تابستون با كتاب لغات ضروري براي تافل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazanin91

New member
بجه ها با هر 3 روز بك درس موافقين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يكي از بجه ها كه موافق بود.من كه ميكم نميخواد هر كسي يك درسو برداره .بنظرم هر كسي خودش بخونه.جون ترجمه لغت به لغتش توي بازار هستزقيمتي هم نداره.بجه ها زودتر تصميم بكيرين.مرسييييييي.

اگه تعداد لایکات! از من بیشتر شد! اونوقت برنامه شما اجرا میشه:applause:

شوکا88

New member
بچه ها منم هستم فقط بزارین ازهفته بعد برنامه شروع بشه منم هنوزامتحانام تموم نشده

mamai86

New member
منم میگم ترجمه شدش وقتی در دسترسه..وقت تلف میکنیم خودمون ترجمه کنیم
لزگی ترجمه نداشت..اما این داره

هماهنگ بخونیم از همدیگه رفع اشکال کنیم گزارش بدیم چی خوندیم کجاشو نفهمیدیم

vitamin

New member
ولی من آخرش نفهمیدم کدوم کتابو باید بخرم؟! :33:
راهنماي كامل واژگان ضروري تافل نوشته رضا دانشوري که vitamin گفته یا كلمات ضروري براي تافل بارونز که marava گفته؟ !!!!!..... :smiliess (12):لطفاً کمکم کنید! :smiliess (4)::13:
مترجم زياد مهم نيست ولي دانشوري كه من دارم ويرايش پنجمه خواهرم ويرايش چهارم داره از يه مترجم ديگه 2 كتابو كه مقايسه كردم ديدم تو بعضي از لغات با هم تفاوت داره
بچه ها به نظر من راهنماي كتابو بخريد كتاب اصلي ترجمه نشدس اين كتابي كه من دارم 15 كلمه هر درسو معني كرده و در اخر كتابم كلمات مشكل پاراگراف هارو معني كرده اگه با راهنما پيش بريم به نظر من اخر هفته بيايم گزارش بديم كه مثلا اين درس هارو خونديم

marava

New member
من كتابو نديدم ولي پيشنهادم اينه كه بچه ها درسي برندارن هر كس مثلا 5 صفحه برداره چون ممكن بعضي درسا صفحاتش بيشتر بعضي كمتر باشه من پيشنهادم اينه كه هر كس 10 صفحه متقبل شه .ولي من هنوز كتابو تهيه نكردم پيشنهادم اينه.هر كس ميخواد اعلام آمادگي كنه هر چند تا كه باشيم با هم پيش ميريم
خانمي كلا 240 صفحه(البته 30 درس نه خود كتاب) هست.خوب هر چي نظر اكثريت دوستان باشه.ولي مثل لزگي وقت گير نيست.بچه ها هم ظاهرا با خوندن انفرادي موافقن.پس هركدوم از دوستان بخونيم بياييم لغتها يا متنهايي رو كه مشكل داشتيم پست بذاريم براي رفع اشكال.نظر شما چيه دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

marava

New member
منم میگم ترجمه شدش وقتی در دسترسه..وقت تلف میکنیم خودمون ترجمه کنیم
لزگی ترجمه نداشت..اما این داره

هماهنگ بخونیم از همدیگه رفع اشکال کنیم گزارش بدیم چی خوندیم کجاشو نفهمیدیم

منم با نظرتون موافقم.مثل زبان لزگي وقت گير نيست.

یاسمن

New member
بچه ها خیلی طرح خوبیه ها منم هستم . من تافلو نصفه نیمه خوندم ولی اکثر درسهاش مونده .
کتاب من مال رضا دانشوریه انتشارات جنگل . خیییلی خوبه ترجمه هم داره حتی لغات سخت متنهاش هم آخرش داره اصلا نیازی به لغت در آوردن نیست . فلش کارتشم دارم . ولی آدم تنهایی سختشه اینجور کتابارو بخونه به نظرم این تاپیک خیلی کمک کنه واسه اینکه با هم این کتابو از بر بشیم .
زودی برنامه بریزیمو شروعش کنیم .
من به شدت پایه ام

یاسمن

New member
منم فکر کنم برای چند روز یه درسی رو قرار بذاریم بعد بخونیمو بیایم گزارش بدیمو رفع اشکال کنیم خیلی خوب باشه .

mamai86

New member
خوشحالم یاسی جونمم به ما ملحق شد
:thanks:هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

یاسمن

New member
خوشحالم یاسی جونمم به ما ملحق شد
:thanks:هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

قربوووونت آذر جونمممم خودمم خیلی خوشحالم :D
عاشق گروهی درس خوندمونم ممممن:bunnyearsmiley:

sakar

New member
سلام منم هستم تو این تابستون گرم از بیکاری میمیرم بهتره با زبان سرو کله بزنیم
من قبلا خوندمش ولی با همدیگه خوندن یه چیز دیگس
بهتره خودمون بخونیم اینجا واسه گزارش و رفع اشکال بیایم
بعدم عجله نکنیم چون تا وقت بیشتری بذاریم بهتره
به نظر من هر 4-5روز یه درسو بخونیم بهتر باشه بعدم بستگی به درس داره و اشکالاتی که واسمون پیش میاد
میتونیم بعد اینکه شروع کردیم زمانو مشخص کنیم
اگه موافق باشید زمان شروع کارو بگیم فعلا شروع کنیم بع با هم ادامه میدیم
زمان شروع از شنبه باشه به نظرم خوبه که همه آماده بشن و هماهنگ باشیم

iran khanom

Member
منم موافقم از شنبه شروع كنيم بچه ها ميگن 30 درسه اگر سه روزي يه درس بخونيم تا اخر تابستون تمومش ميكنيم بعد ميريم سراغ 504 و لزگي موافقين؟
اگر گروهي بخونيم خيلي بهتر پيش ميريم و هر شب كسايي كه اشكال دارن ساعت10 الي 11 شب بيان اينجا و با هم رفع اشكال كنيم چه طور
فقط خواهشا يك نفر اسم كامل كتاب نويسنده انتشارات و اگر ميشه عكس جلد كتابو بذار كتابي كه ترجمه خوب و كامل كتاب هم همراشه

شکلات

New member
یک نفر زحمت بکشه عکس کتاب و مشخصاتشو بزاره منم بخرم تا شنبه شروع کنیم

negar91

New member
سلام منم که همچنان پایه ثابت درس خوندن گروهی هستم مگه میشه جایی بچه های تاپیک مطالعه گروهی باشن و من نباشم :28:

nazanin91

New member
دوباره تکرار میکنم!
برنامه من:

هفته ای 3درس بذاریم--->تا آخر هفته هم میتونین سوالات و اشکالات رو اینجا بپرسین

آخر هر هفته میاین میگین هفته اول انجام شد

2هفته آخر شهریور هم یا استراحت یا منتظر نتایج!یا از برنامه اگه عقب افتادیم!

اگه با برنامه من موافقین لایک کنید!

mw.ashel

New member
منم موافقم ولی خواهشا یک نفر زحمت بکشه عکس کتاب و مشخصاتشو بزاره منم بخرم تا شنبه شروع کنیم :smilies-azardl (113

skafild

New member
بچه ها من با 504 شروع كردم اگه پايه هستين اسنشيال هم بخونيم.التماس دعا

skafild

New member
كاش منم مثل دخترا يه كم چشهم چشمي داشتم تا بلكه يه خورده درسي خونده باشم!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا