تابستون با كتاب لغات ضروري براي تافل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shahram25

New member
مامایی باید به برنامم نگا کنم الان دارم رو یه مقاله کار میکنم به انتالیا میفرستیم اون کارشش تموم شه چرا ک نه

shahram25

New member
باشه وقتم درس باشه 100% خبرتون میکنم .چرا که نه.الان درس7 و 8 رو تموم دارن میکنن؟

shahram25

New member
اره من کتابشو به صورت پی دی اف دارم فقط باید صبر کنید پیدا کنم

Dead.Man

New member
سلام به بچه هایی که میخوان زبان بخونن
باید بگم کتاب تافل کتاب خوبی نیس
you wanna be a pro in vocab ? heres the secret : 1100 words you need to know
بله دوستان ، کتاب 1100 لغت ، بسیار قویتر و موثرتر از تافل پیش پا افتاده اس ، اونو بخونین زبانتون از اینرو به اونرو میشه
موفق باشین

rojiin

New member
سلام به بچه هایی که میخوان زبان بخونن
باید بگم کتاب تافل کتاب خوبی نیس
you wanna be a pro in vocab ? heres the secret : 1100 words you need to know
بله دوستان ، کتاب 1100 لغت ، بسیار قویتر و موثرتر از تافل پیش پا افتاده اس ، اونو بخونین زبانتون از اینرو به اونرو میشه
موفق باشین

كتاب 1100 بيشتر راهنمايي ميكنين؟جه جوريه؟لغاتش؟متن؟

Dead.Man

New member
كتاب 1100 بيشتر راهنمايي ميكنين؟جه جوريه؟لغاتش؟متن؟

یکم سنگینه ولی خیلی خیلی موثرتر از تافله
کتاب تافل در حد intermediate ولی 1100 درحد upper intermediate ، و بلکم در حد Advance میباشد
در یک جمله : اگه میخواهین از رقیباتون جلوتر باشین 1100 بخونین
بعدا نگین نگفتیا!

Dead.Man

New member
A great japanese proverb: if one can do it,you can do it too. if none can do it , you must do it
Iranian version : if one can do it , let him do it. if none can do it , why shoud we waste our time on it!!!!!

rojiin

New member
اینطوری ها هم نیست دوستان شما فعلا این کتاب رو بخونید لغاتشو یاد بگیرید اگه عمری بود 1100هم میخونیم.کتاب تافل هم مفیده

من نصفه كاره كتاب تافل نميكدارم.اما ميخوام كتاب زبان زياد بخونم.هنوز لزكي و ... مونده كه با بجه هاي اينجا ايشالله ميخونيمش.

rojiin

New member
یکم سنگینه ولی خیلی خیلی موثرتر از تافله
کتاب تافل در حد intermediate ولی 1100 درحد upper intermediate ، و بلکم در حد Advance میباشد
در یک جمله : اگه میخواهین از رقیباتون جلوتر باشین 1100 بخونین
بعدا نگین نگفتیا!

1100 لغت فقط لغت داره؟متن هم داره؟شما خوندينش؟جند تا درسه؟يكي او موسسات شهرمون اين كتابو درس ميده.خيلي دوس دارم ثبت نام كنم.

مینا*

New member
bacillus و مینا*خوش اومدین.ضمن تشکر از توضیحات آقا shahram25 که لطف کردن گفتند در توضیحات شان با اجازه شان اضافه کنم که درس هفت و هشت جز برنامه این هفته است

پیشنهاد من به بقیه دوستانی که تازه ملحق شدند اینه که از 7 و 8 شروع کنند تا انگیزه همراهی داشته باشند
میسی
میسی
میرسونم خودمو حتما

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا