درس خونده میخواین اونو ول کنن به ما بچسبند بجای اینکارا سعی کنید ارشد رشتتون هم بیاد که بتونین تا دکترا ادامه بین و اونموقع بحث حقوق و مزایا رو پیش بکشید

sepid71

New member
دوست من شما هم اگه توقعتون رو بیارین پایین و انتظاراتتون رو مثل همه لیسانس ها بکنید هم برای پیشترفت خودتون خوبه و هم جامعه!
کم از پزشکا بد بگین خواهشا طرف پزشکه سختی کنکور کشیده قریب 10 سال درس خونده میخواین اونو ول کنن به ما بچسبند بجای اینکارا سعی کنید ارشد رشتتون هم بیاد که بتونین تا دکترا ادامه بین و اونموقع بحث حقوق و مزایا رو پیش بکشید

چی میگی شما ؟ بحثو نگرفتی اصلا .بازم میگم برو تاپیکو اول بخون بعد متوجه شو بعد اظهار نظر کن !:(50):

harzhin

New member
سلام
ببخشید من میخواستم از کارشناسی هوشبری به پزشکی تغییررشته بدم درصورت قبولی باید مثل داشگاه آزاد و بین المللی شهریه بدم یا مثل سراسریه؟

بالا